BG Development

Страници: (16) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Защо програмистите са нежелани
Stilgar
Публикувано на: 08-11-2018, 22:23
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

Култова тема на spodeli.net - http://spodeli.net/1/story-136005.html?fbc...0GM_zomdGeERR8o

Коментарите са по-добрата част, самата публикация е скука.

Това мнение е било редактирано от Stilgar на 08-11-2018, 22:25

--------------------
Опитахме се да го направим както трябва, но стана както винаги.
PMEmail PosterUsers Website
Golden Gega
Публикувано на: 08-11-2018, 22:35
Quote Post

Име:

Не са попадали на тоя и други форуми, едва-едва са задълбали в лайната.
PMEmail Poster
CPPlus
Публикувано на: 08-11-2018, 22:47
Quote Post

Име: Людмил Григоров

Ми то нормално...

Аз сега по цял ден си седя в офиса по 10-12 часа да се образовам (щот преди работех от вкъщи и ся се кефя) и ми западнаха социалните контакти..

Даже така се счупих, че хора дето не приказват за програмиране не ми е интересно си говоря с тях и офиса се оказа супер удовлетворяващо място за приказки.

Ма виж ако намериш яка мацка дето програмира е тва ти е играта icon_lol.gif лов на еднорози for the win

--------------------
Нищо не е свършило, докато не е свършило! Не се предавай и ще постигнеш целта си!
PMEmail Poster
Stilgar
Публикувано на: 08-11-2018, 23:03
Quote Post

Име:

На мен много ми хареса онзи дето жена му чукала преди да влезе в хола да не му пречи и носила вечеря и после идвала да отсервира.

--------------------
Опитахме се да го направим както трябва, но стана както винаги.
SuN
Публикувано на: 08-11-2018, 23:13
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Това, че чука е само нормално и очаквано. Стана ми забавно когато влязъл при нея в кухнята и я е зашлевил (тя си знае защо!).

Един наскоро бъзика една жена, че тя (и бедните българки като цяло) няма да може да търпи богат мъж, защото те са властни и тя си призна, че едва ли ще може. Не помня какъв пример даде, ама беше нещо за това, че няма да я помоли да му донесе нещо, а ще ѝ заповяда да го направи и тя иска-не иска ще го направи.
Не ставаше въпрос за програмисти, а за нормални хора. icon_razz.gif

--------------------
Копирай лесно ударено и - ѝ Ѝ
Замърсяване на въздуха в София - http://aqicn.org/city/bulgaria/sofia/druzhba/
PMEmail Poster
ici
Публикувано на: 08-11-2018, 23:15
Quote Post

Group Icon
Име: Ивайло Илчев ики
Група: VIP

Аз пък си имам плакет че съм най-забавният човек в компанията. За мен гласуваха всички без един двама човека на един тийм билдинг. Не съм имал много колеги програмисти но на инженерите жените изглеждат много добре без да правят впечатление на фолк певици. Там някакви контрольори от градският транспорт са полетели на крилете на фантазията за да си избиват комплексите. Между другото сина разправяше че днес някакъв контрольор в 280 му разправял че и той някога бил учил в ТУ/ВМЕИ. icon_smile.gif

Това мнение е било редактирано от ici на 08-11-2018, 23:16

Прикачена картинка (Кликнете на картинката, за да я увеличите!)
Прикачена картинка

--------------------
Reading undefined locations provides undefined data.
relax4o
Публикувано на: 08-11-2018, 23:18
Quote Post

Име:

Еми то хубаво, че поне малко мозък имаме, че да не се хващаме с такива като номер 3.

--------------------
Бисери :D

QUOTE (oveRLuckEd)
Ползваш някоя нова версия на PHP, която е вече ооп ориентирана и заради това ти я изкарва тази грешка.

QUOTE (nbacool2)
Щом няма input полета, значи няма откъде да се направи SQL инжекция Very Happy
PM
SuN
Публикувано на: 08-11-2018, 23:29
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Много добра темичка се е получила. Присетих се за бг-мама чак.

