BG Development

Страници: (2) [1] 2   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Адвокатът на Полфрийман не се е сдържал явно
qtakabg
Публикувано на: 01-10-2019, 22:00
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

Бой на негри в тъмна нощ като цяло, но ми изглежда, че има нещо вярно в историята за циганите и хулиганите.
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 01-10-2019, 22:37
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Дай да не обвиняваме човек без доказателства. Печално известни сме с това в България.

Иначе за първоначалните данни - естествено, че им вярвам повече отколкото на поправената информация. Всичко става с връзки и тайно в тая държава, а някой е направил бая голяма услуга. Чудя се дали ще имат интереса един ден да разкрият истината.

--------------------
Само аз не троля.
PMEmail Poster
gat3way
Публикувано на: 02-10-2019, 00:52
Quote Post

Име:

Важното е че е резнал зелката на пияното нацистче.
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 02-10-2019, 06:31
Quote Post

Име:

хубаво е че правосъдието дава назад от свещенната област на мъжката саморазправа. ся, не всеки го разбира това, и повечето са като негърчето кали от "стас и нели", когато оправдаха доктора за убийството на плъха "ура, браво", а за австралийския поборник за правдини "ау, ама това убийство". разбира се за едно цивилизовано еврогейско общество и двете са убийства, но тези два казуса вдъхват надежда че вече не сме такова.
PM
SuN
Публикувано на: 02-10-2019, 08:59
Quote Post

Group Icon
Име:

Хем несправедливо е лежал, хем много. Има случаи, в които излизат по-бързо : https://24chasa.bg/mnenia/article/7682971

--------------------
Само аз не троля.
PMEmail Poster
Антон Яначков
Публикувано на: 02-10-2019, 19:04
Quote Post

Име: Антон Яначков

QUOTE (SuN @ 02-10-2019, 08:59)
Хем несправедливо е лежал, хем много. Има случаи, в които излизат по-бързо : https://24chasa.bg/mnenia/article/7682971

Само си за съдя! Гледаш един запис от интернет, казваш и отсичаш. Следствие, прокуратура, свидетелски показания, съдебни заседания, всичко е излишно, стига да имаме десетина съдии от твоя мащаб. Не стига, че съдът се произнася след сума ти време мотаене, ами на всичко отгоре греши и отсъжда несправедливо. Sun, сбъркал си професията. Правораздавателната система има въпиюща нужда от такива съдии.
PMEmail PosterUsers Website
makka89
Публикувано на: 02-10-2019, 19:21
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

QUOTE (Антон Яначков @ 02-10-2019, 19:04)
QUOTE (SuN @ 02-10-2019, 08:59)

Само си за съдя! Гледаш един запис от интернет, казваш и отсичаш. Следствие, прокуратура, свидетелски показания, съдебни заседания, всичко е излишно, стига да имаме десетина съдии от твоя мащаб. Не стига, че съдът се произнася след сума ти време мотаене, ами на всичко отгоре греши и отсъжда несправедливо. Sun, сбъркал си професията. Правораздавателната система има въпиюща нужда от такива съдии.

Системата не работи добре ,това е ясно.На това видео ясно се вижда не малка група от младежи явно в не трезво състояние.Какво точно и защо е станало само те си знаят, но не е нормално 5 човека да замерят с паваж един, както и да се погледне.Някои страни са решили този проблем със сурови наказания. Ние няма да сме от тези, които ще се оправят за съжаление...Не знам за вас г-н Яначков, но аз пътувам всеки ден с автобус и виждам какви са младежите днес и не от най-приятните гледки.Докато не бъдат подложени на лек труд от по-ранна възраст, както правят братята американци на по 14-15 да работят през лятото,ще продължаваме да гледаме същите ситуации.

Това мнение е било редактирано от DarkOne на 02-10-2019, 20:09

--------------------
Drenched in pain again, Becoming who I am
PMEmail Poster
Антон Яначков
Публикувано на: 02-10-2019, 19:38
Quote Post

Име: Антон Яначков

QUOTE (makka89 @ 02-10-2019, 19:21)
Не знам за вас г-н Яначков, но аз пътувам всеки ден с автобус и виждам какви са младежите днес и не от най-приятните гледки.Докато не бъдат подложени на лек труд от по ранна възраст, както правят братята американци на по 14-15 да работят през лятото,ще продължаваме да гледаме същите ситуации.

Лекият труд не възпитава, а разглезва допълнително. Трябва тежък, непривлекателен физически труд. Само такъв труд възпитава качества в човека.
PMEmail PosterUsers Website
makka89
Публикувано на: 02-10-2019, 19:43
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

QUOTE (Антон Яначков @ 02-10-2019, 19:38)
QUOTE (makka89 @ 02-10-2019, 19:21)
Не знам за вас г-н Яначков, но аз пътувам всеки ден с автобус и виждам какви са младежите днес и не от най-приятните гледки.Докато не бъдат подложени на лек труд от по ранна възраст, както правят братята американци на по 14-15 да работят през лятото,ще продължаваме да гледаме същите ситуации.

Лекият труд не възпитава, а разглезва допълнително. Трябва тежък, непривлекателен физически труд. Само такъв труд възпитава качества в човека.

Това имах в предвид."Тежкия" труд е свързан с много отговорности.Децата не са подходящи за такъв.

--------------------
Drenched in pain again, Becoming who I am
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 02-10-2019, 22:52
Quote Post

Group Icon
Име:

QUOTE (Антон Яначков @ 02-10-2019, 19:04)
...

Търсех много, ама не мога да намеря откъс от четвърти епизод на сезон едно от телевизионният сериал „Рим“. Времето е 51 минути и 53 секунди.

Все пак ако някой се справя по-добре с компютрите и даде линкче: аз ще съм честен и ще отсъждам каквото бога на логиката покаже и по каквито данни са събрани.

--------------------
Само аз не троля.
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0