BG Development

Страници: (5) « първа ... 3 4 [5]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Проблем с Add Variable..
makka89
Публикувано на: 27-06-2018, 18:01
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Активен

QUOTE (Дон Реба @ 27-06-2018, 17:48)
QUOTE (makka89 @ 27-06-2018, 17:39)
QUOTE (Gamma Goblin @ 27-06-2018, 17:13)
защо и ти пишеш с тая грешна конвенция ? кой дявол я проповядва ?

Отаврящите скоби се слагат на същия ред, и методите започват с малка буква. Също не се слагат разни лайняни префикси като m,n,p,k,u,r Не сме 13и век

Така казват в уикито :Д , незнам дали е правилно ,но така свикнах и сега ,ако слагам скоби на горния ред и почвам да се бъркам....

научи се да ползваш верните думи, не "правилно" а "модно" е точната дума
да, понеже си новобранец, ще трябва да внимаваш кое е модата в момента и като ходиш по интервюта да се преструваш че си заклет фен и да загатваш леко съжаление че вече горенето на клада не се практикува за да може тези които не я споделят да си получат заслуженото.
извън това, добре е да си наясно че това са глупости живеят по-малко от куче.
книги не мога да ти препоръчам, аз лично нищо не съм чел за програмиране никога, учиш се с писане на код, четене на документацията, и разговори с други програмисти.

Thanks. Значи няма да пожъне успех моето участие в тази сфера не съм от модерните хора , ще трябва да лъжа по интервютата за съжаление.
Значи така ,ще процедирам писането на код и четенето на документация по- лесно осъществимо, но вече разговори с други програмисти които разбират по-трудната част..
PMEmail Poster
Gamma Goblin
Публикувано на: 27-06-2018, 18:17
Quote Post

Име:
Ранг: Почетен член

може да правиш и така - като някой то говори нещо модерно трябва да почнеш да му обясняваш колко е тъп и колко смотано и обречено на провал е модерното нещо

--------------------
Напред! Живота е сраженье! Напред! И прав всегда ходи!
Напред, макар към поражение! Ако ще паднеш, прав падни!
---
Raw, and untamed in spirit, We chew this world and Spit it out
---
Challenge my own world to chaos
---
“I overcame myself, the sufferer; I carried my own ashes to the mountains; I invented a brighter flame for myself.”
PMEmail PosterUsers Website
dvader
Публикувано на: 27-06-2018, 18:58
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: VIP

QUOTE (makka89 @ 27-06-2018, 17:47)
си прав за методите дори int main() е с малко буква по подразбиране..

Първо, какво значи "по подразбиране"? Да не би да има начин да не е с малка буква? icon_smile.gif
А второ, то в стандартната С библиотека няма функция по-дълга от 8 знака - значи ли това, че трябва да си кръщаваме методите само с осем букви?

--------------------
I find your lack of faith disturbing
PM
makka89
Публикувано на: 27-06-2018, 19:37
Quote Post

Име:

QUOTE (dvader @ 27-06-2018, 18:58)
QUOTE (makka89 @ 27-06-2018, 17:47)
си прав за методите  дори int main() е с малко буква по подразбиране..

Първо, какво значи "по подразбиране"? Да не би да има начин да не е с малка буква? icon_smile.gif
А второ, то в стандартната С библиотека няма функция по-дълга от 8 знака - значи ли това, че трябва да си кръщаваме методите само с осем букви?

Според wiki " static void Main() " е с главна ,но това е за C# мисля ,а там не съм сигурен как е . А за функциите също не знам , ако имах отговорн на тези въпроси надали щях да питам защо пойнтерите не ми се получават хах.
PMEmail Poster
Gamma Goblin
Публикувано на: 27-06-2018, 19:49
Quote Post

Име:

-- грешната тема ---

Това мнение е било редактирано от Gamma Goblin на 27-06-2018, 19:50

--------------------
---
---
---
“I overcame myself, the sufferer; I carried my own ashes to the mountains; I invented a brighter flame for myself.”
Дон Реба
Публикувано на: 27-06-2018, 19:49
Quote Post

Име:

QUOTE (makka89 @ 27-06-2018, 18:01)

Thanks. Значи няма да пожъне успех моето участие в тази сфера не съм от модерните хора , ще трябва да лъжа по интервютата за съжаление.
Значи така ,ще процедирам писането на код и четенето на документация по- лесно осъществимо, но вече разговори с други програмисти които разбират по-трудната част..

хехе, не бързай да се отказваш, аз да не си мислиш че съм от модерните, телефона ми е нокия 1100, личните ми компютри са на ХР и така смятам да си останат. по-новия, го ползвам само да чета книги на него, другия е за работа, дурон на 700 мегахерца, не го паля всеки ден, но пусна ли го нормата е един и половина - два бона до ракиено време. модата си е мода, но скиловете са си башка.
PM
Gamma Goblin
Публикувано на: 27-06-2018, 20:01
Quote Post

Име:

но пусна ли го нормата е един и половина - два бона до ракиено време.
часпром ?

--------------------
---
---
---
makka89
Публикувано на: 27-06-2018, 20:08
Quote Post

Име:

QUOTE (Дон Реба @ 27-06-2018, 19:49)
QUOTE (makka89 @ 27-06-2018, 18:01)

хехе, не бързай да се отказваш, аз да не си мислиш че съм от модерните, телефона ми е нокия 1100, личните ми компютри са на ХР и така смятам да си останат. по-новия, го ползвам само да чета книги на него, другия е за работа, дурон на 700 мегахерца, не го паля всеки ден, но пусна ли го нормата е един и половина - два бона до ракиено време. модата си е мода, но скиловете са си башка.

icon_lol.gif моята до скоро беше 2600 classic плувал съм няколко пъти с нея докато бях спасител в америката , но от нуждата на интернет я смених ,а до скоро бях с първите duo core и видео от 2007...Добра норма ще да е това. Само скил трябва да набавя лол.
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 27-06-2018, 20:17
Quote Post

Име:

QUOTE (Gamma Goblin @ 27-06-2018, 20:01)
но пусна ли го нормата е един и половина - два бона до ракиено време.
часпром ?

е, тука още ли не си знаем кътните зъби? часпром да, от време на време. мисля че сме го говорили поне в 3-4 теми различни.
PM
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (5) « първа ... 3 4 [5]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0