BG Development

Страници: (3) 1 2 [3]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ширина на екрана
Антон Яначков
Публикувано на: 19-02-2019, 18:55
Quote Post

Име: Антон Яначков
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

QUOTE (SuN @ 19-02-2019, 11:29)
Вероятно има и други зависимости, които отдавна са изследвани и с големината на екрана.

Може и да има подобни зависимости, но на подобни наблюдения, аз не бих се доверил, съдейки по мониторите, които аз съм използвал. Последните монитори, които съм използвал са ми били винаги подарък. Дори в момента седя пред монитор дълъг колкото бюрото, но този монитор нито съм го избирал, нито съм го купувал. Каква психологическа информация следва от факта, че гледам голям електрически телевизор? Никаква, със същия кеф си гледах и стария монитор, който беше по-малък, ама пак ми беше подарен? Е...?
PMEmail PosterUsers Website
SuN
Публикувано на: 19-02-2019, 21:47
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор
Ранг: Почетен член

Затова в статистиката единичните случаи не се взимат предвид. Даже крайностите ги режат. Познай дали в тоя форум пишат нормални потребители.

Или просто казано "Аз..." не описва закономерност, а частен случай.

Това мнение е било редактирано от SuN на 19-02-2019, 21:48

--------------------
Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти.
PMEmail Poster
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0