BG Development

Страници: (3) [1] 2 3   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Старата песен на нов глас - Mercedes-Benz W203
Zeardn
Публикувано на: 28-01-2020, 11:57
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Активен

Предната ми тема (и първият ми опит за нормална комуникация ПО ТЕМАТА пропаднаха), което е причина да започна нещата на чисто (или поне да опитам). Имам само един единствен въпрос, на който очаквам някой компетентен да отговори:

Гледам / слушам / чета, че W203-ките след 2004 година ставали фейслифт. Не успявам да си намеря никаква информация - всички ли W203-ки след 2004 стават фейслифт или не всички? По какво мога да позная дали една W203-ка е фейслифт?

Предполагах, че по конските сили - преди фейслифта май са 143, а след фейслифта - 150. Както и централната конзола май е "по-модерната" след фейслифта?

Виждам много модели, които са дори след 2005, но са 143 коня и със старата централна конзола.

--------------------
StackOverflow Member
PMEmail Poster
sved
Публикувано на: 28-01-2020, 12:05
Quote Post

Group Icon
Име: Светослав Ранков
Група: BG Dev модератори
Ранг: Почетен член

Освен визуално и по конете няма много опции, това което се има предвид е кога е регистрирана колата за първи път, а не кога е произведена. Може да е регистрирана 2006 (лежала в склад) и да се води 2006, а на практика да е преди фейса.

--------------------
Важното е да си метЪл!!!
http://sved.net/
PMEmail PosterUsers Website
Gamma Goblin
Публикувано на: 28-01-2020, 12:12
Quote Post

Име:

Не си взимай такава циганска кола. СЪвсем сериозно. По-добре една шкодичка или голфче. Мерцедесите са само за мангали и педали.

--------------------
https://www.rust-lang.org/
---
https://ncase.me/trust-bg/
---
Misanthropy is the general hatred, dislike, distrust or contempt of the human species or human nature. A misanthrope or misanthropist is someone who holds such views or feelings.
---
INTJ’s are good at being very good at everything
---
Zeardn
Публикувано на: 28-01-2020, 12:24
Quote Post

Име:

QUOTE (sved @ 28-01-2020, 12:05)
Освен визуално и по конете няма много опции, това което се има предвид е кога е регистрирана колата за първи път, а не кога е произведена. Може да е регистрирана 2006 (лежала в склад) и да се води 2006, а на практика да е преди фейса.

Ами на много места пишат, че след 2004-а се води фейслифт. Това е самата дата на производство. Искаш да кажеш, че по mobile.bg и други сайтове, в полето "Дата на производство" често слагат грешна дата - датата на първата регистрация?

В такъв случай, това, което пише там не е ориентир. По какво тогава мога да позная дали е фейсов модел или не?

--------------------
StackOverflow Member
PMEmail Poster
Zeardn
Публикувано на: 28-01-2020, 12:24
Quote Post

Име:

QUOTE (Gamma Goblin @ 28-01-2020, 12:12)
Не си взимай такава циганска кола. СЪвсем сериозно. По-добре една шкодичка или голфче. Мерцедесите са само за мангали и педали.

Голф 6-ците ми харесват и преди година се бях спирал и на тях, но визуално отвън са ми много постни icon_confused.gif

--------------------
StackOverflow Member
PMEmail Poster
kurtov
Публикувано на: 28-01-2020, 12:33
Quote Post

Име: Салих Куртов
Ранг: Новопостъпил

QUOTE (Zeardn @ 28-01-2020, 12:24)
QUOTE (sved @ 28-01-2020, 12:05)

Ами на много места пишат, че след 2004-а се води фейслифт. Това е самата дата на производство. Искаш да кажеш, че по mobile.bg и други сайтове, в полето "Дата на производство" често слагат грешна дата - датата на първата регистрация?

В такъв случай, това, което пише там не е ориентир. По какво тогава мога да позная дали е фейсов модел или не?

Да, някои лъжат за годините.
Всъщност не само за годините лъжат, а за всичко.
Ето ти видео - https://www.youtube.com/watch?v=bLxgpdzTjQI&t=32s
На мен най-лесно ми е да се ориентирам по скоростомер/оборотомер.
PMEmail Poster
sved
Публикувано на: 28-01-2020, 13:03
Quote Post

Group Icon
Име: Светослав Ранков
Група: BG Dev модератори

Пробвай по вин номер. но за да ти го дадат предполагам ще искат на място да отидеш, освен ако не попаднеш на свестен продавач: https://www.vindecoderz.com

--------------------
Важното е да си метЪл!!!
http://sved.net/
Zeardn
Публикувано на: 28-01-2020, 13:32
Quote Post

Име:

Благодаря ви! icon_smile.gif
А това, че във видеото сравняват C240, а не C220 - то май са си все едни вътре.

--------------------
StackOverflow Member
PMEmail Poster
ifnull
Публикувано на: 28-01-2020, 14:17
Quote Post

Име: Димитър
Ранг: Редовен член

питай в мерцедес форума тук са само тролове.
Само не ми е ясно къде ще намериш запазен 15 годишен мерцедес
PMEmail Poster
ici
Публикувано на: 28-01-2020, 14:22
Quote Post

Group Icon
Име: Ивайло Илчев
Група: VIP

Пълно е в Горубляне. Като е по-топло времето се разхождам през обедната почивка покрай автокъщите. Пълно е с германски коли на 15-20 години, УНИКАЛНИ, на 107-115 хиляди километра. icon_smile.gif

--------------------
Не се безпокойте, всичко най-лошо тепърва предстои!
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0