BG Development

Страници: (8) 1 [2] 3 4 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ей, какъв тарикат!
bvbfan
Публикувано на: 12-03-2020, 20:55
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

Няма да се приемат не тежко болни, вече са пуснати всички за домашна карантина icon_smile.gif

--------------------
QUOTE (Bender @ 23-04-2015, 19:11)
Xamarin: ЛАПАЙ!
Ти: Добре...
PMEmail Poster
ici
Публикувано на: 12-03-2020, 21:48
Quote Post

Group Icon
Име: Ивайло Илчев
Група: VIP

Последните събития показаха, че предпоследнбите бяха по-добри ...

--------------------
Ние не сме в една лодка, ние сме в една буря. Лодките са различни.

Следващият път когато се почувстваш ненужен, грозен и недооценен, помни че освен това си и тъп.
PMEmail PosterUsers Website
SuN
Публикувано на: 12-03-2020, 22:05
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Нема страшно. Сега просто се усетиха да ги търсят. И преди си ги е имало. icon_smile.gif

Това мнение е било редактирано от SuN на 12-03-2020, 22:07

--------------------
Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти.
PMEmail Poster
gat3way
Публикувано на: 12-03-2020, 23:02
Quote Post

Име:

Хубаво ма кво става ако се заразиш рано, оправят те там у болницата излезеш и пак се заразиш?

P.S:

user posted image

Това мнение е било редактирано от gat3way на 12-03-2020, 23:18
PMEmail Poster
saruman
Публикувано на: 13-03-2020, 01:15
Quote Post

Име:

QUOTE (Дон Реба @ 12-03-2020, 17:32)
един приятел отиде с все семейство ей ся събота и неделя, в АДА на земята, милано!
всеки ще каже тоя е луд, ама като се замислиш -  мега тарикат. първо, изкефи се на празен самолет, евтини билети, евтин хотел, евтино всичко, заради отлива от клиенти.
но по-важното - сега ще си минат реда преди другите, и ако го хванат усложненията, още ще има легла в болниците и свободни доктори. а тия дето много се вардят, когато се разболеят положението  ще е вече "оправяй се сам"

Винаги съм мислил,че си изключително прост човек,но сега вече съм сигурен в това!

Долу-горе нивото ти е като на тоя негър - https://globalnews.ca/news/6665575/rudy-gob...cs-coronavirus/

--------------------
http://www.wefunkradio.com/radio/

Remember,remember the fifth of November
PMEmail Poster
ici
Публикувано на: 13-03-2020, 01:29
Quote Post

Group Icon
Име: Ивайло Илчев
Група: VIP

--------------------
Ние не сме в една лодка, ние сме в една буря. Лодките са различни.

Следващият път когато се почувстваш ненужен, грозен и недооценен, помни че освен това си и тъп.
PMEmail PosterUsers Website
thrawn
Публикувано на: 13-03-2020, 08:36
Quote Post

Име:

QUOTE (gat3way @ 12-03-2020, 23:02)
Хубаво ма кво става ако се заразиш рано, оправят те там у болницата излезеш и пак се заразиш?]

Това е вирус, като го изкараш изграждаш антитела към него - демек, естествена ваксина.
Са, друг е въпроса, че били два щама, та можеш да го прекараш два пъти (най-вероятно, втория път по-леко).

А що се отнася до болниците, не знам каква е тая мания за болници. Там се ходи ако положението е много зле. Най-големия проблем на болниците са вътрешно болничните инфекции, които не могат да бъдат овладени и при нормални условия, па какво остава за ситуация с паника при която всеки кихнал тича към болницата. Та влизането вбполница почти със сигурност ти гарантира пипване на нещо друго, особено в ситуация в която си със сринат имунитет.

Та домашната карантина си е перфектното решение.
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 13-03-2020, 08:46
Quote Post

Име:

QUOTE (saruman @ 13-03-2020, 01:15)
QUOTE (Дон Реба @ 12-03-2020, 17:32)
един приятел отиде с все семейство ей ся събота и неделя, в АДА на земята, милано!
всеки ще каже тоя е луд, ама като се замислиш -  мега тарикат. първо, изкефи се на празен самолет, евтини билети, евтин хотел, евтино всичко, заради отлива от клиенти.
но по-важното - сега ще си минат реда преди другите, и ако го хванат усложненията, още ще има легла в болниците и свободни доктори. а тия дето много се вардят, когато се разболеят положението  ще е вече "оправяй се сам"

Винаги съм мислил,че си изключително прост човек,но сега вече съм сигурен в това!

Долу-горе нивото ти е като на тоя негър - https://globalnews.ca/news/6665575/rudy-gob...cs-coronavirus/

така е, така е, и аз много пъти съм благодарил на съдбата че съм се родил прост, а не интелектуалче като рабиняка и жълтопаветните седерасти дето са принудени да живеят в свят управляван от простите, и да не могат нищо да направят icon_smile.gif
PM
SuN
Публикувано на: 13-03-2020, 09:47
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Сарумане, вместо да се заяждаш да пратиш картичка от Европата като пътуваш със самолетче. Искам да ми стане гадно, че си се уредил на хубаво. icon_smile.gif

--------------------
Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти.
PMEmail Poster
saruman
Публикувано на: 13-03-2020, 09:59
Quote Post

Име:

QUOTE (SuN @ 13-03-2020, 09:47)
Сарумане, вместо да се заяждаш да пратиш картичка от Европата като пътуваш със самолетче. Искам да ми стане гадно, че си се уредил на хубаво. icon_smile.gif

Трябваше да пътувам следващата седмица,но си отмених пътуването

--------------------
http://www.wefunkradio.com/radio/

Remember,remember the fifth of November
PMEmail Poster
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (8) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0