BG Development

Страници: (2) [1] 2   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ето така се прави
Дон Реба
Публикувано на: 28-07-2019, 13:30
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

децата на биготите - в прогресивни семейства! само така ще победим предаването на назадничавите и примитивни възгледи на идните поколения, само така ще победим расизъма, фашизъма и сексизъма!
PM
gat3way
Публикувано на: 28-07-2019, 14:45
Quote Post

Име:

Твърде късно, вече е с промито съзнание и като порасне ще насилва бели мАже в автобусите.
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 28-07-2019, 15:15
Quote Post

Име:

вярно е, вече с викнало да заспива с черен биберон в устата, по-добре да каже нямам син и това е icon_smile.gif
PM
Реконструктор
Публикувано на: 29-07-2019, 21:41
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

QUOTE (Дон Реба @ 28-07-2019, 13:30)
децата на биготите - в прогресивни семейства! само така ще победим предаването на назадничавите и примитивни възгледи на идните поколения, само така ще победим расизъма, фашизъма и сексизъма!

Яко. icon_smile.gif Това е забележително и казва много:

У нас той е получил родителски права, решението на българския съд обаче не е признато в Холандия
PMEmail Poster
samominavam
Публикувано на: 30-07-2019, 08:43
Quote Post

Име:

Уж разумни хора обсъждат фейкнюз?
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 30-07-2019, 09:07
Quote Post

Име:

наистина твърде е добро та чак мирише на съчинение, но всъщност аз специално търсих новината в интернет, след като мернах интервю с бащата по няква телевизия (хвърли ме във възторг, викам не е за изпускане). подозирам че тая част с двамата бащи негри е негова (на бащата) измислица, реално службите в холандия не дават инфо за осиновителите, няма от къде да знае. но е много добра и задължително трябва да се преразказва в тоя вид. дори бащата да не се беше сетил да го измисли това, аз лично смятам че дълг на всеки разпространител на новината е да го добави от себе си, никой няма да разбере че е досъчинено icon_smile.gif в края на краищата, проблем на либерастите е как да направят така че да не се доукрасяват новините по тоя начин, не е мой.
PM
samominavam
Публикувано на: 30-07-2019, 12:54
Quote Post

Име:

QUOTE (Дон Реба @ 30-07-2019, 09:07)
наистина твърде е добро та чак мирише на съчинение, но всъщност аз специално търсих новината в интернет, след като мернах интервю с бащата по няква телевизия (хвърли ме във възторг, викам не е за изпускане). подозирам че тая част с двамата бащи негри е негова (на бащата) измислица, реално службите в холандия не дават инфо за осиновителите, няма от къде да знае. но е много добра и задължително трябва да се преразказва в тоя вид. дори бащата да не се беше сетил да го измисли това, аз лично смятам че дълг на всеки разпространител на новината е да го добави от себе си, никой няма да разбере че е досъчинено icon_smile.gif в края на краищата, проблем на либерастите е как да направят така че да не се доукрасяват новините по тоя начин, не е мой.

Ако не се лъжа даже съдеха БТВ заради тия тъпотии на червената курва карбовски.
От неговото лайняно нещо тръгна тая глупост.
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 30-07-2019, 13:36
Quote Post

Име:

вероятно е друг случай, това беше май нова, оня ден, и беше интервю с въпросния почернен (хихи буквално) баща.
PM
Дон Реба
Публикувано на: 30-07-2019, 13:38
Quote Post

Име:

мда, нова е, ето репортажа
PM
Rabin131070
Публикувано на: 30-07-2019, 15:27
Quote Post

Име:
Ранг: Новопостъпил

QUOTE (Дон Реба @ 30-07-2019, 13:36)
вероятно е друг случай, това беше май нова, оня ден, и беше интервю с въпросния почернен (хихи буквално) баща.

Щерка ти като доведе черния после на тебе ще се хихикаме.
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0