BG Development

Страници: (90) « първа ... 88 89 [90]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Коронавирус
wqw
Публикувано на: 03-04-2020, 15:08
Quote Post

Group Icon
Име: Владимир Висулчев
Група: VIP
Ранг: Почетен член

QUOTE (SuN @ 03-04-2020, 14:01)
трябва да се търсят в няква база данни

Направо да им сложат уиндолс 10 със закон и включена пълна телеметрия. Глобата да я направят 100000лв, ако не се предостави оригинален носител. icon_smile.gif

Тия от https://www.software-deals.bg/ на тая цена дали ти пращат оригинален носител?

cheers,
</wqw>

--------------------
PMEmail PosterUsers Website
Delegate
Публикувано на: 03-04-2020, 16:45
Quote Post

Име:
Група: Потребител

QUOTE (SuN @ 02-04-2020, 22:40)
Е, чак пък хитър... Просто е добър в управлението. Техническите обяснения ги оставя на специалистите, а общите приказки ги говори когато трябва да успокои хората.
В нашата компания се наблюдават подобни действия : който взима решенията говори за решенията, а който изпълнява плана говори за изпълнението. Или подобни варианти.

Иначе "врага" ми падна още повече в очите, а не го очаквах. Тия червените говорят едно, а после правят друго и става много досадно да се занимава с тях човек.

П. П.
Това за втория щаб го бях забравил. Реализираха ли го или си остана като предложение само? Нещо съм им изпуснал интервютата.

Не знам какво визираш под врага и червените, но д-р Костов го играе десен(бек)
Бокича-лукавия може да накара Бин Ладен да се запопи във Ватикана и заклет ултрас да крещи "смърт на говедата".
Виж каква метаморфоза предизвиква у враговете си, когато се манират около него.

15.06.2019 г.
държавата се ръководи от деспотичен, нарцистичен, самодостатъчен, самонадеян, нагъл и коварен хитрец

https://frognews.bg/glasat-na-jabata/glasat...-merzavtsi.html

22.03.2020 г.
http://skener.news/2020/03/22/%D0%B1%D0%BE...E%D1%84-%D0%BA/

Все пак рабира се има и по-висши каузи, около които са се обединили.

Това мнение е било редактирано от Delegate на 03-04-2020, 16:46
PMEmail Poster
stewie
Публикувано на: 03-04-2020, 23:11
Quote Post

Име:

Бат Били щом се е заел, значи ши стани чуек:
"https://www.businessinsider.com/bill-gates-factories-7-different-vaccines-to-fight-coronavirus-2020-4"
Интересно, къде са лункс милиардерите и та да вземат нещо да направят ?

fast_looser, давай бати, твой ред е да кажеш нещо!

Това мнение е било редактирано от stewie на 03-04-2020, 23:12
PM
dvader
Публикувано на: 03-04-2020, 23:36
Quote Post

Group Icon
Име:

QUOTE (stewie @ 03-04-2020, 23:11)
къде са лункс милиардерите и та да вземат нещо да направят

Агитират за опен-сорс ваксина...

--------------------
I find your lack of faith disturbing
PM
gat3way
Публикувано на: 04-04-2020, 05:11
Quote Post

Име:

Хаха това е яко... коя ще избереш...нашата е лезбийка която си живее в Плевен, другите....едната има сериозни проблеми със закона, заразила е съвсем нарочно няколко човека със СПИН. Между другото знаете ли че в България може да заразиш един човек със СПИН и тогава подлежиш на няколко години затвор и глоба обаче ако заразиш няколко човека, тогава е няколко години затвор ИЛИ глоба. Сега забавното, ако заразиш някой с коронавирус нарочно, това според наказателния кодекс не е престъпление. Яко забава.
PMEmail Poster
gat3way
Публикувано на: 04-04-2020, 05:44
Quote Post

Име:

Между другото има ли некой спинозен програмис, аз сериозно съм се чудил какво е да живееш така, въпреки че навремето си живеех доста щастливо, така и не го пипнах тоя вирус, може би защото го докарвах малко повече хетеросексуален, от друга страна не че ми е пукало, абе вие имали ли сте си вземане-даване с ХИВ-позитивна, хаха, ако сте имали как се опазихте сега да не сте на антиретровирусна терапия, живо интересно ми е icon_smile.gif Познавате ли лично ХИВ-позитивен, все пак това е предишната пандемия, преди ковид-а.
PMEmail Poster
ici
Публикувано на: 04-04-2020, 11:00
Quote Post

Group Icon
Име: Ивайло Илчев

QUOTE (gat3way @ 04-04-2020, 06:44)
Между другото има ли некой спинозен програмис, аз сериозно съм се чудил какво е да живееш така, въпреки че навремето си живеех доста щастливо, така и не го пипнах тоя вирус, може би защото го докарвах малко повече хетеросексуален, от друга страна не че ми е пукало, абе вие имали ли сте си вземане-даване с ХИВ-позитивна, хаха, ако сте имали как се опазихте сега да не сте на антиретровирусна терапия, живо интересно ми е icon_smile.gif Познавате ли лично ХИВ-позитивен, все пак това е предишната пандемия, преди ковид-а.

Преди единственото лекарство при СПИН бяха калните бани - за да свикват с пръстта, сега обаче голям процент първо просто са носители, второ болните ги лекуват голям процент.

--------------------
Не се безпокойте, всичко най-лошо тепърва предстои!
Дон Реба
Публикувано на: 04-04-2020, 12:08
Quote Post

Име:

за лекуват не знам, ама има дават поддържащи препарати. разни либераски медии дори напъваха да убеждават че вече няма нужда да се вардим, щом има поддържаща терапия
PM
Delegate
Публикувано на: 04-04-2020, 14:13
Quote Post

Име:

Тоя СПИН го помня, като излезе още като дете. Имаше едни зелени списания Наука и Техника и там пишеха доста често за този ужасен синдром.
user posted image

И чак сега напоследък започнаха да говорят, че го третират що-годе успешно.

Иначе случка с ХИВ позитивни имах някъде 1998 г. в Инфекциозна болница. Бях тах по друг повод и до мен седнаха момче и момиче на видима възраст около 25 г. Момчето ми направи впечатление, че беше със зачервено лице и плувнали очи. Бяха видимо развеселени и нещо се бъзикаха и се хилеха, обаче по едно време от един кабинет излетя някаква лелка, приближи се и попита "Вие ли сте със СПИН-а ?" и получи утвърдително поклащане на главата и солидна порция смях. Явно е доста забавно да имаш ХИВ..
PMEmail Poster
ici
Публикувано на: 04-04-2020, 15:18
Quote Post

Group Icon
Име: Ивайло Илчев

Заговори се някъде 1982. Класната ни беше работила една година в Мароко и се беше върнала отпуска, всичките момчета в класа (7 от 35 човека клас) се бяхме върнали отпуска от казармата след година и и бяхме на гости, та стана на въпрос за някакви демонстрации на гейове в Париж, да се вземат мерки. Тогава се мислеше че СПИН хващат само педали.

--------------------
Не се безпокойте, всичко най-лошо тепърва предстои!
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (90) « първа ... 88 89 [90]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0