BG Development

Страници: (12) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Протести срещу Боко Тиквата
SoftUniBog
Публикувано на: 29-01-2020, 15:31
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Активен

Абе тив неща днес имат ли шанс, ако имат да влизам, даже мога да се бия много добре ако се наложи. Ама да не стане обратната страна, да ни нашият 40% данъците и да станем още по-бедни?

Заслужава ли да се бием с Боко Тиквата?
PMEmail Poster
Apple
Публикувано на: 29-01-2020, 15:42
Quote Post

Име:
Ранг: Посетител

Ба, софиянци да се бият, аз, селяндурина от провинцията, ке отворя две-три бирички и ке гледам сеир. Айде по-смело се хвърляйте в протеста, че не ми се гледат скучни репортажи по новините. И полицията също така, по-смело, размахайте тия палки, не ги жалете. Искам цирк от световна класа.
PMEmail Poster
SoftUniBog
Публикувано на: 29-01-2020, 15:52
Quote Post

Име:

Well alright, ще се разходя да ги видя, изглеждат ми като да имат тоя път некъв шанс. Но реално не знам на коя страна съм, но ще го измислим.
PMEmail Poster
Apple
Публикувано на: 29-01-2020, 16:00
Quote Post

Име:

QUOTE (SoftUniBog @ 29-01-2020, 15:52)
Well alright, ще се разходя да ги видя, изглеждат ми като да имат тоя път некъв шанс. Но реално не знам на коя страна съм, но ще го измислим.

Ама ти май си зелен в тия неща. Изчакай да се появят и контра-протести. Тогава ще се вдигне мизата. Днес ако на тия им дават по 50 лева, утре на контра-протеста ще дават 60. И днешните, за да оцелеят, ще трябва да раздават по 70 icon_smile.gif аман от полезни идиоти, верно българина нема никакъв предприемачески дух. Вие за 30 години не разбрахте ли, че полза от протести има само ако сложиш некой лев у джеба? Единствено полицаите имат полза ако още от първия ден се хвърлят на амбразурата, защото те получават редовни заплати през цялата година.
PMEmail Poster
stewie
Публикувано на: 29-01-2020, 16:05
Quote Post

Име:
Ранг: Почетен член

QUOTE (SoftUniBog @ 29-01-2020, 16:31)
Абе тив неща днес имат ли шанс, ако имат да влизам, даже мога да се бия много добре ако се наложи. Ама да не стане обратната страна, да ни нашият 40% данъците и да станем още по-бедни?

Заслужава ли да се бием с Боко Тиквата?

Иха, нинджа кажи как ше ги биеш ? Какви оръжия ползваш ? Фен ли си на полипропиленови бухалки ? Глок/Валтер ? Или си каратиС ?
PM
gat3way
Quote Post

Име:

Тиквата ли ще бием?
PMEmail Poster
SoftUniBog
Quote Post

Име:

Добре, знаеш кво е userful idiot, гледал си нещо дето аз съм гледал. Проблемите там са, че аз ако реша наистина да протестирам, няма никакъв шанс некой да ми плати квото и да е, за мене 50 лева са само да си заключа вратата.

Никой не мое мое ме подкупи, но не съм много убеден от каузата на умните и красивите. Иначе по образование съм един от тях.
PMEmail Poster
stewie
Публикувано на: 29-01-2020, 16:09
Quote Post

Име:

QUOTE (SoftUniBog @ 29-01-2020, 17:05)
Никой не мое мое ме подкупи

Ти цена нямаш ли като на всички останали курви в "съсипаха я тая държава" ? От бълхарина по подкупно същество няма.
PM
SoftUniBog
Публикувано на: 29-01-2020, 16:11
Quote Post

Име:

Не аз съм минималистичен последните годините, нямам нищо. Абсолютно нищо материално не ме вълнува, по-скро да не ми е главата.
PMEmail Poster
Apple
Публикувано на: 29-01-2020, 16:12
Quote Post

Име:

QUOTE (SoftUniBog @ 29-01-2020, 16:05)
Добре, знаеш кво е userful idiot, гледал си нещо дето аз съм гледал. Проблемите там са, че аз ако реша наистина да протестирам, няма никакъв шанс некой да ми плати квото и да е, за мене 50 лева са само да си заключа вратата.

Никой не мое мое ме подкупи, но не съм много убеден от каузата на умните и красивите. Иначе по образование съм един от тях.

Тихичко прибираш паричките у джеба, а пред микрофоните и камерите на телевизиите казваш това което си написал. Така се прави по целия свят, не откривам аз топлата вода icon_smile.gif иначе за 50 лева бих протестирал час-два. Но за цел ден, вече отиваме над стотачка, нема как, ако некой иска да прави революция требва да има дълбок джоб и да може да ни плати, ако не може да си го позволи, значи не е достоен за революционер.
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (12) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0