--------------------
Копирай лесно ударено и - ѝ Ѝ
Замърсяване на въздуха в София - http://aqicn.org/city/bulgaria/sofia/druzhba/
PMEmail Poster
gat3way
Публикувано на: 09-11-2018, 01:14
Quote Post

Име:

Аз съм програмист, 30 годишен. Вече се изказаха доста валидни според мен гледни точки. Да, програмистите залагаме повече на логиката, отколкото на емоциите, а жените са емоционални същества и се получава разминаване. Повечето ми колеги на работа са на възраст 25-30 и никой няма сериозна приятелка (да не говорим за жена), доколкото знам.

И все пак нека да кажа, че всички хора сме различни. Въпреки, че съм програмист, гледам да се занимавам с други по-артистични дейности именно, за да развивам по-емоционалната си част от мозъка. Занимавам се с музика, актьорско майсторство, танци, психология и тн.

В резултат съм имал гаджета, правил съм секс на първа среща, имал съм като цяло по-нормално интимно и сексуално преживяване отколкото много програмисти. Не бих казал, че съм нежелан, но в момента съм сам за добро или за лошо.

Това 99.9% го е писал някой wanker оттук. ПРИЗНАЙ СИ БЕ!!!
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 09-11-2018, 06:50
Quote Post

Име:

QUOTE (Stilgar @ 08-11-2018, 23:03)
На мен много ми хареса онзи дето жена му чукала преди да влезе в хола да не му пречи и носила вечеря и после идвала да отсервира.

да, и мене много ме впечатли, чак се чудя дали не е трол това. как тоя хем задръстен, хем е поробил жена си по всички саудитски правила?
иначе линка е злато, не могада спра да се хиля icon_smile.gif
товасъщо кърти на макс:
също така са възпитани, свестни и културни, което пък не знам защо въобще го слагат като положителен фактор в свалките

хахаха, веднага се сещам за хленчещите задръстеняци дето коментират всяка новина за поредната убита женска от някой турбо нерез "ама така е като отиват при тъпанарите и не искат нас, умните и красивите" хахах, ох и тяхната не е лесна
иначе цялата тема си е добре известен феномен, има много комедии базирани на тояжитейски факт, дали инженерчетата стават инженерчета щото са задръстени или заниманието с подобни неща прави човек задръстен, все тая, факт е и майтапите по темата са безброй. и това далеч не е толкова пасив колкото изглежда на пръв поглед. да, крайната форма която наричам "злокачествена инженерна задръстения" води до тотална социална изолация, липса на всякакъв контакт с женски и семейство и тн, обаче като контраст умерената задръстеност, да я наречем доброкачестена, дава много по-добри шансове за хубав живот, без екзистенциални драми и "всичко ми е тъпо вече", с деца лазещи по татко си когато седне на дивана да "почива", каца вино в мазата, и солидно шкембе, отколкото мега свалячеството и отвореност. обратното на програмистите са холкивудските коври и нерези. колко от тях имат добър личен живот и не се развеждат на втората година и не се тръшкат в депресии и наркотици? малко са, много малко (но все пак има, те са еквивалента на проиграмист - турбо сваляч). когато човек е турбо атрактивен и винаги може да си намери партньор, лесно изпада в претенциозност и перманентно недоволство и сменя, сменя, и все не намира "тоя дето го заслужава". програмистите могат да си го представят това когато заменим жени с работно място, поне в бг програмист винаги може да си намери работа, затова много програмисти са перманентно недоволни, все това гадно онова гадно, сменят постоянно, все едно ще стане чудо и следващата ще е по-хубава. така че горе главите, ако не е човек от най-задръстените, всичко е окей

Това мнение е било редактирано от Дон Реба на 09-11-2018, 06:52
PM
6 потребители преглеждат тази тема в момента (2 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента: SuN, Gamma Goblin, saruman, Дон Реба

Topic Options Страници: (16) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0