BG Development

Страници: (8) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Да се похваля с дъщеря си., :D
johnfound
Публикувано на: 04-12-2017, 09:21
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: VIP
Ранг: Почетен член

В събота щерка ми спечели второ място на националния есенен турнир по ИТ "Джон Атанасов" в категория "Приложни програми". icon_cool.gif

Разработката е система за дистанционна проверка дали е заключена входната врата. Ако някой се чуди – разработката си е изцяло нейна: идея, хардуер и софтуер. Ако с нещо съм и помогнал, то е само обща консултация от вида "Намери и прочети еди-какво-си." или "Паролите на сървъра трябва да са ти посолени и хеширани".

Сайт на проекта: http://door.asm32.info

--------------------
asm32 - Приложно програмиране на асемблер.
Tox: 2B446ADCEC7E180CD4C59391D81D4CAB3E99CA7AE767DB3AB45AF976F8A2050FF071DDB733F1
PMEmail PosterUsers Website
Fly
Публикувано на: 04-12-2017, 09:34
Quote Post

Име: Димитър Костов
Група: Потребител

Честито и да почерпиш
PMEmail Poster
hristonev
Публикувано на: 04-12-2017, 09:44
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

Браво!
PMEmail Poster
Bender
Публикувано на: 04-12-2017, 09:45
Quote Post

Име:
Група: Форумен член

1. Ахаз, син на иудейския цар Иоатам, се възцари в седемнайсетата година на Ремалиевия син Факей;
2. Ахаз беше на двайсет години, когато се възцари; той царува шестнайсет години в Иерусалим, и не вършеше, каквото беше угодно пред очите на Господа, своя Бог, като отца си Давида,
3. но ходеше по пътя на израилските царе, и дори сина си през огън прекара, подражавайки гнусотиите на народите, които Господ бе пропъдил отпред лицето на Израилевите синове,
4. принасяше жертви и кадеше по оброчища и по могили и под всяко сенчесто дърво.
5. Тогава сирийският цар Рецин и Ремалиевият син Факей, цар израилски, потеглиха против Иерусалим, за да го завладеят, и държаха Ахаза в обсада, но не можаха да надвият.
6. В онова време сирийският цар Рецин възвърна на Сирия Елат и изгони иудеите от Елат; и идумейци влязоха в Елат, дето живеят и доднес.
7. Ахаз прати пратеници до асирийския цар Теглатфеласар в Дамаск да кажат: аз съм твой раб и твой син; дойди и ме защити от ръката на сирийския цар и от ръката на израилския цар, които са се дигнали против мен.
8. Ахаз взе сребро и злато, колкото се намери в дома Господен и в съкровищниците на царския дом, и го прати дар на асирийския цар.
9. Асирийският цар го послуша: и отиде асирийският цар в Дамаск, превзе го и пресели жителите му в Кир, а Рецина уби.
10. Цар Ахаз отиде да посрещне асирийския цар Теглатфеласар в Дамаск и видя жертвеника, който беше в Дамаск, и прати цар Ахаз на свещеник Урия образа на жертвеника и чертежа на цялата му направа.
11. А свещеник Урия съгради жертвеник по образеца, който цар Ахаз прати от Дамаск; това направи свещеник Урия, преди да пристигне от Дамаск цар Ахаз.
12. Дойде царят от Дамаск, видя жертвеника, доближи се той до жертвеника и принесе върху него жертва;
13. и изгори всесъжението си и хлебния принос, извърши възлиянието си и поръси жертвеника с кръвта на мирната си жертва.
14. А медния жертвеник, който беше пред лицето Господне, премести от предната страна на храма, от мястото между новия жертвеник и дома Господен, и го тури отстрани на тоя жертвеник към север.
15. И заповяда цар Ахаз на свещеник Урия и каза: върху големия жертвеник изгаряй утринното всесъжение и вечерния хлебен принос, всесъжението от царя и хлебния принос от него, всесъжението от всички люде на страната и хлебния принос от тях, и възлиянието от тях, и ръси жертвеника с кръвта на всяко всесъжение и с кръвта на всяка жертва, а медният жертвеник да остане, докато аз реша.
16. Свещеник Урия направи всичко тъй, както заповяда цар Ахаз.
17. И строши цар Ахаз краищниците на подставките, сне от тях умивалниците, сне и морето от медните волове, които бяха под него, и го постави на каменен под.
18. И вдигна покрития съботен вход, който бе построен при храма, и външния царски вход в дома Господен, заради асирийския цар.
19. Останалото за Ахаза, що е той извършил, е описано в летописите на иудейските царе.
20. И почина Ахаз при отците си, и биде погребан при отците си в Давидовия град. И вместо него се възцари син му Езекия.

Това мнение е било редактирано от Bender на 07-01-2018, 19:50
PM
dvader
Публикувано на: 04-12-2017, 09:45
Quote Post

Group Icon
Име:

Оправете го това:
"Сървърът е написан на arduino, a клиентът на java"

--------------------
I find your lack of faith disturbing
PM
SuN
Публикувано на: 04-12-2017, 09:51
Quote Post

Group Icon
Име: Финто Нешън
Група: Администратор

Поздравления!

--------------------
Копирай лесно ударено и - ѝ Ѝ
Замърсяване на въздуха в София - http://aqicn.org/city/bulgaria/sofia/druzhba/
PMEmail Poster
qtakabg
Публикувано на: 04-12-2017, 09:55
Quote Post

Име:
Ранг: Старо куче

А аз вчера, носейки 3 чувала боклук и следейки с поглед 3-годишно камикадзе, забравих ключовете да висят на вратата. Върнахме се след 5-6 минути каране в колата...

Това мнение е било редактирано от qtakabg на 04-12-2017, 09:56
PMEmail Poster
johnfound
Публикувано на: 04-12-2017, 10:25
Quote Post

Group Icon
Име:

За черпенето няма проблеми. На следващата среща на форума в Пловдив. icon_smile.gif

@dvader: Имаш предвид, че трябва да е с главна буква, или нещо друго?

@Bender, @qtakabg: Контролера струва $5 (допълнително му трябва само захранване и датчик), теглите кода и сте готови. icon_wink.gif Програмата предупреждава и когато се отдалечите на някакво разстояние от къщи.

Това мнение е било редактирано от johnfound на 04-12-2017, 10:26

--------------------
asm32 - Приложно програмиране на асемблер.
Tox: 2B446ADCEC7E180CD4C59391D81D4CAB3E99CA7AE767DB3AB45AF976F8A2050FF071DDB733F1
ProXy
Публикувано на: 04-12-2017, 11:31
Quote Post

Име: Йордан Иванов

Браво. Сега остава само да се регистрира тук и да троли качествено.

--------------------
Always code as if the guy who ends up maintaining your code will be a violent psychopath who knows where you live.

https://ivanovyordan.com/
dvader
Публикувано на: 04-12-2017, 11:32
Quote Post

Group Icon
Име:

QUOTE (johnfound @ 04-12-2017, 10:25)
Имаш предвид, че трябва да е с главна буква, или нещо друго?

Ами на мен фразата ми звучи като: "Сървърът е написан на PC а клиентът на С++"

--------------------
I find your lack of faith disturbing
PM
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (8) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0