BG Development

Страници: (7) 1 [2] 3 4 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Проблема тук - троловете?
lucky
Публикувано на: 02-12-2017, 15:47
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Редовен член

То това Е форум за тролене. Нима някога е било друго?!
PMEmail Poster
purjola
Публикувано на: 02-12-2017, 15:54
Quote Post

Име:
Ранг: Почетен член

@Sun
Ще изглежда по-модерно? Да, не сме в 19ти век
Повече потребители? Да, най-малкото повече потребители означава повече споделена информация, ако ще постовете да са само за малоумни спорове по интересна тема
Пари? Why not?
БГДев ще се ползва на три морета? Посочи ми море, в което не си изхвърляме лайната, и аз ще го направя владение на БГДев ... Nice try

@thrawn
Върхът на глупостта е да си мислиш, че точно това трябва да се направи. Въобще прочете ли идеята за стикване на важната информация, която да се ползва за насочване на идващите еднократно?

@Golden Gega
Решения на проблемите винаги има, въпросът е колко ресурси (вкл. време) си готов да отделиш. Между другото цял свят е доста размито определение. Ще прозвуча като хипи, но огромна част от нерешените проблеми е заради недостатъчното участие на хората.

@Bender
Знам, но това точно е проблема. Статуквото не се променя, но в края на работния си ден един човек може да седне и помисли дали си е струвало да взима дневната си доза "хляб и зрелища". Та, в случая ако на теб ти се отнеме от удоволствието да тролиш, защото няма достатъчно участници, то бих казал че имаш сериозен (асоциален?) проблем. Иначе в SO gang bang-а са ми го правили точно 0 пъти, защото макар че е отвратителна дупка, пълна с бъхлясали клавиатурни плъхове, там все пак трябва да покажеш че и твоите бълхи са като техните.

@Дон Реба
Старата база от потребители е толкова полезна за форума, колкото е ефективно да викаш на рибата да лети.

И ми обяснете как да направя мултицитат тука, че е направо тегаво

Това мнение е било редактирано от purjola на 02-12-2017, 15:55
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 02-12-2017, 15:56
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

То това Е форум за тролене.

Винаги може да се питат въпроси по проблеми.

Днес щях да пускам тема за Gitlab-runner, но докато напиша поста с нужната информация - пуснах още едно търсене в Гугъл, видях, че може да пробвам още нещо и затворих форума.

Това мнение е било редактирано от SuN на 02-12-2017, 15:58

--------------------
Копирай лесно ударено и - ѝ Ѝ
Замърсяване на въздуха в София - http://aqicn.org/city/bulgaria/sofia/druzhba/
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 02-12-2017, 16:09
Quote Post

Group Icon
Име:

Аз примерно идвам тук ада си потроля, разпосна и да се подиграя на някой. Ако ми се отнеме това удоволствие защо да посещавам форума ?

И на идея си нямаш колко пъти са ми благодарили на ЛС, че съм спрял обидните и подигравателни коментари (благодарности, които съм приемал с нечиста съвест, понякога). Някои хора наистина го приемат лично, особено ако е нямало повод, а си карате по инерция. icon_smile.gif

--------------------
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 02-12-2017, 16:17
Quote Post

Име:

QUOTE (purjola @ 02-12-2017, 15:54)

Старата база от потребители е толкова полезна за форума, колкото е ефективно да викаш на рибата да лети.

а собственика на форума дали мисли така?
впрочем кой е собственика, аз до сега не се бях замислял, ето че може да науча нещо в тая тема icon_smile.gif
PM
SuN
Публикувано на: 02-12-2017, 16:30
Quote Post

Group Icon
Име:

На второ място списък с добрите практики в сферата. Под добрите да се чете единствените.

Нещо конкретно имаш ли предвид?

Иначе ми се струва крайно-непрактично. "Сферата" се състои от много "сферички" с много различни фирми и различни хора в тях. Лепване на етикети само спорове ще породи и разделение вероятно.

--------------------
PMEmail Poster
thrawn
Публикувано на: 02-12-2017, 16:45
Quote Post

Име:

QUOTE (purjola @ 02-12-2017, 16:54)
@thrawn
Върхът на глупостта е да си мислиш, че точно това трябва да се направи. Въобще прочете ли идеята за стикване на важната информация, която да се ползва за насочване на идващите еднократно?

Ми да си кажа, не мога да ти проследя мисълта. Да речем тоя въпрос, за мен е лишен от смисъл.
Щом ще се занимаваш с темите "да се напише..." значи целиш да помогнеш на пускащите ги (едва ли друг ще има нужда от отговор на това как се намира сумата на главния диагонал в динамичен двуизмерен масив).

Опитите за стиковане на подобни данни сме ги правили точно преди 10 години и не даваха никакъв резултата. На пускащите подобни теми не им пука нито за правилата на форумът, нито за каквото и да било. Те си търсят само глупак да им напише домашното.
PMEmail Poster
devil
Публикувано на: 02-12-2017, 16:57
Quote Post

Име: П.Ангелов

Продавам апартамент на центъро на Софията. За справка - подписа ми.
(вие говорите за тролове, а аз вслучая съм чистокръвен спамер - ма нищо не казвате за тях... icon_smile.gif)

--------------------
PMUsers Website
Golden Gega
Публикувано на: 02-12-2017, 16:58
Quote Post

Име:

Ако някой почне да търси дълбок смисъл в тия форуми - дали с "обучителна" или "справочна" цел, по-добре да се застреля. Другата причина да се гръмне е ако почне да мисли че неговото мнение има някакво значение. Ми няма, ако имаше - правиш блог като Фаулър например, или ако си последна дупка на кавала - като Наков.
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 02-12-2017, 17:00
Quote Post

Group Icon
Име:

Кой е "Фаулър"?

вие говорите за тролове

Аз се възползвам от това, че троловете ни пораснаха на годинки и просто повдигам въпроса, че поведението им излиза от границите понякога. icon_smile.gif

Това мнение е било редактирано от SuN на 02-12-2017, 17:03

--------------------
PMEmail Poster
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (7) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0