BG Development

Страници: (2) 1 [2]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ШОК! 45 години съм грешал!1, По-добре да не бях гледал. . .
relax4o
Публикувано на: 15-09-2020, 23:43
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

И аз по "грешния" начин се завързвам. Така и не се научих на правилния начин. Всички от семейството ми могат по правилния, а аз си карам по грешния icon_lol.gif

--------------------
Бисери :D

QUOTE (oveRLuckEd)
Ползваш някоя нова версия на PHP, която е вече ооп ориентирана и заради това ти я изкарва тази грешка.

QUOTE (nbacool2)
Щом няма input полета, значи няма откъде да се направи SQL инжекция Very Happy
PM
Delegate
Публикувано на: 16-09-2020, 16:04
Quote Post

Име:

Една готина резачка ако се наведе да си завърже връзките пред шефа и случайно му обърне гръб, дали няка да получи ракета-носител мощно отзад да я изстреля директно по кариерната стълбица ? Така, че бързайте да се връзвате с моряшки възли. icon_lol.gif
PMEmail Poster
asa
Публикувано на: 17-09-2020, 09:24
Quote Post

Име:
Ранг: Посетител

Пълни глупости. Има само един начин. Човека е ливичар и явно наистина е заучил нещо грешно. Не си губете времето, защото по всяка вероятност се връзвате правилно.
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 17-09-2020, 11:57
Quote Post

Име:

QUOTE (Delegate @ 16-09-2020, 16:04)
Една готина резачка ако се наведе да си завърже връзките пред шефа и случайно му обърне гръб, дали няка да получи ракета-носител мощно отзад да я изстреля директно по кариерната стълбица ? Така, че бързайте да се връзвате с моряшки възли. icon_lol.gif

аз веднъж като се прибирах от бригада за грозде набодох така една на шиш, беше се навела да си върже обувката, а аз се бях зазяпал по небето
PM
Lachezar
Публикувано на: 17-09-2020, 12:05
Quote Post

Име: Лъчезар Добрев

QUOTE (asa @ 17-09-2020, 09:24)
Пълни глупости. Има само един начин. Човека е ливичар и явно наистина е заучил нещо грешно. Не си губете времето, защото по всяка вероятност се връзвате правилно.

Не си прав.
https://news.berkeley.edu/2017/04/11/shoe-s...es-come-untied/

Връзването на обувките става чрез комбинация от два „възела“, които се наслагват.
Когато двата възела са еднопосочни комбинирания възел е по-слаб от комбинацията на противопосочни възли.

--------------------
И'м ватцхинг ъоу...
PMUsers Website
asa
Публикувано на: 26-09-2020, 15:21
Quote Post

Име:
Ранг: Посетител

QUOTE (Lachezar @ 17-09-2020, 12:05)
Връзването на обувките става чрез комбинация от два „възела“, които се наслагват.
Когато двата възела са еднопосочни комбинирания възел е по-слаб от комбинацията на противопосочни възли.

Не съм левичар но правя "фльонгата" (loop) с лява ръка. След това слагам отгоре (защото може и отдолу). Не съм имал проблеми никога. Предполагам, че е силен възела. Ако някой се нуждае от подобрение може допълнително да се прекара:
https://www.youtube.com/watch?v=80JZCgxqfb0...ure=emb_rel_end

Това мнение е било редактирано от asa на 26-09-2020, 15:22
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0