BG Development

Страници: (4) « първа ... 2 3 [4]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Сайт за Казина, Оперирам като афилиейт уебсайт за казина
dvader
Публикувано на: 21-09-2021, 11:14
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: VIP
Ранг: Почетен член

QUOTE (Антон Яначков @ 20-09-2021, 20:50)
операторите ходеха през година в Русия на тренажорно обучение за по две седмици. Отделно беше задължителен тренажора преди встъпване във всяка по-висока длъжност. В резултат на тази нормативна уредба, много пъти ми се налагало да посещавам тази страна и знам как пият руснаците,

Гледай сега, да си правиш извод за руснаците на базата на тренажорният център е все едно да кажеш, че англичаните са алкохолици, само защото си ги видял да се наливат на Слънчев Бряг.

--------------------
I find your lack of faith disturbing
PM
Антон Яначков
Публикувано на: 21-09-2021, 14:54
Quote Post

Име: Антон Яначков
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

QUOTE (dvader @ 21-09-2021, 11:14)
Гледай сега, да си правиш извод за руснаците на базата на тренажорният център е все едно да кажеш, че англичаните са алкохолици, само защото си ги видял да се наливат на Слънчев Бряг.

За англичаните не мога да кажа нищо, защото не съм живял всред тях, но за руснаците имам преки наблюдения върху няколко града. Москва трудно може да се съпостави със Слънчев бряг. Аз не казвам, че руснаците пият непрекъснато. Напротив, ние българите пием по-често от руснаците. На руснаците запоя започва в петък вечер и най-яко се пие в събота. Но когато пият, пият до напиване. Няма такива филми, като при българите - една, две ракии, ставам и си тръгвам. Ти да не си руснак, че така се впрягаш. Но и да си руснак, щом си научил български, значи си се и научил и да пиеш по български. Руснаците този занаят не го умеят. Българинът изпива винаги повече алкохол от руснака, защото бутилка водка я пие цяла вечер, а руснака няма това търпение.
PMEmail PosterUsers Website
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (4) « първа ... 2 3 [4]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0