BG Development

Страници: (6) « първа ... 4 5 [6]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> С кой софтуер е направено това приложение?, Mapping, GPS,
qtakabg
Публикувано на: 28-01-2019, 15:17
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

Със забележката, че никога не съм писал мобилни приложения, от бегъл преглед на изискванията за твоето приложение, ми се струва, че качествен продукт би могъл да се получи само с native технологии, т.е. нямаш чак толкова голям избор от езици и ще ти трябват или 2 екипа за всяка платформа, или опитни разработчици с опит и в двете платформи. За Андроид приложенията се използва Java/Kotlin, за iOS - ObjectiveC/Swift.
Хибридният подход (React Native, Flutter) на пръв поглед изглежда по-евтино, но това не е гарантирано (има доста статии по въпроса из нета) и второ, не става за приложения с всякаква сложност и желана производителност.
Нека се изкажат и хората, които имат опит с мобилна разработка, моето мнение е по-скоро на база статии, съответно крайно повърхностно.

Това мнение е било редактирано от qtakabg на 28-01-2019, 15:18
PMEmail Poster
InJOYMAP
Публикувано на: 30-01-2019, 15:23
Quote Post

Име: Росен Владимиров
Ранг: Новопостъпил

qtakabg,
Благодаря за бързият отговор.
Явно няма какво да се допълни повече към твоят отговор, което означава, че всички са съгласни.

Хау
PMEmail Poster
InJOYMAP
Публикувано на: 01-02-2019, 15:13
Quote Post

Статистика ...
Темата прехвърли 5000 посещения, което лично мен ме радва.
Това означава, че е била отворена от около 250-300 (надявам се Developer-и).
При една нормална хипотеза за 3% обратен положителен интерес, това означава 9-10 потенциално заинтерисовани, искащи и можещи хора.
Остава само да бъдат по-смели... Няма какво да губят, на мен са ми необходими контакти за бъдещо евентуално сътрудничество и работа.

Хау
PMEmail Poster
InJOYMAP
Публикувано на: 06-02-2019, 14:08
Quote Post

Привет на всички,

Наминавайки да подхвърля още един примитивен клип, (изтегли и гледай от линка, по-долу...)няма как да не спомена изследваните и анализирани мобилни приложения, който само подкрепят фактът, че "InJOYMAP" е нещо по-фино и изтънчено.

Хау

Статистика
Изследвани и Анализирани Мобилни Приложения
(Опорни точки-Дизайн, Функционалност, Налична Информация, Управление-Навигация-Контрол, Достъпност, Цени, Последователи)

Navigator-Ориентирани:

GoogleMap, WAZE, Coyote, Moviltik, Sygic GPS Nav., TOMTOM, iGO, 2GIS, GSVExplorer, ViaMichelin, Karta GPS, Navi-Yandex, Garmin, Navmii, What3word, HERE WeGO, Smou, Telpark, KAZA, TwoNav ...

Travel-Ориентирани:
Wikiloc, Izi.TRAVEL, MapsMe, Holly Route,АудиоГид, UrbiRun, Walkerie, View Range, Trip Advisor, SoMo, Citymapper, CityMaps2, Bike Map, Bicing, Geocatching, Alltrails Hiking ...

Other:
Moovit, 3D Superski, Maps 3D

Local-Ориентирани:
MobiPalma, abc Mallorca Reservation, Mallorca RunAway, Palma de Mallorca, Taxis Palma, Guia Palma de Mallorca, Tourias-Majorca, Tapas Palma, Mallorca Travel, Palma de Mallorca-Tourist Trip, mallorca Tourism Guide, Mallorca Advanced Tournavigator, Majorca Island Tourism Guide ...

Линк-Ът:
https://drive.google.com/file/d/13BOBVIbIiH...iew?usp=sharing
PMEmail Poster
InJOYMAP
Публикувано на: 06-02-2019, 17:52
Quote Post

PMEmail Poster
InJOYMAP
Публикувано на: 11-03-2019, 22:08
Quote Post

Привет на всички.
Искрено се радвам, че темата има скрит интерес.*(казвам скрит, защото има над 7000 прегледа и 4-5 диалога с форумци ...)
След известно затишие, ще се активизирам малко тия дни, да споделя наблюденията си относно croudfund платформите и моите опити да уловя посоката на вятъра ....

Хау
PMEmail Poster
qtakabg
Публикувано на: 11-03-2019, 22:15
Quote Post

Име:

Попорочетох малко повече за Flutter преди няколко седмици и си връщам думите назад - това може и да е работещо хибридно решение за твоя случай.
PMEmail Poster
PxL
Публикувано на: 11-03-2019, 22:39
Quote Post

Group Icon
Име: Димитър Т. Димитров
Група: VIP

QUOTE (InJOYMAP @ 11-03-2019, 23:08)
Привет на всички.
Искрено се радвам, че темата има скрит интерес.*(казвам скрит, защото има над 7000 прегледа и 4-5 диалога с форумци ...)
След известно затишие, ще се активизирам малко тия дни, да споделя наблюденията си относно croudfund платформите и моите опити да уловя посоката на вятъра ....

Хау

Следим, на мен лично ми е интересно как ще се развие проекта. И според мен е добра идея да опиташ с crowdfund. Имаш и достатъчно материал да го стартираш.

--------------------
void putchar(char c);int main(){int x,c=1,i;for(i=0;(x="PxLY2H4:2E;7231?=68255A5S5P9N:N9O84111H861I85111G9N:O811O812M<G33911EAEDBECE22169D1=2k"[i+++3]);)while(x-->'0')putchar((!(++c%'('))?0x0a:33^(i&1));}
PMEmail PosterUsers Website
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (6) « първа ... 4 5 [6]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0