BG Development

Страници: (109) « първа ... 107 108 [109]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Помогнете да сметнем ефективност на ваксините, Излиза странен резултат
Антон Яначков
Публикувано на: 22-05-2022, 01:19
Quote Post

Име: Антон Яначков
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

QUOTE (SuN @ 21-05-2022, 21:06)
Аз лепнах нещо ужасно от някой и се мъча от доста седмици вече. Дано ме покоси ковид или тая маймунска стреска и да се свършва с мъките вече...

Няма свършване Sun! От колелото на преражданията се излиза само, чрез Нирвана, ама щом мрънкаш значи не си я постигнал и те чака ново прераждане. Това означава - бебешка жълтеница, дребна шарка и всички вируси от детската градина. И обърни внимание на това, че всички ще бъдат нови за твоя организъм, тоест логдаун след логдаун, а такива като Мангъров, са единици и няма да има кой да ти дава кураж.
Здравният фашизъм набира все повече сила и ще трябва да се бориш хем с вирусите, хем със СЗО. Та внимавай какво си пожелаваш. Неприятно е преди абитуренския бал да те върнат в първи клас. Я по-добре си изкарай маимунската стреска.
PMEmail PosterUsers Website
bvbfan
Публикувано на: 22-05-2022, 07:30
Quote Post

Име:

QUOTE (Антон Яначков @ 22-05-2022, 01:19)
че всички ще бъдат нови за твоя организъм, тоест логдаун след логдаун, а такива като Мангъров, са единици и няма да има кой да ти дава кураж.

Ако решението, което предлагаш е да няма решение - значи Мангъров е ок. Пренеси това в работата си, има някакъв много малък проблем, някой иска да го реши, но ти казваш като Мангъров - недей, бе, то тва ще се оправи от самосебеси. Проблемът на пишман лидерите е, че не предлагат решение, а угодна среда за поддръжниците си.

--------------------
QUOTE (Bender @ 23-04-2015, 19:11)
Xamarin: ЛАПАЙ!
Ти: Добре...
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 22-05-2022, 07:49
Quote Post

Име:

QUOTE (bvbfan @ 22-05-2022, 07:30)
Пренеси това в работата си

много добра идея, ако се следваше масово, съвременния софтуер нямаше да е повсевместно лайно, нито съвременното право, нито кое да е друго "подобрявано" до неизползваемост

най-важното нещо което отделя добрите професионалисти от простите техничари е преценката. да можеш да прецениш "кое може" е дарба, нещо което може да се развива, но не може да се формулира и научи.

Това мнение е било редактирано от Дон Реба на 22-05-2022, 07:51
PM
bvbfan
Публикувано на: 22-05-2022, 08:05
Quote Post

Име:

Не мога да бъда "по-съгласен"

--------------------
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 22-05-2022, 08:56
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Пренеси това в работата си, има някакъв много малък проблем, някой иска да го реши ... - недей, бе, то тва ще се оправи от самосебеси.

Така ми закриха един проект. Имаше малък проблем, който губеше много време. Сега го раздавам айляк до следващия голям проект.

То и други дребни проблеми имаше, все с мене около тях, но всичките отпаднаха. Тази година беше ползотворна.

--------------------
Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти.
PMEmail Poster
bvbfan
Публикувано на: 22-05-2022, 09:23
Quote Post

Име:

QUOTE (SuN @ 22-05-2022, 08:56)
Така ми закриха един проект. Имаше малък проблем, който губеше много време. Сега го раздавам айляк до следващия голям проект.

Именно, това е резултат от некомпетентност, на теб не ти пука, сега седиш и си вземаш парите без проект - това е най-добрият вариант.

--------------------
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 22-05-2022, 09:33
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Двете неща не са свързани. Малък проблем не може да спре проект, но може да изгуби много време на хората, ако решат да се занимават с него.
Говоря по принцип. Време в работа не съм губил дори и за важни неща.

Поне досега беше така, ама тая година страшно проклятие ме сполетя. Урочаса ли ме някой, лоша дума ли казах и Господ ме наказа, не знам и аз, но всичко се промени.

Това мнение е било редактирано от SuN на 22-05-2022, 09:34

--------------------
Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти.
PMEmail Poster
Антон Яначков
Публикувано на: 22-05-2022, 13:26
Quote Post

Име: Антон Яначков

QUOTE (bvbfan @ 22-05-2022, 07:30)
QUOTE (Антон Яначков @ 22-05-2022, 01:19)
че всички ще бъдат нови за твоя организъм, тоест логдаун след логдаун, а такива като Мангъров, са единици и няма да има кой да ти дава кураж.

Ако решението, което предлагаш е да няма решение - значи Мангъров е ок. Пренеси това в работата си, има някакъв много малък проблем, някой иска да го реши, но ти казваш като Мангъров - недей, бе, то тва ще се оправи от самосебеси. Проблемът на пишман лидерите е, че не предлагат решение, а угодна среда за поддръжниците си.

Паметта ти е къса и явно си забравил какво предлагаше като решение Мангъров. Мангъров казваше, че трябва да се пазят единстено рисковия контигент ( стари и хронично болни ), а всички останали трябва да живеят нормално, защото така или иначе вируса ще мине през всички, но щетите ще са по-малко. За съжаление никой не го послуша и сега от позиция на времето виждаме, че той е бил прав. Нима познаваш някой, който да не е изкарал вируса? И ако не познаваш, то защо ги ручахме жабетата и защото нанесохме дългосрочни непоправими щети на икономиката и психиката на хората? Споменаваш мойта работа и това ме кара да ти отговоря, че в моя бизнес страхът не се толерира. Не че няма случаи при които страхът взима надмощие, но общо правило е, че страхът води до грешки точно толкова, колкото и безрасъдното поведение. Лично мен льоловщината ме дразни много. С нея се сбъсквам много по-често, отколкото с безрасъдното поведение. От последните няколко дни имам много показателни примери. Връщам се от отпуск и ми докладват, че един умен вентилатор с променливи обороти спира по два пъти на смяна с грешка на честотния регулатор - "Пренапрежение". Питам колко е напрежението на шините на секцията, която го захранва и отговор няма. Питам пак защо не свалите напрежението на секцията, а отговора е ние там не смеем да пипаме. Ето я льольовщината в действие. Ще се поломи скъпо оборудване, ще се нанесе вреда за десетки хиляди левове, защото страхът е взел надмощие. След като свалихме напрежението, умният вентилатор реши, че сега може да си работи и то без да изключва. Гушавщината, страхопъзльовщината е отказ от носене на отговорност. Би било прекрасно, ако хора с опит и самочувствие управляваха СЗО. Ако Мангъров беше начело на СЗО, друга би била картинката в световен мащаб. Не бездействие, а правилно, точно и навременно действие решава проблеми. А дано си ме разбрал, ама надали!

Това мнение е било редактирано от DarkOne на 22-05-2022, 14:24
PMEmail PosterUsers Website
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (109) « първа ... 107 108 [109]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0