BG Development

Страници: (3) 1 2 [3]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> C# задача
makka89
Публикувано на: 20-02-2019, 21:04
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Редовен член

QUOTE (m0ns7er @ 20-02-2019, 18:03)
QUOTE (Golden Gega @ 20-02-2019, 12:25)
Добре бе дееба, тоя идиот ли е или да?
Пишеш в Гугъл "съкращаване на смесена дроб" и излизат 3 (три) видеоурока!!! от уча.се
Поне да беше казал - видях и четох това и това, не го разбрах. Утре пича ще завърши, ще вземе диплома и ще цъфне като шеф на ИТ отдел за да разправя как програмистите са тъпи и нищо не разбират...
Не дай си Боже да се наложи да прави някоя по-сложна сметка, например да оптимизира някой данък, пак ли тук ще дойде да пита кое как се прави?
На всичко отгоре се и обиждат като им кажеш че питат малоумия...

Изобщо не ми дреме за мнението ви.
Когато завърша не бих разправял "Как програмистите са тъпи и нищо не разбират..." защото това означава да обиждам и себе си включително.
Помолих за малко помощ защото искам да се науча и да разбра как става, а вие ме оплюхте ... Браво нямам думи.
Лично аз когато някой ме пита нещо, дори и да е най-малоумния (както казахте вие) въпрос, ще се опитам да му отговоря цивилизовано, а не да започна да го обиждам, но явно така съм възпитан icon_smile.gif Вече разбрах, че не трябва да искам помощ в Български форум.
Ще ви кажа само едно... Съжалявам ви, че сте възпитани да се подигравате на незнаещите хора.
Благодаря icon_smile.gif
user posted image

Не забравяй ,че питаш хора с по 10,20,30 години опит.Може би и те на твоята възраст биха отговорили по твоят начин , но след като всеки ден се занимават с глупости и хора, които не знаят какво точно искат въпроси от този род ги кара да пишат глупости.Най-вероятно ще получиш доста критики ,ако зададеш подобен въпрос в чужд форум без да си проучил проблема преди това или да дадеш някакво решение.Но все пак пробвай в stackoverflow ..
PMEmail Poster
silvermist
Публикувано на: 10-05-2019, 17:52
Quote Post

Име:
Ранг: Новопостъпил

QUOTE (stewie @ 20-02-2019, 10:39)
Въпросът, големият въпрос пичага е ти какво учиш въобще ? Бог да го прости човечеца, не го познавам. Сигурно е някой доцент, а принципно доцентите не ги бива много в писането на код.
Стига с тази малоумна дума хейт ! Не осъзнаваш ли, че те бъзикаме за да си седнеш на дирника и нещо да научиш ? После ти ще си поредният новобранец дето ще е с претенции, че е завършил това или онова, претенции за знания, претенции за кешовица. Прави разлика между хейт и шамар за мотивация !

За твое сведение беше не само доцент, но и професор и заместник ректор на целия Пловдивски университет. И е изучил ХИЛЯДИ студенти. И е написал 4 учебника по програмиране. Съмнявам се, че можеш да се похвалиш със същото. Няма български учебници по програмиране, които така добре да покриват основите, да са описани над 400 задачи и да те научат да мислиш алгоритмично. И да те подготвят за кандидатстване в университета. "Char znak" ще се разбере по-добре от студентите и при обяснението по време на упражнения и при четенето самостоятелно на задачата, ако вникнеш в нея. Ако забелязваш в задачата това е знакът, който се поставя пред получената дроб, а той може да е положителен или отрицателен. Тъй като явно не си прочел внимателно за какво се ползва променливата "znak" от тип "char", а бързаш да заключваш, че доцентите не можели да програмират, се включих и аз по темата. Не е редно прибързано да се подиграваш на хората, скрит зад форумен прякор, като в действителност не си наясно с много неща. Предположения от тип "Сигурно е някой..." без да е направена малка проверка в Гугъл също са неумесни предвид факта, че се подигравате и на човека, пуснал темата, че видиш ли не е гугълнъл за решения на задачата.
PMEmail Poster
Stilgar
Публикувано на: 10-05-2019, 19:20
Quote Post

Име:
Ранг: Почетен член

QUOTE (silvermist @ 10-05-2019, 17:52)
QUOTE (stewie @ 20-02-2019, 10:39)
Въпросът, големият въпрос пичага е ти какво учиш въобще ? Бог да го прости човечеца, не го познавам. Сигурно е някой доцент, а принципно доцентите не ги бива много в писането на код.
Стига с тази малоумна дума хейт ! Не осъзнаваш ли, че те бъзикаме за да си седнеш на дирника и нещо да научиш ? После ти ще си поредният новобранец дето ще е с претенции, че е завършил това или онова, претенции за знания, претенции за кешовица. Прави разлика между хейт и шамар за мотивация !

За твое сведение беше не само доцент, но и професор и заместник ректор на целия Пловдивски университет. И е изучил ХИЛЯДИ студенти. И е написал 4 учебника по програмиране. Съмнявам се, че можеш да се похвалиш със същото. Няма български учебници по програмиране, които така добре да покриват основите, да са описани над 400 задачи и да те научат да мислиш алгоритмично. И да те подготвят за кандидатстване в университета. "Char znak" ще се разбере по-добре от студентите и при обяснението по време на упражнения и при четенето самостоятелно на задачата, ако вникнеш в нея. Ако забелязваш в задачата това е знакът, който се поставя пред получената дроб, а той може да е положителен или отрицателен. Тъй като явно не си прочел внимателно за какво се ползва променливата "znak" от тип "char", а бързаш да заключваш, че доцентите не можели да програмират, се включих и аз по темата. Не е редно прибързано да се подиграваш на хората, скрит зад форумен прякор, като в действителност не си наясно с много неща. Предположения от тип "Сигурно е някой..." без да е направена малка проверка в Гугъл също са неумесни предвид факта, че се подигравате и на човека, пуснал темата, че видиш ли не е гугълнъл за решения на задачата.

Подиграва се щото едната променлива му е кръстена на български, а други на английски. Крушков и на мен ми е преподавал, освен това според легендите дори е измислил някакъв алгоритъм за NLP дето носи неговото име и си разбираше от тея неща, но подозирам, че не е написал 1 ред индустриален код.

--------------------
Опитахме се да го направим както трябва, но стана както винаги.
PMEmail PosterUsers Website
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0