BG Development

Страници: (3) 1 2 [3]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> За свободата на словото и цензурата
gat3way
Публикувано на: 10-03-2019, 03:16
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

Тоя добре са го изритали, какво само говори вместо да измисли нещо умнокрасиво и да вземе нобелова награда, абе доколкото помня една шепа хора на тая планета са вземали два пъти нобелова награда (сега и проверих за всеки случай, така е). Двама от тях са били физици големи глави и там съотношението мъже-жени си е баш 1:1.
PMEmail Poster
DarkOne
Публикувано на: 10-03-2019, 08:48
Quote Post

Group Icon
Име: Александър Петков
Група: Администратор

Думите наистина имат смисълът, с който хората ги употребяват, но тази и предишната моя тема по въпроса показват, че конкретно тази дума участниците във форума я употребяват с различен смисъл.

SuN, не се опитвай да сменяш темата. Като радетел за критичното мислене се опитай да го приложиш върху тази дума. Виж какво реално влагаш в нея като смисъл. След това виж дали имаш опоненти срещу този смисъл. Ще откриеш, че нямаш. Това че намираш конспирации в случая показва много дълбоко индоктриниране. Сигурно и аз имам вина за това, защото го видях преди години в теб, но го подминах, защото смятах, че бързо ще отмине от само себе си. Този път реших да не го подмина. От твоите медии те облъчват с послания, с които създават чувство че принадлежиш към малка група хора, които виждат голямата заплаха. Като разпространяваш това послание ти мислиш, че отваряш очите на хората за нея. Реално обаче хората много добре познават въпросната "заплаха", а твоето индоктринирано говорене създава усещането за бръщолевене на поредния луд на улицата. Ако искаш да коментираш темата без да звучиш така, ще трябва да мислиш много по-критично, а това означава да не използваш заучените фрази от медиите.

--------------------
The man who learns only what others know
is as ignorant as if he learns nothing.
The treasures of knowledge are the most rare,
and guarded most harshly.
-- Chronicle of the First Age
PMICQ
SuN
Публикувано на: 10-03-2019, 09:58
Quote Post

Group Icon
Име:

Аз само тука ползвам думата, защото е разпознаваема и с оглед на политиките в ЕС и липсата на консенсус за превода (както казваш) ще е актуална още дълго време.

Тия конспирации, на които подозираш, че съм фен, не ме вълнуват освен като любопитен пример как се правят нещата когато целевата група е подобен тип хора и потвърждение на приказката "чуват каквото си искат само".
Отделно, че гледам не само конкретни медии, а интервюта с всички политици, но другите рядко са интересни и затова не ги коментирам.

Съображенията ти ги разбирам, но не вярвам, че това е начина.
PMEmail Poster
ici
Публикувано на: 10-03-2019, 11:40
Quote Post

Group Icon
Име: Ивайло Илчев ики
Група: VIP

Ако знаете Руски: https://www.youtube.com/watch?v=1Y2xouJ63Go

--------------------
Reading undefined locations provides undefined data.
PMEmail PosterUsers Website
code2
Публикувано на: 10-03-2019, 12:56
Quote Post

Име:
Ранг: Активен

Филтърът и според мен е излишен, но многократно по-тъпо е, че неговото коментиране пълна загуба на време. Това е само някакъв козметичен проблем, който не носи реална стойност. Всички вече научиха появяващото се "п...л" какво означава. Така да се каже коментираме нещо само заради безсмисленото тролене...

QUOTE (SuN @ 10-03-2019, 00:02)
Ако кажа, че в краткосрочен план аз даже бих приел ИК ще може ли да си ползваме думата джендър нормално?

Логиката ти е много гнила - личи си, че не си програмист. На този принцип ако някой си признае, че е нудист, то значи ли, че му става разрешено да качи тук във форума свои дибидюс голи снимки???

Това мнение е било редактирано от code2 на 10-03-2019, 13:00
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 10-03-2019, 13:08
Quote Post

Group Icon
Име:

А на теб ти личи, че си. icon_smile.gif Да не мислиш, че очаквам да променя решението с нещо написано в темата? Още повече като знам, че основно заради мен е въведено.
PMEmail Poster
code2
Публикувано на: 10-03-2019, 13:38
Quote Post

Име:
Ранг: Активен

QUOTE (SuN @ 10-03-2019, 13:08)
А на теб ти личи, че си. icon_smile.gif Да не мислиш, че очаквам да променя решението с нещо написано в темата? Още повече като знам, че основно заради мен е въведено.

Намекът за "програмист" го направих единствено, защото ти самият си се хвали по този начин в някаква тема. Така, че най-добре човек да си подтисне малко емоциите и да не се впечатлява от подробностите в живота (като в този случай за изписването на някаква тъпа дума).
PMEmail Poster
PxL
Публикувано на: 10-03-2019, 17:06
Quote Post

Group Icon
Име: Димитър Т. Димитров
Група: VIP

Абе общо казано, Дарк, от тоя филтър няма ползи (малки неща, ама малките камъчета са важни, с пясъка и бутилката ако сте го видяли описанието), ако си имате лична драма със слънцето си я оправете на лични icon_smile.gif Шокай му канчето във вътрешния

Това мнение е било редактирано от PxL на 10-03-2019, 18:28

--------------------
void putchar(char c);int main(){int x,c=1,i;for(i=0;(x="PxLY2H4:2E;7231?=68255A5S5P9N:N9O84111H861I85111G9N:O811O812M<G33911EAEDBECE22169D1=2k"[i+++3]);)while(x-->'0')putchar((!(++c%'('))?0x0a:33^(i&1));}
PMEmail PosterUsers Website
SuN
Публикувано на: 11-03-2019, 10:30
Quote Post

Group Icon
Име:

QUOTE (PxL @ 10-03-2019, 17:06)
Шокай му канчето във вътрешния

А така, хвърли ме на вълците. icon_smile.gif Но това си е съвсем в човешката природа - за да получите разрешение да изписвате една дума сте готови на съответната жертва угодна на вярванията ви.

Това мнение е било редактирано от SuN на 11-03-2019, 10:31
PMEmail Poster
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0