BG Development

Страници: (11) « първа ... 9 10 [11]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Админите да изтрият всички евроатлантически теми
gat3way
Публикувано на: 13-02-2019, 00:49
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

QUOTE (Stilgar @ 13-02-2019, 00:37)
QUOTE (0xdeadbeef @ 12-02-2019, 22:00)
И ко ся, блокирахте Рабина и форума празен, една нова тема няма.
Значи, както едно време не вярвах, че ще искам пак Костов, така и не мислех, че Рабина ще ми липсва....ама ей го на.

Аз си знаех и за Костов и за Рабина icon_sad.gif

+1 icon_smile.gif
PMEmail Poster
stewie
Публикувано на: 13-02-2019, 11:27
Quote Post

Име:

QUOTE (0xdeadbeef @ 12-02-2019, 23:00)
И ко ся, блокирахте Рабина и форума празен, една нова тема няма.
Значи, както едно време не вярвах, че ще искам пак Костов, така и не мислех, че Рабина ще ми липсва....ама ей го на.

Верно ли го блокнаха?
PM
DarkOne
Публикувано на: 13-02-2019, 15:02
Quote Post

Group Icon
Име: Александър Петков
Група: Администратор

Не, негово решение си е да не пише. Предполагам, че ще се завърне след около 100 часа.

Това мнение е било редактирано от DarkOne на 13-02-2019, 15:02

--------------------
The man who learns only what others know
is as ignorant as if he learns nothing.
The treasures of knowledge are the most rare,
and guarded most harshly.
-- Chronicle of the First Age
PMICQ
stewie
Публикувано на: 13-02-2019, 19:16
Quote Post

Име:

QUOTE (DarkOne @ 13-02-2019, 16:02)
Не, негово решение си е да не пише. Предполагам, че ще се завърне след около 100 часа.

Ще прекопае градината, то тамън кокичетата никнат и той покрай тях ще изникне бърже бърже. 100 часа са му много. Бас на 5 лева, че до утре ще е прописал пиян на клавиатурата. Понеже той е истински българин и никакви празници като свети Валентин няма да празнува.

Това мнение е било редактирано от stewie на 13-02-2019, 19:16
PM
SuN
Публикувано на: 14-02-2019, 02:51
Quote Post

Group Icon
Име:

Няма да се върне. Заповедите на вие знаете #кои бяха недвусмислени. Мосат ще се погриже за останалото да си почине в някоя топла страна.
PMEmail Poster
saruman
Публикувано на: 14-02-2019, 17:59
Quote Post

Име:

QUOTE (Дон Реба @ 10-02-2019, 12:49)

е той форума си беше така преди 15 години, пълен с надъхани новобранци. аз тогава имах регистрация но не пишех, в дира редовно се подигравахме на тоя форум какви балъци има дето още решават задачи на студенти с наивната идея че им помагат icon_smile.gif
както се оказва обаче, това е неустойчив модел, защото новобранците порастват и стават прота, спират да говорят за техничарски глупости, почват за кисело зеле и политика. така постепенно форума се измества в посока всичко друго но не и програмиране, това е положението и нищо не може да се промени

Не знам ти как си,но аз лично предпочитам да чета постове за бази данни,за физични симулации и колизии,отколкото някой малоумник да ми обяснява колко е велик защото е излъгал държавата и не си е платил данъците,и то разбирам да беше някоя нормална държава,където данъка е прогресивен и ти смъкват кожата с 30-40% още преди да си щракнал с пръсти,ми тука на клошарските 10% плосък данък да ми се прави на голям тарикат не е нормално

--------------------
http://www.wefunkradio.com/radio/

Remember,remember the fifth of November
PMEmail Poster
saruman
Публикувано на: 14-02-2019, 19:55
Quote Post

Име:

Само да допълня,аз нямам нищо против спама,но имам много против най-долнопробното и гнусно тролене,стартиращо обикновено с "на братчеда един приятел му казал,че в Америка бият негри ", и включващо кадри от алфа тВ и боготворене на най-великата политическа курва Волен,убеждаване колко е мега як комунизма и да живееш бедно,трепане на чернокожи,трепане на безработни,трепане на лекари,учители,арабели,мангали и т.н. само защото са малцинства,в смисъл ако станете една идея по-"умнокрасиви" icon_smile.gif и някой даде реална статистика,и аз няма да се заяждам

--------------------

PMEmail Poster
Gamma Goblin
Публикувано на: 14-02-2019, 20:03
Quote Post

Име:

Това е защото не можеш да приемеш истината icon_smile.gif примерно в Швеция колко изнасилвания е имало на година преди да се настани меркеловата младеж ? Или пък колко коли са палени на година ?

--------------------
https://www.rust-lang.org/
---
Недобросъвестните оратори се опитват да изкарат лошото добро.
---
PMEmail PosterUsers Website
saruman
Публикувано на: 14-02-2019, 20:49
Quote Post

Име:

QUOTE (Gamma Goblin @ 14-02-2019, 20:03)
примерно в Швеция колко изнасилвания е имало на година преди да се настани меркеловата младеж ? Или пък колко коли са палени на година ?

Тоя сайт "На 4ти километър" ici не ти ли доказа,че трябва да престанеш да го четеш? icon_rolleyes.gif

Това мнение е било редактирано от saruman на 14-02-2019, 20:50

--------------------

PMEmail Poster
SuN
  Публикувано на: 15-02-2019, 09:34
Quote Post

Group Icon
Име:

QUOTE (saruman @ 14-02-2019, 19:55)
Само да допълня,аз нямам нищо против спама,но имам много против най-долнопробното и гнусно тролене,стартиращо обикновено с "на братчеда един приятел му казал,че в Америка бият негри ", и включващо кадри от алфа тВ и боготворене на най-великата политическа курва Волен,убеждаване колко е мега як комунизма и да живееш бедно,трепане на чернокожи,трепане на безработни,трепане на лекари,учители,арабели,мангали и т.н. само защото са малцинства,в смисъл ако станете една идея по-"умнокрасиви" icon_smile.gif и някой даде реална статистика,и аз няма да се заяждам

Тия неща сериозно ли ги пишеш? Или просто ти е кеф да раздуваш списъка на жертвите, които са "малцинства"? Даже не знам как не ти бе неудобно да сложиш биенето на лекари до биенето на цигани като най-често в новините говорят точно, че цигани нападат екипи на бърза помощ и лекари.

Ето ти една не статистика, а прогноза: европейската идея чезне. Колкото да ти се иска на тебе и на дарк населението да се държи по един начин, това няма да стане с филтри и убеждавене по форуми.

Вашите действия единствено разединяват народа, защото заглушават гласа на тези, с които не сте съгласни. Типично за крайно левите е да предприемат такива истерични нападения над свободата на словото вместо да търсят компромис и да решат истинските проблеми.

Това мнение е било редактирано от SuN на 15-02-2019, 09:42
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (11) « първа ... 9 10 [11]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0