BG Development

Страници: (2) [1] 2   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Когато работата от вкъщи не ви стига
stewie
Публикувано на: 06-02-2020, 22:02
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

"https://delo.bg/travel/goli-v-ofisa/"
PM
Delegate
Публикувано на: 06-02-2020, 22:38
Quote Post

Име:

Аз както си барам кура по цел ден, ше има да ми задават тъпи въпроси "чий го дървя в офиса"
Отпадат игри, като джобен тенис и даже не мое си го преместиш в другия крачол, ако не ти дреме за нещо и някой.
Но няма как добидюс женски да ми се подмотват по цел ден наоколо и аз да мисля за работа. Женските да не разлъзгат терена, като им зацвърчи кетчупа. Но пък вече ще може когато пърди някой освен да се усеща и да се вижда по разтворения анус и трептящи бузки, по които бяга механична вълна, като по байрак в открито море.
Абе има си плюсове, определено.

Това мнение е било редактирано от Delegate на 06-02-2020, 22:42
PMEmail Poster
Feral
Публикувано на: 06-02-2020, 22:46
Quote Post

Име:
Ранг: Активен

QUOTE (Delegate @ 06-02-2020, 22:38)
Аз както си барам кура по цел ден, ше има да ми задават тъпи въпроси "чий го дървя в офиса"
Отпадат игри, като джобен тенис и даже не мое си го преместиш в другия крачол, ако не ти дреме за нещо и някой.
Но няма как добидюс женски да ми се подмотват по цел ден наоколо и аз да мисля за работа. Женските да не разлъзгат терена, като им зацвърчи кетчупа. Но пък вече ще може когато пърди някой освен да се усеща и да се вижда по разтворения анус и трептящи бузки, по които бяга механична вълна, като по байрак в открито море.

Бе не е яко, ще вземе компаса да посочи някоя

--------------------
PMEmail Poster
Stilgar
Публикувано на: 06-02-2020, 22:55
Quote Post

Име:

Това май се беше оказало няква ебавка

--------------------
Опитахме се да го направим както трябва, но стана както винаги.
PMEmail PosterUsers Website
stewie
Публикувано на: 07-02-2020, 00:14
Quote Post

Име:

QUOTE (Delegate @ 06-02-2020, 23:38)

Ще вземе да мине някоя яка колежка и на някой ще му стане меча. После sexual harassment.
PM
Golden Gega
Публикувано на: 07-02-2020, 10:16
Quote Post

Име:

Проблема е ако мине някоя наистина яка колежка и меча си остане омекнал, докато не мине някой як колега. Има и други конфузни ситуации - ако меча остава непрекъснато мек или непрекъснато твърд, независимо кой минава - колеги, колежки, офисни любимци и т.н.
PMEmail Poster
Feral
Публикувано на: 07-02-2020, 10:20
Quote Post

Име:
Ранг: Активен

QUOTE (Golden Gega @ 07-02-2020, 10:16)
Проблема е ако мине някоя наистина яка колежка и меча си остане омекнал, докато не мине някой як колега. Има и други конфузни ситуации - ако меча остава непрекъснато мек или непрекъснато твърд, независимо кой минава - колеги, колежки, офисни любимци и т.н.

Мечовите проблеми предполагат неприложимостта на идеята

--------------------
PMEmail Poster
Golden Gega
Публикувано на: 07-02-2020, 10:39
Quote Post

Име:

То неприложимостта идва и от друго - айде състоянието на меча е визуално, ми на колежките на ножниците водомер ли ще се слага?
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 07-02-2020, 10:53
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Болни те нагони са очевидни. "https://blitz.bg/sport/svezho/bilyana-spipala-bozhinov-na-kalp-s-18-godishna_448777.html"

Възмутително!

--------------------
Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти.
PMEmail Poster
stewie
Публикувано на: 07-02-2020, 11:33
Quote Post

Име:

QUOTE (SuN @ 07-02-2020, 11:53)
Болни те нагони са очевидни. "https://blitz.bg/sport/svezho/bilyana-spipala-bozhinov-na-kalp-s-18-godishna_448777.html"

Възмутително!

Според мен 44 годишната се е плющяла много по-здраво от ученичката, но пък младото пиче си е стегнато. Валерката с целият си умствен капацитет е бил изправен пред тежък избор.
PM
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0