BG Development

Страници: (7) « първа ... 5 6 [7]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Сборник от преводачи, Разпознава глас, превежда и произнася
Антон Яначков
Публикувано на: 13-01-2020, 18:38
Quote Post

Име: Антон Яначков
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

QUOTE (SuN @ 12-01-2020, 23:59)
QUOTE (gat3way @ 12-01-2020, 15:17)
Може може....

Като по поръчка идва тая новина "https://blitz.bg/svyat/panika-v-kanada-sled-sobshchenie-za-intsident-v-golyama-yadrena-tsentrala_news720266.html" icon_smile.gif

Пример за калпава система за ранно оповестяване. Преди 20-тина години и нашата система за оповестяване не беше цвете, но фалове с фалшиви съобщения никога не са правени. След това я модернизираха със задействане само след въвеждане на персонален личен код, подобно на изстрелване на ядрена ракета. С тези неща шега не бива, защото хората масово изпадат в паника. Хората се страхуват най-вече от неизвестното. Малцина изобщо знаят какво е това радиация. Реално задействане на тази система, винаги означава тежка авария с настъпили големи радиационни изхвърляния в околната среда.
PMEmail PosterUsers Website
SuN
Публикувано на: 13-01-2020, 19:56
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Съгласен. Гледам да не се шегувам много с работата ти, че тука се навъртат многа наивни хора.

--------------------
Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти.
PMEmail Poster
stewie
Публикувано на: 13-01-2020, 20:06
Quote Post

Име:
Група: Потребител

И да стане фал със системата ви за оповестяване, и на калъп да те хванат, че пишеш юнит тестове на VB6 докато народа скача от прозорците ще кажеш "Не бях аз". Бъди истински бълхарин!
PM
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (7) « първа ... 5 6 [7]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0