BG Development

Страници: (8) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Тъй кат стане
Gamma Goblin
Публикувано на: 12-04-2019, 08:34
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

https://cdn.discordapp.com/attachments/4237...1euWowB1rHo_VJk

user posted image

Това мнение е било редактирано от Gamma Goblin на 12-04-2019, 08:36

--------------------
https://www.rust-lang.org/
---
Недобросъвестните оратори се опитват да изкарат лошото добро.
---
PMEmail PosterUsers Website
SuN
Публикувано на: 12-04-2019, 08:39
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

"oh my gosh! Вижте какво направих, не гледайте нърда!"
PMEmail Poster
gat3way
Публикувано на: 12-04-2019, 08:47
Quote Post

Име:

Аз не виждам нещо странно, тая е безпросветната Гана на рабиняка, а тоя е сдухания девелопер дето се мисли за по-умен от нея, но в крайна сметка тая обира каймака, а за него остава малко кинта да си купи повече рам, че джавейското иде дето го ползва като му минава гарбидж колекшъна 2-3 пъти в минута и къса нервите. Ако правилно се ориентирам по вторичните полови белези де.
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 12-04-2019, 08:58
Quote Post

Име:

гледам че изровиха някво гит репозитори и не бил тоя главния контрибутор. все тая е обаче, вече всяка новина с женска се приема за пропаганда, така че ако тая по няква случайност наистина е нещо повече от медийно лице, да се сърди на либерастите че разрушиха доверието в новините
PM
Rabin
Публикувано на: 12-04-2019, 09:33
Quote Post

Име:

Някой може ли да преразкаже вица, че дори ме мързи да разглеждам картинките.

--------------------
Цитат: "Споделете тази страница
Разкажете на всички. Споделете тази страница с приятелите и семейството си." tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly
PMEmail Poster
Golden Gega
Публикувано на: 12-04-2019, 09:39
Quote Post

Име:

За тая пише че е измислила алгоритъма, сега по бройката пъшвания и броя линии не винаги може да се прави оценка кой колко труд е вложил.
Давам пример - в последния ни проект целия дизайн на базата данни е мой, генериран скрипт - 44К. Първия който е правил модела с EF 6 пушва 300К сорс с няколко цъквания.
Ако се направи разпечатка от гита ще излезе че аз съм свършил 8 пъти по-малко работа, като реално съм свършил 30 пъти повече.
PMEmail Poster
Delegate
Публикувано на: 12-04-2019, 10:01
Quote Post

Име:

QUOTE (Rabin @ 12-04-2019, 09:33)

Ма ти верно ( както Съни предположи ) не знаеш бъкел английски. И сега с тия картинки и гъгъла не може да ти помогне. OCR-вай бе, хакер - и тва ли да те учим. icon_wink.gif
PMEmail Poster
Rabin
Публикувано на: 12-04-2019, 10:19
Quote Post

Име:

QUOTE (Delegate @ 12-04-2019, 10:01)
QUOTE (Rabin @ 12-04-2019, 09:33)

Ма ти верно ( както Съни предположи ) не знаеш бъкел английски. И сега с тия картинки и гъгъла не може да ти помогне. OCR-вай бе, хакер - и тва ли да те учим. icon_wink.gif

За кво ми е да знам английски баце. Язе дори съм забравил да пиша. Диктувам на секретарката си и тя набира, и си имам личен преводач. Само че е по-мързелив и от мене, и още не се е събудил да ми преведе гийковщината.

--------------------
Цитат: "Споделете тази страница
Разкажете на всички. Споделете тази страница с приятелите и семейството си." tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly
PMEmail Poster
Stilgar
Публикувано на: 12-04-2019, 10:46
Quote Post

Име:

QUOTE (Golden Gega @ 12-04-2019, 09:39)
За тая пише че е измислила алгоритъма, сега по бройката пъшвания и броя линии не винаги може да се прави оценка кой колко труд е вложил.
Давам пример - в последния ни проект целия дизайн на базата данни е мой, генериран скрипт - 44К. Първия който е правил модела с EF 6 пушва 300К сорс с няколко цъквания.
Ако се направи разпечатка от гита ще излезе че аз съм свършил 8 пъти по-малко работа, като реално съм свършил 30 пъти повече.

Абе това е така ама те хората изровиха и papers и алгоритъмът е измислен от някво трето лице с японско име дето не е нито един от тея двамата. Тая обаче май е legit учен, има я в papers там на 3-4 място сред авторите, нещо е допринесла, но в никой случай не е водеща на парада. Има един вътрешен paper на MIT (от 5 related paper-а) дето е на първо място в авторите, но това май е само щото от страната на MIT е била най-старшата в оня момент а иначе участват и други университети.

--------------------
Опитахме се да го направим както трябва, но стана както винаги.
PMEmail PosterUsers Website
40oz
Публикувано на: 12-04-2019, 11:36
Quote Post

Име:
Ранг: Активен

QUOTE (Stilgar @ 12-04-2019, 10:46)
Тая обаче май е legit учен, има я в papers там на 3-4 място сред авторите, нещо е допринесла, но в никой случай не е водеща на парада. Има един вътрешен paper на MIT (от 5 related paper-а) дето е на първо място в авторите, но това май е само щото от страната на MIT е била най-старшата в оня момент а иначе участват и други университети.

нали не мислиш, че първия автор е най-важното в една статия, прочети за corresponding author
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (8) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0