BG Development

Страници: (18) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Микромеките vs. евреи
relax4o
Публикувано на: 20-12-2019, 01:42
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

https://github.com/microsoft/vscode/issues/87268

Понякога хората смятат, че са единствени на света и че всички трябва да им ближат краката, защото видиш ли, са по-специални.

Аз лично съм против изискването на този.

Какво е вашето мнение?

--------------------
Бисери :D

QUOTE (oveRLuckEd)
Ползваш някоя нова версия на PHP, която е вече ооп ориентирана и заради това ти я изкарва тази грешка.

QUOTE (nbacool2)
Щом няма input полета, значи няма откъде да се направи SQL инжекция Very Happy
PM
stewie
Публикувано на: 20-12-2019, 01:55
Quote Post

Име:

Клекнали са му малките гееве. Само даунвоутове и изтрити коментари. Малкият чифут е доволен, инсталацията ще го пита дали е гей и каква религия изповядва вече, да нема цици и дед мороз да го дразни. Да се повторя, ако Хитлер си беше свършил работата сега нямаше да ги има тея глупости, 30 пола и чифути. Дядо коледа надолу по комина, а чифута нагоре по комина. Ако тук беше фейсбук да бях изтрит icon_smile.gif
PM
ici
  Публикувано на: 20-12-2019, 02:01
Quote Post

Group Icon
Име: Пони Страпони
Група: VIP

Идея! Утре ще си направя кашерно свинско шкембе.

--------------------
Remember kids, suicide is never the answer
PMEmail PosterUsers Website
dvader
Публикувано на: 20-12-2019, 07:27
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: VIP

Как никой не се сети да напише обратния тикет - "липсата на празник, определян от моята религия ме обижда" и т.н.

--------------------
I find your lack of faith disturbing
PM
devil
Публикувано на: 20-12-2019, 08:21
Quote Post

Име: Ангелов

Казано честно, не разбрах на вас какво ви пречат другите полове (3-ти и 4-ти)?! Нещо нарушават ли ви съществуването, баси?!

--------------------
PMUsers WebsiteICQ
angelovarna
Публикувано на: 20-12-2019, 08:36
Quote Post

Име: Ангел
Ранг: Посетител

Затворили са ишУтУ.
Чудих се преди време, как докато говори един известен фрийланс UX/UI дизайнер от Тел Авив на 2-3 пъти във видеото си казва "може при вас да е коледа ама на мен не ми пука за Коледа".
На места в ЕС от ресторантите изключиха свинското от менюто за да не обижда ислямистите, други с шапчици и плитки се обиждат на Коледа, а на нас ни се набива ежедневно, че трябва да сме толерантни и търпим всичко с наведен поглед в земята...не върви на добре света.

@devil-е - не ми се ще да гледам по улиците как се пощипват мъже по токчета и после да се чудя какво да обяснявам на 3 годишния ми син. Но те и за това се опитват да се погрижат - с книжки с приказки в детската градина, как принца се влюбил в друг принц, но се взели със сестра му понеже била травестит. Изкривява се мисленето на деца/поколение изкуствено.
Нека си се любят кой с когото ще ама по домовете си и без да се разгласява.

Това мнение е било редактирано от angelovarna на 20-12-2019, 08:39
PMEmail Poster
bvbfan
Публикувано на: 20-12-2019, 08:41
Quote Post

Име:

След 2-3 рестарта шапката сама щеше да падне.

--------------------
QUOTE (Bender @ 23-04-2015, 19:11)
Xamarin: ЛАПАЙ!
Ти: Добре...
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 20-12-2019, 10:12
Quote Post

Име:

QUOTE (devil @ 20-12-2019, 08:21)
Казано честно, не разбрах на вас какво ви пречат другите полове (3-ти и 4-ти)?! Нещо нарушават ли ви съществуването, баси?!

ахха, леле човек дори първолаците са по-малко наивни. впрочем не всички, имаше един познат от ученическите години дето беше долу горе и той като тебе. та значи, вървим си ние веднъж, и един от компанията викна (по някакъв повод) на някакъв (батко ли, чичко ли не помня) "ей чичка кат ти бия една кафа", при което всички вкупом драснахме да бягаме, само оня наивник емо остана с безгрижния аргумент "аз нищо не съм казал". чичката не успя да хване нас разбира се, но хвана емо и го ошамари качествено, докато той ревеше "що биеш мене веееее, аз нищо не казах" хахах, и ти си абсолютно същия. всички МИСЛЕЩИ сте така. нормалните хора слушат инстинктите си, щото мисленето води до ядене на шамари.
PM
Gamma Goblin
Публикувано на: 20-12-2019, 10:20
Quote Post

Име:

аре някой да отвори ново ишу, че липсата на шапка го обижда

--------------------
https://www.rust-lang.org/
---
https://ncase.me/trust-bg/
---
Misanthropy is the general hatred, dislike, distrust or contempt of the human species or human nature. A misanthrope or misanthropist is someone who holds such views or feelings.
--
"Не може да си на висок пост без да си подкупен. Ще те махнат." - SuN Трола
PMEmail PosterUsers Website
Delegate
Публикувано на: 20-12-2019, 10:27
Quote Post

Име:

Не бе, той девила винаги е защитавал гейовете. Предполагам, че си е стрейт дизайнер, просто си ги защитава от модернистични съображания, обаче чисто статичстически погледнато от 10 човека тука дето пишат, не мое да нема поне един с мека китка.
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (18) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0