BG Development

Страници: (2) [1] 2   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Кой къде какво прави, Разделена от "Помогнете да сметнем ефективност на ваксините"
Brian
Публикувано на: 07-12-2021, 03:33
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Новопостъпил

QUOTE (Bender++ @ 05-12-2021, 16:37)
QUOTE (SuN @ 05-12-2021, 09:42)
Ти от кой свят си?

... Съсипаха я тая държава: "https://news.bg/int-politics/talibanite-zhenata-ne-e-sobstvenost-tryabva-da-dava-saglasieto-si-za-brak.html"

днес искат съгласие от жената, утре ще почнат да развяват знаменца с дъги

Бендъре стига кибика тука с ядрените експерти, Делегата е пуснал много добър бот в другия форум. Питах го дали Рабин най-накрая ще си купи нов компютър.
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 07-12-2021, 09:02
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор
Ранг: Почетен член

Върви предложи на Джони истински малък компютър: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...Ben_on_hand.jpg

Това ако не се програмира на асемблер, никога няма да блесне с пълния си потенциал. Езиците от високо ниво не стават.

--------------------
Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти.
PMEmail Poster
Brian
Публикувано на: 07-12-2021, 12:49
Quote Post

Име:

QUOTE (SuN @ 07-12-2021, 09:02)
Върви предложи на Джони истински малък компютър: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...Ben_on_hand.jpg

Това ако не се програмира на асемблер, никога няма да блесне с пълния си потенциал. Езиците от високо ниво не стават.

Все още не можеш да преодолееш егото си и да пишеш, но виждам, че редовно четеш новия форум. Няма да се учудя и да потролваш тук таме. Все пак тук активните ви теми са на Тончо бълнуванията и линейни уравнения за 5-ти клас.

Апропо, съвзе ли се финансово от тази лоша измислена пандемия? Аз все още се разхождам с маска между стаите, както ми препоръча март миналата година.

Това мнение е било редактирано от Brian на 07-12-2021, 12:50
PMEmail Poster
Антон Яначков
Публикувано на: 07-12-2021, 18:39
Quote Post

Име: Антон Яначков
Ранг: Почетен член

QUOTE (Brian @ 07-12-2021, 12:49)
Все пак тук активните ви теми са на Тончо бълнуванията и линейни уравнения за 5-ти клас.

Във вашия форум имате ли тема с 19 500 преглеждания в инервал от 4 месеца, подобна на тази тема? Аз не съм го гледал вашия форум, но силно се съмнявам да сте успели да предизвикате подобен интерес в цялата история на вашия форум? Но може и да се заблуждавам, защото пак казвам - не съм го разглеждал този форум. Единствено знам, че Рабин е действащо лице там, съдейки по коментарите постнати тук, а това говори много. Всеки свободно избира своята компания и то така, че хората в нея да са му подобни. Аз не съм виждал тинейджър да си играе с деца от детската градина, а ти?
PMEmail PosterUsers Website
Bender++
Публикувано на: 07-12-2021, 18:58
Quote Post

Име:
Ранг: Активен

QUOTE (Brian @ 07-12-2021, 03:33)
QUOTE (Bender @ ++05-12-2021, 16:37)
Ти от кой свят си?

... Съсипаха я тая държава: "https://news.bg/int-politics/talibanite-zhenata-ne-e-sobstvenost-tryabva-da-dava-saglasieto-si-za-brak.html"

Бендъре стига кибика тука с ядрените експерти, Делегата е пуснал много добър бот в другия форум. Питах го дали Рабин най-накрая ще си купи нов компютър.

рабина много ме напряга, а там присъства на 666% процента във всички теми

--------------------
Ваксините са лъжа и НЕ работят! Не на ковид фашизма!
PMEmail Poster
Brian
Публикувано на: 07-12-2021, 19:03
Quote Post

Име:

QUOTE (Антон Яначков @ 07-12-2021, 18:39)
QUOTE (Brian @ 07-12-2021, 12:49)
Все пак тук активните ви теми са на Тончо бълнуванията и линейни уравнения за 5-ти клас.

Във вашия форум имате ли тема с 19 500 преглеждания в инервал от 4 месеца, подобна на тази тема? Аз не съм го гледал вашия форум, но силно се съмнявам да сте успели да предизвикате подобен интерес в цялата история на вашия форум? Но може и да се заблуждавам, защото пак казвам - не съм го разглеждал този форум. Единствено знам, че Рабин е действащо лице там, съдейки по коментарите постнати тук, а това говори много. Всеки свободно избира своята компания и то така, че хората в нея да са му подобни. Аз не съм виждал тинейджър да си играе с деца от детската градина, а ти?

Бай Тончо, ти като инфлуенсърка ли се изживяваш тук, че си се зазяпал в метриките ? Всеки рефреш на страницата дига броя преглеждания, понеже версията на IPS в този твой любим форум е от абитуриентската ми.

Има тема за коронавирус - може там да раздаваш полезни коментари. Даже с Рабин много ще се разбирате - и той е антиваксър като теб.
PMEmail Poster
Brian
Публикувано на: 07-12-2021, 19:06
Quote Post

Име:

QUOTE (Bender++ @ 07-12-2021, 18:58)
Ти от кой свят си?

Сега е много удобен - гледам му сеира колко време ще се задържи като админ и как ще наруши собствените си "ценности" за свобода на словото. Откакто оня американският тъпанар пайпа си замина след мощен шут на джонито като цяло си има сериозно разнообразие.
PMEmail Poster
Bender++
Публикувано на: 07-12-2021, 19:14
Quote Post

Име:
Ранг: Активен

QUOTE (Brian @ 07-12-2021, 19:06)
QUOTE (Bender @ ++07-12-2021, 18:58)
Ти от кой свят си?

Сега е много удобен - гледам му сеира колко време ще се задържи като админ и как ще наруши собствените си "ценности" за свобода на словото. Откакто оня американският тъпанар пайпа си замина след мощен шут на джонито като цяло си има сериозно разнообразие.

Хаха, това съм го изпуснал. И той е доста зле. С какво си го заслужи ?

--------------------
Ваксините са лъжа и НЕ работят! Не на ковид фашизма!
PMEmail Poster
Brian
Публикувано на: 07-12-2021, 19:39
Quote Post

Име:

QUOTE (Bender++ @ 07-12-2021, 19:14)
QUOTE (Brian @ 07-12-2021, 19:06)
QUOTE (Bender @ ++07-12-2021, 18:58)
Ти от кой свят си?

Хаха, това съм го изпуснал. И той е доста зле. С какво си го заслужи ?

Така реши джонито от около седмица, знаеш как обича да си прави експерименти icon_smile.gif
PMEmail Poster
Brian
Публикувано на: 07-12-2021, 19:42
Quote Post

Име:

QUOTE (goro @ 07-12-2021, 19:28)
Ха-ха-ха
Така ми се струва или наистина е така
Един новозаписал се във форума с цел да ваксърства...

Обещават, че в петък ще излязат конкретни доказателства за смъртността причинена от ваксинирането (чува се отлично английския и гръцкия превод):
https://youtu.be/xa7sZxUD6Vw

Аз бях един от топ контрибуторите в bgdev.org, но очевидно не можеш да ме познаеш, пробвай се пак. Ей ти жокер - ника ми е името на най-вярното куче на един анимационен герой.

За мое щастие не съм нито ваксър нито антиваксър. Сигурно още не може да процеснеш как има такива хора icon_smile.gif

Това мнение е било редактирано от Brian на 07-12-2021, 19:43
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0