BG Development

Страници: (8) « първа ... 6 7 [8]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Представяне на новия форум
thrawn
Публикувано на: 30-05-2018, 13:40
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

Препращай към страница с описанието на грешката. Или към мястото от където идва заявката (за да попълниш контролите, та да не те псува някой, че трябва да пише отново).
PMEmail Poster
relax4o
Публикувано на: 30-05-2018, 21:08
Quote Post

Име:

http://bgdev-forums.stotev.info/

Добавих прихващането на код 429. Преправих изпращането с AJAX, като ако получа 429 вадя alert, че все още не може да се изпрати съобщението. Мисля, че е най-удобния вариант за тази цел.

--------------------
Бисери :D

QUOTE (oveRLuckEd)
Ползваш някоя нова версия на PHP, която е вече ооп ориентирана и заради това ти я изкарва тази грешка.

QUOTE (nbacool2)
Щом няма input полета, значи няма откъде да се направи SQL инжекция Very Happy
PM
Gamma Goblin
Публикувано на: 30-05-2018, 21:08
Quote Post

Име:

Защитата с таймер реално не е част от тази защита, защото тя няма да спре ботовете да постват, пък макар и през 15 секунди. Обратно, това пречи на потребителите, защото на мене например често ми се случва да постна съобщение, да видя някаква грешка в текста, да вляза да си я оправя и да не мога да постна, защото не са минали 15-те секунди.

Много е досадно това. Тоя таймер трябва да се проверява на "Изпрати" бутона, а не на "Ново Мнение", защото като човек най-вероятно ще ми трябват повече от 15 сек да го напиша и съответно като цъкна изпрати даже няма да разбера че има такава защита.

--------------------
Напред! Живота е сраженье! Напред! И прав всегда ходи!
Напред, макар към поражение! Ако ще паднеш, прав падни!
---
Raw, and untamed in spirit, We chew this world and Spit it out
---
Challenge my own world to chaos
---
Im not intimidated by the good looking ones, it's the ugly ones that scare the shit out of me
PMEmail PosterUsers Website
relax4o
Публикувано на: 30-05-2018, 21:12
Quote Post

Име:

QUOTE (Gamma Goblin @ 30-05-2018, 21:08)
Защитата с таймер реално не е част от тази защита, защото тя няма да спре ботовете да постват, пък макар и през 15 секунди. Обратно, това пречи на потребителите, защото на мене например често ми се случва да постна съобщение, да видя някаква грешка в текста, да вляза да си я оправя и да не мога да постна, защото не са минали 15-те секунди.

Много е досадно това. Тоя таймер трябва да се проверява на "Изпрати" бутона, а не на "Ново Мнение", защото като човек най-вероятно ще ми трябват повече от 15 сек да го напиша и съответно като цъкна изпрати даже няма да разбера че има такава защита.

Както го направих аз, като натиснеш изпрати чак ще провери това, така че няма да имаш проблеми. icon_lol.gif

--------------------

QUOTE (oveRLuckEd)
Ползваш някоя нова версия на PHP, която е вече ооп ориентирана и заради това ти я изкарва тази грешка.

QUOTE (nbacool2)
PM
relax4o
Публикувано на: 30-05-2018, 22:15
Quote Post

Име:

http://bgdev-forums.stotev.info/

* Вече може да се маркираш като анонимен потребител

П.П. Да ви пусна една тема някъде за таймерите? icon_lol.gif

Това мнение е било редактирано от relax4o на 30-05-2018, 22:15

--------------------

QUOTE (oveRLuckEd)

QUOTE (nbacool2)
PM
relax4o
Публикувано на: 02-06-2018, 18:52
Quote Post

Име:

http://bgdev-forums.stotev.info
  • Добавих най-накрая промяната на пост, но мисля, че някои неща са малко бъгави. С всякакви такива неща, все по-голям зор взе да става да настройвам CKEditor-а и се чудя скоро дали да не го сменя с някой BBCode-based, някой по-прост, защото за този трябваш да бъркам по плъгините, за да настроя някои неща и отново има спънки, заради разни колизии между плъгините. Не ми харесва на къде отиват нещата и скоро ще намеря някой по-нормален.
    Също не ми харесва, че се тормози със самото си зареждане. От мен има минус тоя едитор. icon_lol.gif
  • Само админи могат за сега да променят всички постове(за сега е според ID на група, което не е много яко, но на този етап ще е така), иначе потребителите си променят техните, на Гости генерално за сега им е забранено да пускат(независимо от права, както е позволено в момента в първия форум) или променят постове(пуснати от гости).
    После може би ще скрия и бутоните за нелогнати потребители и бутона промяна, ако не е твой поста.
  • Вече се вижда от кого е цитата и в колко часа е пуснат, ако ги има данните

--------------------

QUOTE (oveRLuckEd)

QUOTE (nbacool2)
PM
thrawn
Публикувано на: 02-06-2018, 19:21
Quote Post

Име:

В понеделник ще сложа филтър за редактирането.
PMEmail Poster
relax4o
Публикувано на: 04-06-2018, 13:25
Quote Post

Име:

SQL и HTML бутоните в редактора винаги ли ги е имало? Чак сега ги забелязах.

Това мнение е било редактирано от relax4o на 04-06-2018, 13:29

--------------------

QUOTE (oveRLuckEd)

QUOTE (nbacool2)
PM
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (8) « първа ... 6 7 [8]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0