BG Development

Страници: (6) « първа ... 4 5 [6]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Да споделяме знание 2, Простата е съвършенство, нали
gat3way
Публикувано на: 12-08-2018, 18:27
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

Етър Велико Търново?
PMEmail Poster
wqw
Публикувано на: 12-08-2018, 18:47
Quote Post

Group Icon
Име: Владимир Висулчев
Група: VIP

QUOTE (Антон Яначков @ 12-08-2018, 16:23)
Кажи ми как се спира магнитно поле и аз ще ти кажа как се спира гравитацията.

Страх ме е да не спреш тока. . .

cheers,
</wqw>

--------------------
PMEmail PosterUsers Website
SuN
Публикувано на: 12-08-2018, 18:59
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Аз за това не смея да му сложа бан - ще дръпне шалтера на АЕЦ-а и всички ще седим на тъмно. Ама от друга страна няма да има какво да ни облъчва, така че е 50/50 дали да го направя.

--------------------
Копирай лесно ударено и - ѝ Ѝ
Замърсяване на въздуха в София - http://aqicn.org/city/bulgaria/sofia/druzhba/
PMEmail Poster
Антон Яначков
Публикувано на: 12-08-2018, 20:20
Quote Post

Име: Антон Яначков
Ранг: Старо куче

QUOTE (SuN @ 12-08-2018, 18:59)
Аз за това не смея да му сложа бан - ще дръпне шалтера на АЕЦ-а и всички ще седим на тъмно. Ама от друга страна няма да има какво да ни облъчва, така че е 50/50 дали да го направя.

А после кой ще кара мозъците ви да мислят? Или пак ще си я подкарате както са ви учили?
То мисленето е доказано мъчителен процес. Вчера гледах някакво клипче от пазар в Ямбол, заснето на 2 Юни, където журналист се опитва да намери поне един продавач, който знае кой е Христо Ботев и защо свири сирената. Трагична гледка. Имах усещането, че всички тези хора са заразени от вирус, който е поразил всичките им мисловни процеси. Мозъкът трябва да се поддържа, така че не бързай.
PMEmail PosterUsers Website
gat3way
Публикувано на: 12-08-2018, 22:43
Quote Post

Име:

Повече от нормално, на човек дето продава на битака в Ямбол НЕ му трябва да знае кой е Христо Ботев освен ако не продава сувенири на тема Христо Ботев и предполагам там не продават такива.
PMEmail Poster
Golden Gega
Публикувано на: 13-08-2018, 10:38
Quote Post

Име:

QUOTE (Антон Яначков @ 12-08-2018, 20:20)
QUOTE (SuN @ 12-08-2018, 18:59)

А после кой ще кара мозъците ви да мислят? Или пак ще си я подкарате както са ви учили?
То мисленето е доказано мъчителен процес. Вчера гледах някакво клипче от пазар в Ямбол, заснето на 2 Юни, където журналист се опитва да намери поне един продавач, който знае кой е Христо Ботев и защо свири сирената. Трагична гледка. Имах усещането, че всички тези хора са заразени от вирус, който е поразил всичките им мисловни процеси. Мозъкът трябва да се поддържа, така че не бързай.

Еми за какво да мислим, Антончо? В нашата професия мислене не се иска, нали така. Ние работим по проекти, в тях основната мисъл е как да се вземат парите, после като едни мангали мааме с кирката докато стане или проекта се провали...
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 14-08-2018, 21:10
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

QUOTE (Антон Яначков @ 12-08-2018, 20:20)
То мисленето е доказано мъчителен процес.

Идея си нямаш колко си прав. Развалих си рахата аз и сега постоянно ме карат да мисля за чужди идеи. Успях да се крия две години, че не знам и не мога, ама колегите ме хвърлиха под влака днес и казаха да свиквам. icon_sad.gif

--------------------
Копирай лесно ударено и - ѝ Ѝ
Замърсяване на въздуха в София - http://aqicn.org/city/bulgaria/sofia/druzhba/
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (6) « първа ... 4 5 [6]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0