BG Development

Страници: (4) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Далавер Файненшъл
stewie
Публикувано на: 13-11-2019, 00:53
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

Алчни вебъджии, кажете сега кой ползва тук услуги на фирми като Трансферуайз, Револют, Пайъниир и други? Кои са по на кирия и при какви случаи? Ако им ползваш дебитните карти издадени в чужбина трибуквието лови ли те или пие от чешмата?
Уеба е леба за да еба. Амин негри.
PM
Gamma Goblin
Публикувано на: 13-11-2019, 07:13
Quote Post

Име:

Aз ползвам revolut. Няма такси и е супер удобно. Навсякъде плащам с тяхната карта. Алтернатива е N26, но всичките ми познати и колеги са с револют, та и аз така.

Трансферуайз е ОК ако превеждаш големи суми, иначе е по-скъпо. Третото не съм го чувал.

--------------------
https://www.rust-lang.org/
---
" Не може да си на висок пост без да си подкупен. Ще те махнат." - SuN Трола
PMEmail PosterUsers Website
SuN
Публикувано на: 13-11-2019, 07:29
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Стиви, какви далаверки сънуваш, бе момче!? Робче далавераджия кога си вижда? Човек, който се бие в гърдите, че се е изучавал цял живот да робува на друг и са му издали сертификат за робство не може да се надява на повече далавера от промоцията в била или да плати по-малко такса, ако тегли от банкомат на банката. Отгледан си и си живял като Робче, докато другите са се изучавали как да доят такива като тебе с мили очички като на крава. Финансова далавера, мал шанс. icon_smile.gif

--------------------
Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти.
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 13-11-2019, 07:37
Quote Post

Име:

а аз вчера забелязах че алианц са още толкова назадничави, че дават положителни лихви, при положение че целия цивилизован свят ги отрече като остарели и средновековни.
PM
Gamma Goblin
Публикувано на: 13-11-2019, 08:34
Quote Post

Име:

Сигурен ли си ? Я си сметни колко ти взимат за "управление на сметка" и виж дали крайния резултат не е на минус. Аз смятах че трябва да имам около 200к в сметката за да съм на нула с текущите подигравателни лихви icon_smile.gif

--------------------
https://www.rust-lang.org/
---
" Не може да си на висок пост без да си подкупен. Ще те махнат." - SuN Трола
PMEmail PosterUsers Website
SuN
Публикувано на: 13-11-2019, 08:47
Quote Post

Group Icon
Име:

Гама, това гласът на разума ли е? Или това е говорит Москва

Инцидентно се говори и за някаква "намеса" в англия: "https://news.bg/int-politics/doklad-9-ruski-biznesmeni-sa-plashtali-na-torite-i-na-privarzhenitsi-na-brekzit.html".

Случайнос? icon_smile.gif

--------------------
Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти.
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 13-11-2019, 08:49
Quote Post

Име:

QUOTE (Gamma Goblin @ 13-11-2019, 08:34)
Сигурен ли си ? Я си сметни колко ти взимат за "управление на сметка" и виж дали крайния резултат не е на минус. Аз смятах че трябва да имам около 200к в сметката за да съм на нула с текущите подигравателни лихви icon_smile.gif

аз съм прост човек и тия неща със смятането не ги умея, затова си пускам извлечение на банковата сметка и гледам накъде отива
PM
Delegate
Публикувано на: 13-11-2019, 09:01
Quote Post

Име:

Усилено ме агитират познати за revolut-a за некви преводи, та сигурно ще скачам и аз в тоя гьол, като ви чета, че сте доволни.
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 13-11-2019, 09:05
Quote Post

Group Icon
Име:

QUOTE (Gamma Goblin @ 13-11-2019, 08:34)
Аз смятах че трябва да имам около 200к в сметката за да съм на нула с текущите подигравателни лихви icon_smile.gif

Не ми приличаш на връзкарче, така че това си е живаподигравка с думата да нямаш 200к пари в сметка и да мислиш за далавери.

--------------------
Само аз не троля.
PMEmail Poster
bvbfan
Публикувано на: 13-11-2019, 09:20
Quote Post

Име:

Мисля, не съм убеден, зависи къде са издадени, ако са от САЩ - би трябвало - не.

--------------------
QUOTE (Bender @ 23-04-2015, 19:11)
Xamarin: ЛАПАЙ!
Ти: Добре...
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (4) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0