BG Development

Страници: (6) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Одобрявате ли публичното назидание
stewie
Публикувано на: 02-10-2019, 16:27
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

За да не пращам линк - знам, че повечето мърди тук следите специфичната група и сте видяли този пост. Правилно ли постъпва този навярно велик програмист работещ за чифутско лозе спрямо кандидата за работа, ако ще и да е по-тъп от плочките ви в банята ?

П.С. Говорим тук за морал и ценностна система и игнориране на програмисткото его - нещо непознато за троловете и като цяло за нашият сектор.
Стилгаре ти като се изказа под коментарите му кажи и тук, но без цензура какво мислиш.

Това мнение е било редактирано от stewie на 02-10-2019, 16:31

Прикачена картинка
Прикачена картинка
PM
saruman
Публикувано на: 02-10-2019, 18:17
Quote Post

Име:

То това е американската фирмена култура,като искат да те уволнят или не те одобрят на интервюто държат да те унижат публично като пример за другите кандидати,малко съм със смесени чувства към този подход на работа,но ето че в Силициевата долина работи ...
От друга страна точно тия боклуци SbTech дето нямат никаква развойна дейност ами са само телефонаджии и някъв олигофрен като тоя - http://mchaov.net/ да ми се правят на велики програмисти,защото знаят какво е stack и queue някакси не върви icon_smile.gif

--------------------
http://www.wefunkradio.com/radio/

Remember,remember the fifth of November
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 02-10-2019, 18:41
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Най-обидното нещо в цялата работа е, че се присмива на исканията за 5-6к заплата. Аз копирах 1 файл днес, а една книжка я прочетох до 100ната страница и въобще не ми е притрябвало някакви стикове да знам. Важното е по-малко работа да върша и не ми е зле като ми преведат 8бона по сметката после.

--------------------
Само аз не троля.
PMEmail Poster
saruman
Публикувано на: 02-10-2019, 18:51
Quote Post

Име:

Подробности не знам,аз бях в тая група преди три-четири години,ама им издържах глупостите само шест месеца и сам напуснах

--------------------

PMEmail Poster
stewie
Публикувано на: 02-10-2019, 20:08
Quote Post

Име:

Ами той самият така си направи с неговият пост, че се съмнявам да почнат да идват свестни програмисти, които знаят какво е стек и опашка. Просто може да е най-умния "фронт енд архитект" при чифутите, обаче с това отношение просто сам си го наби. Иначе се чудя колко трябва да ти е акъла , че да се снимаш в такова видео : "https://www.youtube.com/watch?v=B-6gggWw680".

Иначе да DevBG е възможно най-малоумната група за програмисти в суратя, но са идеални за тоалетната. Аз също съм аут от там, но го проверявам от време на време да видя дали все още са прости. Прости са.

Апропо, защо едни от най-егоцентричните, имащи се за най-умни ходят все по конференции и дават акъл на другите ? Какво печелят с това ? СВ ли, пари ли, путки ли... не знам.

Това мнение е било редактирано от stewie на 02-10-2019, 20:10
PM
saruman
Публикувано на: 02-10-2019, 20:12
Quote Post

Име:

Ахаххахахахаха,тоя вярно е пълен малоумник

--------------------

PMEmail Poster
stewie
Публикувано на: 02-10-2019, 20:13
Quote Post

Име:

Аз и преди съм го забелязал, че се прави на велик в постовете пак в тая група. Тогава му работеше сайта и пишеше кой е какъв е. Ама сега нещо го е спрял.
Важното е да си "speaker".
PM
saruman
Публикувано на: 02-10-2019, 20:22
Quote Post

Име:

QUOTE (stewie @ 02-10-2019, 20:08)

Апропо, защо едни от най-егоцентричните, имащи се за най-умни ходят все по конференции и дават акъл на другите ? Какво печелят с това ? СВ ли, пари ли, путки ли... не знам.

На практика така излиза,аз и други двама подобни куфари познавам,реално сериозните хора които създават истински продукт и пишат код нямат потребност да се занимават с глупости(да ме прощава Даскала) icon_smile.gif

--------------------

PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 02-10-2019, 20:45
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Ха ха, споко. Знам, че си ме уважаваш, въпреки че ми се сърдиш понякога. Аз може и да имам други разбирания за стек и опашка (на фурна), амъ знам, че все ще се намери някое надъхано стажантчето, което ще се накефи да му се даде шанса да ги имплементира в продукта, който изкарвам с едно копче за копиране.

--------------------
Само аз не троля.
PMEmail Poster
stewie
Публикувано на: 02-10-2019, 20:51
Quote Post

Име:

QUOTE (SuN @ 02-10-2019, 21:45)
Ха ха, споко. Знам, че си ме уважаваш, въпреки че ми се сърдиш понякога. Аз може и да имам други разбирания за стек и опашка (на фурна), амъ знам, че все ще се намери някое надъхано стажантчето, което ще се накефи да му се даде шанса да ги имплементира в продукта, който изкарвам с едно копче за копиране.

Чай са - кой е Даскала ? Ти или Дарк ?
PM
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (6) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0