BG Development

Страници: (3) [1] 2 3   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Гугъл карти, премахване на указателни табели
nkk
Публикувано на: 24-08-2020, 07:01
Quote Post

Име: николай
Група: Потребител
Ранг: Посетител

Здравейте.
Някой може ли да даде съвет, как да "изчистя" екрана на карти от указателните табели:
на огромен зелен непрозрачен фон табела за местоположение, под нея малко по-малко но също зелено и непрозрачно указание за посока, в дясно вертикални бели "кръгчета" с менюта - търсене, звук и т.н., от долу поле с скорост и оставащо време.
От тези указания не остава място за картата и маршрута.
Всичките ми опити за настройки в програмата, търсене в интернет за хелп и т.н са безуспешни

Ще съм благодарен за всякаква помощ.
PMEmail Poster
devil
Публикувано на: 24-08-2020, 09:09
Quote Post

Име: Ангелов
Ранг: Почетен член

Нещо такова ли се цели?

--------------------
PMUsers WebsiteICQ
SuN
Публикувано на: 24-08-2020, 09:25
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

От любопитство питам - този проблем забелязал ли си го на устройства с голям екран и голяма резолюция?

--------------------
Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти.
PMEmail Poster
pepiborisov
  Публикувано на: 24-08-2020, 18:18
Quote Post

Име: Пепи
Ранг: Новопостъпил

За да видите всичко нужно за Google Maps,посетете сайта borisovdigital.com

Това мнение е било редактирано от DarkOne на 26-08-2020, 14:40
PMEmail Poster
nkk
Публикувано на: 24-08-2020, 19:22
Quote Post

QUOTE (SuN @ 24-08-2020, 09:25)
От любопитство питам - този проблем забелязал ли си го на устройства с голям екран и голяма резолюция?

Какво значение има размера на екрана и резолюцията?
Ползвам самсунг 5инча и нещо си и андроид. Няма да си нося уиндос с 19" в колата и на разходка.
Типичен пример на мислене от съвременните "прогрмисти."
Ако нещо не работи търси се проблема в потребителя, а не в софтуера, който не обмислен, няма настройки и не работи.

Преди доста време / 5+ години зададох въпрос в друг форум за управление на субтитри на DVD филм, след по-малко от 5 мин. получих отговор
" А бе аз не знам как става, ама що не опиташ с BS плеар?"
PMEmail Poster
nkk
Публикувано на: 24-08-2020, 19:24
Quote Post

QUOTE (pepiborisov @ 24-08-2020, 18:18)
За да видите всичко нужно за Google Maps,посетете сайта borisovdigital.com

И какво да видя?, че нищо не виждам освен реклама на "сео фирма"

Това мнение е било редактирано от DarkOne на 26-08-2020, 14:40
PMEmail Poster
Антон Яначков
Публикувано на: 24-08-2020, 19:58
Quote Post

Име: Антон Яначков

Ако иде реч само за твои устройства, то инсталираш си разширение : Custom JavaScript for websites , чрез което манипулираш каквото си искаш на даден чужд сайт ( да е видим или невидим даден обект, да е вляво или в дясно и така нататък) и си решаваш проблема с няколко реда сорс. Така може да модифицираш чуждия сайт, че дори разработчика да се чуди негов ли е или не. Дори можеш да си добавиш допълнителни функционалности каквито ти хрумнат и веднага ще спреш да мрънкаш, че програмистите не мислят като теб. Ако разширението ти е включено, при отваряне на манипулирания сайт, то автоматично се задейства и ти изпълнява сорса за конкретния сайт. Но това естествено ще работи само на твоите машини, ако искаш да манипулираш чужд сайт, така че да го ползват други, тази хватка няма да сработи. А иначе като работа е 10-тина минути, да прегледаш индитификаторите на обектите, които искаш да направиш невидими и да напишеш няколко реда сорс на JavaScript.
PMEmail PosterUsers Website
SuN
Публикувано на: 24-08-2020, 20:11
Quote Post

Group Icon
Име:

Антоне, вероятно става въпрос за приложение за Андроид писано на джава. Дали беше същото име не помня, но съвета ти не е на място.

Какво значение има размера на екрана и резолюцията?
Ползвам самсунг 5инча и нещо си и андроид. Няма да си нося уиндос с 19" в колата и на разходка.
Типичен пример на мислене от съвременните "прогрмисти."
Ако нещо не работи търси се проблема в потребителя, а не в софтуера, който не обмислен, няма настройки и не работи.

Не ползвам програмата и ми беше интересно дали поне са го направили кадърно за големи екрани с големи резолюции. За компютри не говоря, защото сайта им е зле дори на монитор 35". Човек да не пита нещо в страни от темата...

Това мнение е било редактирано от SuN на 24-08-2020, 20:12

--------------------
Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти.
PMEmail Poster
Антон Яначков
Публикувано на: 24-08-2020, 20:17
Quote Post

Име: Антон Яначков

QUOTE (SuN @ 24-08-2020, 20:11)
Антоне, вероятно става въпрос за приложение за Андроид писано на джава.

Ако е приложение няма да сработи, но ако е сайт със сигурност ще сработи.
PMEmail PosterUsers Website
SuN
Публикувано на: 24-08-2020, 20:20
Quote Post

Group Icon
Име:

Няма лошо да допускаш, че може да е сайт, но ако ползваше такъв телефон като другите хора, щеше да знаеш, че не е сайт. Въобще сайт приложение на телефон не може да се ползва, а и за компаниите е нежелателно. Няма логика в допускането ти. Дори аз ползвам приложение Here Maps на телефона, а не сайт. icon_smile.gif

--------------------
Само аз не троля.
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0