BG Development

Страници: (3) 1 2 [3]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> IDE или Text editor за Python
ici
Публикувано на: 04-09-2019, 13:37
Quote Post

Group Icon
Име: Ивайло Илчев ики
Група: VIP
Ранг: Почетен член

... гóвори на кирилица! ...

Т'ва е некъф местен диалект непознат по света.

--------------------
Reading undefined locations provides undefined data.
PMEmail PosterUsers Website
qtakabg
Публикувано на: 04-09-2019, 14:09
Quote Post

Име:
Група: Потребител

QUOTE (Gamma Goblin @ 04-09-2019, 12:48)
QUOTE (FidelDahan @ 03-09-2019, 21:19)
VsCode наистина ли така зле ти се струва? Струва ми се би трябвало да е добре за начало, после PyCharm Community, после PyCharm Professional.

отвратително е, постоянно изкачат някакви неща, точно като в уиндоуса

най-дразнещото е като искаш да редактираш някой файл и вскода ти го отваря и тъкмо почваш да четеш и ти сменя таба с някакъв What's New таб. Аз съм го пуснал да върша работа, а то ме занимава с глупости. Изобщо не искам да знам за обновления, нови неща и новини. Искам да прави само това което съм му казал и нищо друго. Очевидно типично по микромекски, не се справя добре.

От друга страна УЯ и много грозен и дървен. Няма проекти и workspaces като в IntelliJ примерно и е супер неудобно за работа.

Исках да го ползвам за ръст, но след 15 минути с него дадох още 100 евра за всички продукти на JetBrains.

Тези неща се конфигурират доста лесно и има workspaces.
PMEmail Poster
Gamma Goblin
Публикувано на: 04-09-2019, 14:14
Quote Post

Име:

QUOTE (qtakabg @ 04-09-2019, 14:09)
QUOTE (Gamma Goblin @ 04-09-2019, 12:48)
QUOTE (FidelDahan @ 03-09-2019, 21:19)
VsCode наистина ли така зле ти се струва? Струва ми се би трябвало да е добре за начало, после PyCharm Community, после PyCharm Professional.

отвратително е, постоянно изкачат някакви неща, точно като в уиндоуса

най-дразнещото е като искаш да редактираш някой файл и вскода ти го отваря и тъкмо почваш да четеш и ти сменя таба с някакъв What's New таб. Аз съм го пуснал да върша работа, а то ме занимава с глупости. Изобщо не искам да знам за обновления, нови неща и новини. Искам да прави само това което съм му казал и нищо друго. Очевидно типично по микромекски, не се справя добре.

От друга страна УЯ и много грозен и дървен. Няма проекти и workspaces като в IntelliJ примерно и е супер неудобно за работа.

Исках да го ползвам за ръст, но след 15 минути с него дадох още 100 евра за всички продукти на JetBrains.

Тези неща се конфигурират доста лесно и има workspaces.

Това е без значение. Интелиджея работи идеално без да го конфигурирам.

Дай един скрииншот с работни пространства да ги видя. И къде е рън/дебуг бутона ?

--------------------
https://www.rust-lang.org/
---
Хора, които са прекалено умни, за да се занимават с политика, са наказани да бъдат управлявани от глупаци.
---
Life is hard; it's harder when you're stupid.
---
Black metal is like coffee. You have to learn to drink it but when you get used to it, you just want it darker and darker
PMEmail PosterUsers Website
qtakabg
Публикувано на: 04-09-2019, 14:36
Quote Post

Име:

PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0