BG Development

Страници: (2) [1] 2   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Възстановяване на данни от USB flash
Just_passing_by
Публикувано на: 25-04-2019, 11:25
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Новопостъпил

Здравейте, сеща ли се някой как да възстановя 56 гб от флашка, която се крашна, докато пръхвърлях към нея поредната порция информация...В момента единственото, което мога да видя като я вкарам в компа е как иска да се форматира. Пробвах какви ли не програми за последната седмица, но резултата е отчайващ, повечето дори не виждат информация във флашката, а едва няколко успяха да възстановят шепа файлове, което хич не ми върши работа.
PMEmail Poster
reason
Публикувано на: 25-04-2019, 12:20
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

Купуваш същата флашка и търсиш човек който може да премести NAND чиповете на новата флашка обикновено тези които ремонтират платки на ГСМ-ми имат техниката и биха могли да се справят но гаранция за пълно възтановяване няма , може и стане може и да не//
PMEmail Poster
Gamma Goblin
Публикувано на: 25-04-2019, 13:22
Quote Post

Име:
Ранг: Почетен член

точно паметта е изгоряла, и да мести е все тая.

--------------------
https://www.rust-lang.org/
---
Хора, които са прекалено умни, за да се занимават с политика, са наказани да бъдат управлявани от глупаци.
---
PMEmail PosterUsers Website
Антон Яначков
Публикувано на: 25-04-2019, 15:23
Quote Post

Име: Антон Яначков

Щом си държал информация на флашка, значи тази информация не ти е важна. Просто я забрави, нищо не можеш да направиш. Хубавото е, че вече си научил, че важна информация на флашка не се съхранява.
Rabin
Публикувано на: 25-04-2019, 16:01
Quote Post

Име:

QUOTE (Антон Яначков @ 25-04-2019, 15:23)
Щом си държал информация на флашка, значи тази информация не ти е важна. Просто я забрави, нищо не можеш да направиш. Хубавото е, че  вече си научил, че важна информация на флашка не се съхранява.

Яначковия, стига глупости бре! Има си лаборатории дори в КМБ дето вадят инфо от хард дискове. Предполагам и флашки може да церят. Не съм опирал до такива, ама са правили чудеса, по хорски приказки.
Не е евтино!

п.с. На ени външни хардове примерно им гореше кутията дето е преходника за USB, а вътре си е чистичък и къпан лаптопски диск. Не се изказвайте неподготвени!

Това мнение е било редактирано от Rabin на 25-04-2019, 16:05

--------------------
Цитат: "Споделете тази страница
Разкажете на всички. Споделете тази страница с приятелите и семейството си." tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly
PMEmail Poster
THE STORM
Публикувано на: 25-04-2019, 19:51
Quote Post

Име:
Ранг: Старо куче

Моето предположение, е че фалшката е FAT32 и се е омазала самата файлова система. В такива случаи правиш един quick format и си купуваш някъв софтуер за възстановяване на данни от FAT32 дискове...
PMEmail Poster
Антон Яначков
Публикувано на: 25-04-2019, 23:50
Quote Post

QUOTE (Rabin @ 25-04-2019, 16:01)
На ени външни хардове примерно им гореше кутията дето е преходника за USB, а вътре си е чистичък и къпан лаптопски диск. Не се изказвайте неподготвени!

Ти виждал ли си флашка с кутия? Питам от академичен интерес, защотото аз такова чудо на техниката не съм срещал. А що се отнася до чудесата, то те касаят единствено и само вярващите. Аз в чудеса не вярвам и никого не съветвам да залага на подобно мистериозно събитие. Прегряване или късо съединение на чип с размерите на нокът е фатално събитие. Съжалявам, ако съм разочаровал някой вярващ, но законите на термодимакита са неумолими.
ici
Публикувано на: 26-04-2019, 00:07
Quote Post

Group Icon
Име: Ивайло Илчев ики
Група: VIP

QUOTE (Антон Яначков @ 26-04-2019, 00:50)
Ти виждал ли си флашка с кутия?

Да!

Прикачена картинка (Кликнете на картинката, за да я увеличите!)
Прикачена картинка

--------------------
Reading undefined locations provides undefined data.
Антон Яначков
Публикувано на: 26-04-2019, 09:40
Quote Post

QUOTE (ici @ 26-04-2019, 00:07)
QUOTE (Антон Яначков @ 26-04-2019, 00:50)
Ти виждал ли си флашка с кутия?

Да!

Хитро измислено с гайки за тежест, а на всичко отгоре и невероятно безшумен.
Rabin
Публикувано на: 26-04-2019, 13:05
Quote Post

Име:

QUOTE (Антон Яначков @ 25-04-2019, 23:50)
QUOTE (Rabin @ 25-04-2019, 16:01)
На ени външни хардове примерно им гореше кутията дето е преходника за USB, а вътре си е чистичък и къпан лаптопски диск. Не се изказвайте неподготвени!

Ти виждал ли си флашка с кутия? Питам от академичен интерес, защотото аз такова чудо на техниката не съм срещал. А що се отнася до чудесата, то те касаят единствено и само вярващите. Аз в чудеса не вярвам и никого не съветвам да залага на подобно мистериозно събитие. Прегряване или късо съединение на чип с размерите на нокът е фатално събитие. Съжалявам, ако съм разочаровал някой вярващ, но законите на термодимакита са неумолими.

Харддиск бе мой, с врътящ шпиндел. От лаптоп. Турят им една кутия и контролер за USB, и стаа външен хард.

--------------------
Цитат: "Споделете тази страница
Разкажете на всички. Споделете тази страница с приятелите и семейството си." tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0