BG Development

Страници: (9) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> бигот-тръмпетист расстрелва борец за справерливос
Дон Реба
Публикувано на: 30-06-2020, 11:34
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

видео
всъщност май бигота беше в началото умерен либераст опитващ се да спре събарянето на статуята, но вече гаранция е бигот тръмпетист, вероятно и плоскоземец
PM
gat3way
Публикувано на: 30-06-2020, 12:12
Quote Post

Име:

Кат са почнали да бутат, да дойдат да бутнат и моча-та.
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 30-06-2020, 13:03
Quote Post

Име:

QUOTE (gat3way @ 30-06-2020, 12:12)
Кат са почнали да бутат, да дойдат да бутнат и моча-та.

наще либерасти малки ли са, че друг да им върши работата?
PM
gat3way
Публикувано на: 30-06-2020, 13:05
Quote Post

Име:

Тея и там ще се озорят с тва.
PMEmail Poster
Major Obvious
Публикувано на: 30-06-2020, 14:19
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

Сега гледам последния сезон на "Наркос". Голяма тъпня и скука. Трябва да го спрат, да не се мъчат и да направят сериал за събаряне на статуи. Тва видео е мастърпийс направо. Екшън, съспенс, сюрреализъм, въобще нетфликс да купят правата докато не ги е изпреварил некой. Събрали се некви да се бият, кьорав полицай няма наоколо но пича като го гръмнаха се появи веднага некъв с каска на червен кръст, ченгетата идват с танкове и снаряжение достойно за бой с ислямска държава. После гледам некъв дето прилича на военен проснат на земята и с белезници, тва пък що? И последно не разбрах стрелящия от добрите ли е или от лошите? Бил "про" ама про-събаряне или про-несъбаряне? So many questions.
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 30-06-2020, 14:28
Quote Post

Име:

еми така се изтънчените произведения, оставят зрителя с много въпроси
PM
Golden Gega
Публикувано на: 30-06-2020, 15:10
Quote Post

Име:

QUOTE (Major Obvious @ 30-06-2020, 14:19)
Сега гледам последния сезон на "Наркос". Голяма тъпня и скука. Трябва да го спрат, да не се мъчат и да направят сериал за събаряне на статуи. Тва видео е мастърпийс направо. Екшън, съспенс, сюрреализъм, въобще нетфликс да купят правата докато не ги е изпреварил некой. Събрали се некви да се бият, кьорав полицай няма наоколо но пича като го гръмнаха се появи веднага некъв с каска на червен кръст, ченгетата идват с танкове и снаряжение достойно за бой с ислямска държава. После гледам некъв дето прилича на военен проснат на земята и с белезници, тва пък що? И последно не разбрах стрелящия от добрите ли е или от лошите? Бил "про" ама про-събаряне или про-несъбаряне? So many questions.

Мейджър, то тука да дойдат Нетфликс да направят сериали, няма да им стигне финансирането за 3 години напред - то само сагата с короната да вземат и да разгърнат образите и примерите в нея може да се направи втора Дързост и гнусота.
Отделно трънливия път на атомика-програмист към съвършенството във Visual Basic, нутришън драмата на админчиту, на дришльото ако вземат само фрустрациите могат да направят 8 сезонен сериал с различни тематики.
Отделно чисто технологичните постижения на Джонката са чудесна основа за трепетите на млад комунист в грозна посттоталитарна ера и дивашки капитализъм, може Дон-а да вмъкне там несъмнените световни успехи и рейтрейсъра в кадъра със шкафчето на Баце. Идеи да искаш, само паре нема.
PMEmail Poster
stewie
Публикувано на: 30-06-2020, 15:24
Quote Post

Име:

Туй нетфликса голяма раута чуек, писна ми да търся торенти и сезони де все ги няма и аз се изхарчих 10 евро на месец. Сънчо, ако не беше такъв тираджия бих го споделил с теб, защото не съм стиснат чифут. Като нямаш пари за бахур поне културата ти да е без пари.

Това мнение е било редактирано от stewie на 30-06-2020, 15:24
PM
Golden Gega
Публикувано на: 30-06-2020, 15:26
Quote Post

Име:

QUOTE (stewie @ 30-06-2020, 15:24)
Туй нетфликса голяма раута чуек, писна ми да търся торенти и сезони де все ги няма и аз се изхарчих 10 евро на месец. Сънчо, ако не беше такъв тираджия бих го споделил с теб, защото не съм стиснат чифут. Като нямаш пари за бахур поне културата ти да е без пари.

Като си цървул и не можеш да търсиш в руските торенти плащай като поп.
PMEmail Poster
stewie
Публикувано на: 30-06-2020, 15:28
Quote Post

Име:

QUOTE (Golden Gega @ 30-06-2020, 16:26)
QUOTE (stewie @ 30-06-2020, 15:24)

Като си цървул и не можеш да търсиш в руските торенти плащай като поп.

Ай намери ми Hip Hop Evolution Season 4 на торент със сийдъри и ще си напиша, че съм цървул в подписа си.
PM
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (9) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0