BG Development

Страници: (9) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Джендъри ver. 3.0
Rabin
Публикувано на: 04-02-2019, 21:40
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

https://www.youtube.com/watch?v=z5QygBiWd-4
Tука понеже все на такива се радвате. Подмивайте дупарите, подготвяйте щерките и жените, и събирайте парици, щото и пенсии ще трябва да им плащате.
ТЕ ИДВАТ!

--------------------
Цитат: "Споделете тази страница
Разкажете на всички. Споделете тази страница с приятелите и семейството си." tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly
PMEmail Poster
thrawn
Публикувано на: 04-02-2019, 21:51
Quote Post

Име:

За сега по-ме притесняват две неща. Първо, че плащаме социални на всякакви безработни паразити и второ, какво по дяволите става с тая модерация...
PMEmail Poster
Gamma Goblin
Публикувано на: 04-02-2019, 21:54
Quote Post

Име:

QUOTE (thrawn @ 04-02-2019, 21:51)
За сега по-ме притесняват две неща. Първо, че плащаме социални на всякакви безработни паразити и второ, какво по дяволите става с тая модерация...

емуто го хванаха бракониери - сигурно сън го е баннал преди той да банне сън

--------------------
https://www.rust-lang.org/
---
Недобросъвестните оратори се опитват да изкарат лошото добро.
---
PMEmail PosterUsers Website
Rabin
Публикувано на: 04-02-2019, 22:02
Quote Post

Име:

Барем видеото изгледа ли, или по принцип би приел всякаква измет от 10 часови пояса, да я храниш и дундуркаш? Ей тъй да си ми на въпреки. Че си запалим къщата да изгори на Вуте плевнята!
Тука сума и народ си мечтаят за циганско и арабско царство... - те ви го, за малко да мине като закон!

--------------------
Разкажете на всички. Споделете тази страница с приятелите и семейството си." tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly
PMEmail Poster
Антон Яначков
Публикувано на: 04-02-2019, 22:26
Quote Post

Име: Антон Яначков

Чудя се, ако утре дойде европейска препоръка, незабавно българите да напуснат България, дали тези заекващи депутати няма да я гласуват с поредното мнозинство. Имам лошото предчувствие, че ще го направят и хич няма да му мислят.
PMEmail PosterUsers Website
Rabin
Публикувано на: 04-02-2019, 22:32
Quote Post

Име:

QUOTE (Антон Яначков @ 04-02-2019, 22:26)
Чудя се, ако утре дойде европейска препоръка, незабавно българите да напуснат България, дали тези заекващи депутати няма да я гласуват с поредното мнозинство. Имам лошото предчувствие, че ще го направят и хич няма да му мислят.

Ония дни външно министерство дало официални данни, че къмто 2,5 милиона българи живеят зад граница. Твърдят, че такова рязко намаляване на населението няма нийде по света, дори в държави дето има война.
Та, почти е станало де. Заповедта е дадена и почти изпълнена. Ще го питам thrawn кой ще изкарва пенсиите на новите окупатори, щото на Цинго хич не му се става сутрин. По светлия пример на Орбан раб. ден ще стане 16 чАса, и камшикът ще заплющи още по-свирепо.
Ние
"безработните"
ще им гледаме сеира.

--------------------
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 04-02-2019, 22:57
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Не разбирам къде е проблема в темата. Сега започвам да гледам видеото, макар да съм запознат с въпроса, защото се информирам от https://www.djambazki.org/.
PMEmail Poster
saruman
Публикувано на: 04-02-2019, 23:00
Quote Post

Име:

Расисти,хомофоби,комунисти,псевдонационалисти,всяква сволоч се водят програмисти,и след това защо умните хора искат да бачкат в чужбина

Абе Ванка,тъй и тъй си тръгнал да трепеш безработните,давай направо и пенсионерите в газовите камери

--------------------
http://www.wefunkradio.com/radio/

Remember,remember the fifth of November
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 04-02-2019, 23:03
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

QUOTE (saruman @ 04-02-2019, 23:00)
Расисти,хомофоби,комунисти,псевдонационалисти,всяква сволоч се водят програмисти,и след това защо умните хора искат да бачкат в чужбина

О, я се стегни! Ще мине време преди да почнеш да настройваш обществото срещу някого заради изказаното му мнение. Затова джендърите ходят на запад - защото държавата им гарантира, че ще репресира от тяхно име хора, които се изказват не според възгледите им.
PMEmail Poster
Rabin
Публикувано на: 04-02-2019, 23:04
Quote Post

Име:

QUOTE (saruman @ 04-02-2019, 23:00)

Абе Ванка,тъй и тъй си тръгнал да трепеш безработните,давай направо и пенсионерите в газовите камери

Като ми прибираха по 12 бона годишно да има за ракия на Цинго - на thrawn му бях убав.
Като почнах да си гледам живота кефа и бизнеса - и айде безработен паразит.
Пенсия на 70 години... дано сме живи и у тоя форум, да видим дали ще съм прав!

--------------------
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (9) [1] 2 3 ... последна » Closed TopicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0