BG Development

Страници: (5) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Анонимна мрежа за служители
BlackViper
  Публикувано на: 13-05-2019, 19:13
Quote Post

Име: Ангел
Група: Потребител
Ранг: Посетител

Здравейте, работя от година насам над https://www.worksilence.com, който представлява анонимен форум, в който служители на различни компании могат както да обменят мнения, така и да получат реална представа за това каква е личната им пазарна оценка за момента.
Сайтът е изцяло безплатен, данните, които се събират не са идентифициращи спрямо работния имейл на потребителя и най-важното - използват се не за продан на HR-и, а за предоставянето на статистика, която би помогнала на всички нас и особено на по-младите в бранша icon_smile.gif

Та, защо пиша тук?
Ами търся мнения, препоръки, идеи и фийдбек относно това дали ви харесва имплементацията и най-вече идеята icon_smile.gif Също така, много важен въпрос би бил, дали това нещо би ви било полезно и в публичен вариант - например, мога да предоставям голяма част от събраните данни без изискване за регистрация, но така отпада стимула на хората да се регистрират, от което директно страда общата статистика, която колкото по-пълна - толкова по-полезна ще бъде за всички.

Мерси! icon_smile.gif

Това мнение е било редактирано от BlackViper на 13-05-2019, 19:42
PMEmail Poster
Gamma Goblin
Публикувано на: 13-05-2019, 20:02
Quote Post

Име:
Ранг: Почетен член

не работи, като цъкам на популярни теми нищо не се случва icon_sad.gif

--------------------
https://www.rust-lang.org/
---
Хора, които са прекалено умни, за да се занимават с политика, са наказани да бъдат управлявани от глупаци.
---
PMEmail PosterUsers Website
thrawn
Публикувано на: 13-05-2019, 20:09
Quote Post

Име:

Мобилна версия няма. Излиза някакво ако на което каквото и да се натисне не работи.

Аз не виждам защо изобщо някой би се регистрирал там. Да не говорим, че терминът "анонимно" е леко смешен.
PMEmail Poster
BlackViper
Публикувано на: 13-05-2019, 20:14
Quote Post

QUOTE (Gamma Goblin @ 13-05-2019, 20:02)
не работи, като цъкам на популярни теми нищо не се случва icon_sad.gif

Здравей, контролките от langing page-a не са активни, тъй като тази информация за момента е само за регистрирани потребители icon_smile.gif Имам идеи как предоставя повече информация на публични юзъри, но по-нататък icon_smile.gif Мерси за фийдбека!
@thrawn, не знам какво имаш предвид под това, че няма мобилна версия? Целият проект е мобилен? Би ли ми споделил какъв дивайс и какъв браузър използваш? Може би съм изпуснал нещо icon_smile.gif Мерси!
PMEmail Poster
thrawn
Публикувано на: 13-05-2019, 20:46
Quote Post

Име:

Това за мен си е липса на мобилна версия.

Прикачена картинка (Кликнете на картинката, за да я увеличите!)
Прикачена картинка
PMEmail Poster
BlackViper
Публикувано на: 13-05-2019, 20:49
Quote Post

Хмм, ще погледна, мерси за скрийншота ! icon_smile.gif
PMEmail Poster
BlackViper
Публикувано на: 13-05-2019, 21:11
Quote Post

QUOTE (thrawn @ 13-05-2019, 20:46)
Това за мен си е липса на мобилна версия.

thrawn, благодаря за фийдбека отново!
Би трябвало да е оправена страницата.
Ще се радвам на още обратна връзка icon_smile.gif)
PMEmail Poster
thrawn
Публикувано на: 13-05-2019, 21:19
Quote Post

Име:

Да, сега е добре.
PMEmail Poster
qtakabg
Публикувано на: 13-05-2019, 22:38
Quote Post

Име:

Това към България ли е насочено? Ако да, какъв е смисълът от него при наличието на бгработодател и такъв ограничен пазар?

Ако е насочено към света, как смяташ да го популяризираш като алтернатива на glassdoor и blind?
PMEmail Poster
BlackViper
Публикувано на: 13-05-2019, 22:58
Quote Post

QUOTE (qtakabg @ 13-05-2019, 22:38)
Това към България ли е насочено? Ако да, какъв е смисълът от него при наличието на бгработодател и такъв ограничен пазар?

Ако е насочено към света, как смяташ да го популяризираш като алтернатива на glassdoor и blind?

Много добър въпрос! Точно същия, който се питах и аз в началото icon_smile.gif
За момента е за България насочено, да, но идеята е да се разшири.
Разликата с бгработодател, е това, че при нас потребителите са потвърдени, тоест знаеш, че ако не друго, поне мнението, което четеш е 100% писано от човек, служител на компанията, от която се интересуваш. Също така има и доста други фийчъри, които там просто не съществуват, като:
1. споделяне на придобивки
2. възможност за лесна самооценка на база на глобалните данн, за това къде точно стоиш на база на заплатата си, придобивките и други
3. частни теми, в които можеш да водиш дискусии само и единствено с твои колеги

Относно глобалната насоченост - не смятам, че glassdoor се цели в такъв тип директна комуникация, каквато съществува в Work Silence.
Относно blind - да, най-вероятно няма място на пазара за два толкова подобни инструмента, но началната идея на Work Silence не е да завладее тази ниша, а да помага на хората.
Казвам го като дългогодишен служител лидерска позиция в outsourcing компания базирана в София и знаейки какви са проблемите на българския пазар, които смятам, че можем да решим заедно icon_smile.gif
В крайна сметка, всички данни са на потребителите ни и аз лично ще се опитам да работя над това, всеки да има достъп до всичко значимо като информация за него icon_smile.gif

Отново благодаря за конкретните въпроси!
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (5) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0