BG Development

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Начинаещ. Закъсал съм яко
Weird029
Публикувано на: 20-01-2021, 19:28
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Новопостъпил

Здравейте. Ученик съм в 10 клас, със специалност приложно програмиране, като на този етап изучавам само C#. Обаче още от миналата година, от електрнонното обучение, съм закъсал доста с материала. Работим по книгите на Валери Даков, като от "Основи на програмирането", след вложени цикли ми е тъмна индия. Тази година продължихме по "Въведение в програмирането", като от нея от цикли на долу, пак всичко съм опуснал. Сега сме на Линейни структури от данни, и там почти нищо не разбирам. Наясно съм че сам съм си виновен, че не съм се упражнявал допълнително, и че не съм внимавал достатъчно, не е нужно да го споменавате. Обаче сега искам да си наваксам материала, защото колкото повече седя, толкова повече затъвам. И като цяло пиша тук, ако можете да ми предложите някой безплатен курс, видео или нещо подобно, с което да си разясня всичко(не е проблем и да е на английски). Опитах по книгите да се упражнявам, обаче друго си е да ти го обясни някой. Така че ще съм ви много благодарен, ако ми помогнете🙂
PMEmail Poster
relax4o
Публикувано на: 21-01-2021, 02:28
Quote Post

Име:
Ранг: Почетен член

Пускай 1 месец trial в pluralsight и изгледай колкото можеш. Фундаментални неща като тези можеш да намериш и в тубата стига да искаш.

--------------------
Бисери :D

QUOTE (oveRLuckEd)
Ползваш някоя нова версия на PHP, която е вече ооп ориентирана и заради това ти я изкарва тази грешка.

QUOTE (nbacool2)
Щом няма input полета, значи няма откъде да се направи SQL инжекция Very Happy
PM
toncata164
Публикувано на: 21-01-2021, 16:16
Quote Post

Име: Антон
Ранг: Новопостъпил

Здравей, аз съм навит да ти ударя едно рамо, ако имаш нещо неясно по матераиала, но условието е да са конкретни въпроси по конкретни задачи.
Ако имаш желание пиши на лична!
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0