BG Development

Страници: (4) « първа ... 2 3 [4]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> мнение БИЗНЕС ИНФОРМАТИКА С.А. Ценов гр. Свищов
SuN
Публикувано на: 17-10-2020, 12:25
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор
Ранг: Почетен член

...Всеки се почва наново и затова за 30г. все едно вчера е било 89г. - не може да мръднем.

Ако беше като преди 30г. сега нямаше да пишеш мнение от компютъра си, а щеше да бачкаш в някой завод произвеждащ забранени заради екологични вреди суровини, а заплатата ти щеше да е под 200 лв. А под мненията ти само щеше да се подписваш като те привика комсомолският секретар. icon_smile.gif

Това мнение е било редактирано от SuN на 17-10-2020, 12:27

--------------------
Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти.
PMEmail Poster
code2
Публикувано на: 19-10-2020, 09:13
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Редовен член

QUOTE (SuN @ 17-10-2020, 12:25)
...Всеки се почва наново и затова за 30г. все едно вчера е било 89г. - не може да мръднем.

Ако беше като преди 30г. сега нямаше да пишеш мнение от компютъра си, а щеше да бачкаш в някой завод произвеждащ забранени заради екологични вреди суровини, а заплатата ти щеше да е под 200 лв. А под мненията ти само щеше да се подписваш като те привика комсомолският секретар. icon_smile.gif

Така е. Хората обичат да правят твърде груби уравнеловки. Защото това преди 30 години е много по-различно от преди 40 или преди 50 такива. Подобно тук преди 10 и преди 20 години е много по-различно от днес.

Така се получава, като мислиш за нещата политически, а не реално както са в момента...
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 20-10-2020, 12:10
Quote Post

Group Icon
Име:

Като всичко в живота и тези сравнения не са черно-бели. Ей, сега например ще е модерна репликата - "За Бога, братя, не купувайте!". Аз спирам ресторантите до следващата година. Дано фалират повечко за да подхранят протестите февруари месец. icon_smile.gif

--------------------
Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти.
PMEmail Poster
Антон Яначков
Публикувано на: 20-10-2020, 19:54
Quote Post

Име: Антон Яначков
Група: Потребител

QUOTE (SuN @ 20-10-2020, 12:10)
Аз спирам ресторантите до следващата година. Дано фалират повечко за да подхранят протестите февруари месец. icon_smile.gif

Ако ставаше с протести, Бойко нямаше да се запише в историята на България, като министър председателят удържал на най-продължителните, непрекъснати протести, включително на 6 обявени въстания. Залудо ще фалираш ресторантьорите с твоя бойкот и на всичко отгоре грях на душата ще си сложиш. Ако с протести се взимаше власт, досега правителството да е паднало, ама то не е. Нещо повече, как вървят нещата ще победи и на следващите редовни избори. Напъни се да измислиш друга стратегия, тая с бойкота на ресторантите само язва ще ти докара.

Това мнение е било редактирано от Антон Яначков на 20-10-2020, 19:54
PMEmail PosterUsers Website
SuN
Публикувано на: 20-10-2020, 20:21
Quote Post

Group Icon
Име:

Нямам друга стратегия. Следваща заплата дали ще взема още не се знае, така че може желанието ми да не изиграе някаква особена роля. icon_smile.gif

--------------------
Само аз не троля.
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (4) « първа ... 2 3 [4]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0