BG Development

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Firebase - Cloud messaging
MBDV
Публикувано на: 28-08-2019, 09:02
Quote Post

Име: Анонимно
Група: Потребител
Ранг: Посетител

Здравейте колеги,

Ще се радвам за малко хелп ако сте запознати.
(https://firebase.google.com/docs/cloud-messaging/ios/client)

Имаме клиенти за една мобилна апликация на IOS. Те имат изградено АПИ което комуникира с Firebase и вече от там получавам известия. Имат и изграден админ панел където се правят настройки идващи в самото IOS приложение. Когато има някаква промяна в админ панела, получвам известие в апликацията. Схемата е такава: API - Firebase - IOS апликацията. Проблема е, че не получавам известие (пуш-нотификации) когато апликацията е в background mode. Получавам само съобщенията, идващи от АПИ (В реално време когато телефона е на FOREGROUND mode, т.е. намирам се в самото приложение).

Колегата разработил Андроид апликацията за клиента спомена, че за Андроид всичко е тръгнало добре, пуш-нотификациите също, които при мен не работят. Аз тествах пуш нотификациите по разни начини за да се уверя, че няма ядове и наистина си работят. Възможно ли е, да е необходимо някакви допълнителни настройки, които колегите отговарящи за АПИ-то трябва да въведат за да получавам Push notification? Много е странно всичко да е окей на FOREGROUND mode а на background да не върви, при положение че съм тествал пуш-нотофикациите и съм уверен, че всичко е наред.

Някой от вас ползвал ли е Firebase Cloud Messaging (директна комуникация API - Firebase - Application), ако е възможно да помогне.

Благодаря за отделеното време.
PMEmail Poster
Fly
Публикувано на: 28-08-2019, 12:41
Quote Post

Име: Димитър Костов
Ранг: Почетен член

Напиши колко пари ще дадеш за да ти свършат работата.
PMEmail Poster
Stilgar
Публикувано на: 29-08-2019, 02:31
Quote Post

Име:
Ранг: Почетен член

За теб Stack Overflow няма ли че тука питаш?

--------------------
Опитахме се да го направим както трябва, но стана както винаги.
PMEmail PosterUsers Website
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0