BG Development

Страници: (5) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> За болонката на форума
stewie
Публикувано на: 28-04-2019, 11:44
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

Sun тоя форум има ли план да стане за програмисти отново? Или се следва фб тренда спам = трафик = печалба? Ако ти платим ще си вържеш ли болонката да не дриска из хола?
PM
Набухвател
Публикувано на: 28-04-2019, 12:03
Quote Post

Име: Др. Йоткерь
Група: Форумен член
Ранг: Активен

DarkOne е виновен - тотално отказва да предприеме каквото и да е,а пък Сън го кефи да троли

--------------------
PMEmail Poster
Delegate
Публикувано на: 28-04-2019, 12:05
Quote Post

Име:

То е показателно накъде отива ИТ-то по тия земи. Едно време ентусиазъм, книжки, Славейков, даже любителите -програмисчета знаеха low level нещата и даже заваряваха платки, немаше такова вебажийство, само вижте каква академичност е струяла от тоя форум, и как са се отнасяли към технологиите. А ся, само ташаци, офтопик и досада.
Няма тука нови, млади надъхани програмисчета или ползват други платформи за запознанства, (DevBg)
PMEmail Poster
Rabin
Публикувано на: 28-04-2019, 12:35
Quote Post

Име:

QUOTE (Delegate @ 28-04-2019, 12:05)
То е показателно накъде отива ИТ-то по тия земи. Едно време ентусиазъм, книжки, Славейков, даже любителите -програмисчета знаеха low level нещата и даже заваряваха платки, немаше такова вебажийство, само вижте каква академичност е струяла от тоя форум, и как са се отнасяли към технологиите. А ся, само ташаци, офтопик и досада.
Няма тука нови, млади надъхани програмисчета или ползват други платформи за запознанства, (DevBg)

Платки от време на време и аз проектирам, писане на фърмуер отделно.
Ама ейна, черната овца съм, явно тенденцията е повече Стиви, повече Сънчо, повече инфантилщина. Буквално презират железото по-надолу от ИДЕ-то. Което обяснява тоталното неразбиране и недоумение как изобщо е възможно да се хостваш без да има кой да те дундурка.
Оня ден ме викат да оправям няква система из образованието. Хардуерен VPN пуснал Сънчо, чуек! У цяла кмб си пуснали простотията, по нареждане на МОН. Пазят си потребителите по една отделна щайга за една единствена програмка, щото тоя VPN е несъвместим с вътрешната мрежа. То на новото поколение уж да разчитаме, пък те не знаат кво има у компа, за сървърите пък дума да не става! Доживах и такова чудо да видя, да ти натрапват да платиш и ползваш софт, дето ти изключва машината от останалия свят!
А ся, само ташаци, офтопик и досада.
Ми за кво да си говоря с тия, дори проблемите ми по проектите ако ги напиша и не могат да ги осмислят. Квото не им е ясно - трият, и те така!

Това мнение е било редактирано от Rabin на 28-04-2019, 12:45

--------------------
Цитат: "Споделете тази страница
Разкажете на всички. Споделете тази страница с приятелите и семейството си." tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 28-04-2019, 13:49
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Дарк не е казал, не съм му сложил бан. Засега трия защото се опитва да мисли, а съм му забранил. icon_smile.gif

Ми за кво да си говоря с тия, дори проблемите ми по проектите ако ги напиша и не могат да ги осмислят.

Може да не пишеш. icon_smile.gif

П. П.
Разделена от https://forums.bgdev.org/index.php?showtopic=51300&st=50

Това мнение е било редактирано от SuN на 28-04-2019, 13:51
PMEmail Poster
makka89
Публикувано на: 28-04-2019, 14:57
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

QUOTE (Delegate @ 28-04-2019, 12:05)

Аз съм "млад" и надъхна ,но имам само няколко малки проекта и то все информационни системи..Не ми се правят още такива искам да се занимавам със нещо "по-интересно" AI,невронни мрежи и т.н. .Но усещам ,че нямам капацитета..
PMEmail Poster
stewie
Публикувано на: 28-04-2019, 15:19
Quote Post

Име:

Това тука форума на Сън ли е или на Дарк, че да не се питаме повече. Или за триене е само Дарк? С болонката ще стигнете такова дъно, че няма да има връщане.

Това мнение е било редактирано от stewie на 28-04-2019, 15:21
PM
SuN
Публикувано на: 28-04-2019, 15:56
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Форума е на дарк. Аз съм бушонче, което да изгърми и да се смени когато се вдигне форумното напрежение.
PMEmail Poster
Gamma Goblin
Публикувано на: 28-04-2019, 16:12
Quote Post

Име:

QUOTE (SuN @ 28-04-2019, 15:56)
Форума е на дарк. Аз съм бушонче, което да изгърми и да се смени когато се вдигне форумното напрежение.

отдавна трябваше да си изгърмял, трябва да бутаме форума ли за да те смени дарк ?

Това мнение е било редактирано от Gamma Goblin на 28-04-2019, 16:12

--------------------
https://www.rust-lang.org/
---
Хора, които са прекалено умни, за да се занимават с политика, са наказани да бъдат управлявани от глупаци.
---
Life is hard; it's harder when you're stupid.
---
Black metal is like coffee. You have to learn to drink it but when you get used to it, you just want it darker and darker
PMEmail PosterUsers Website
dvader
Публикувано на: 28-04-2019, 19:37
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: VIP

Почвам да се питам кой е болонката...

--------------------
I find your lack of faith disturbing
PM
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (5) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0