BG Development

Страници: (8) « първа ... 6 7 [8]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Какво изгони админити/модераторите
stewie
Публикувано на: 12-06-2017, 11:48
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

QUOTE (SuN @ 12-06-2017, 12:16)
Телефонният номер е много тъп идентификатор.

Като критикуваш - стой си асоциален тогава! icon_smile.gif

Все си мисля, че съм по-социален от тези, на които им текат сополите върху телефона на улицата. Явно не.
PM
thrawn
Публикувано на: 12-06-2017, 12:29
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

QUOTE (stewie @ 12-06-2017, 12:05)
QUOTE (thrawn @ 12-06-2017, 11:58)
Със съвременните месинджъри никой и няма да те попита (питат само льольовците), тъй като там се ползва телефонния номер за идентификатор. Щом имаш даден телефон в контактите си то потребителя ще ти светне в месинджърът автоматично.

На пръсти останаха тия месинджъри които които ползват собствени идентификатори.

Иначе line е азиатския viber. Но въпреки това, доста хора си го ползват и тук
https://play.google.com/store/apps/details?...er.line.android

Телефонният номер е много тъп идентификатор. Ако си сменя номера какво ще стане - всичките ми контакти отиват на следващият дето е заел старият ми номер, а аз получавам контактите на новият си номер.

Ако си смениш номера, ще си запазиш контактите - техните номера. Месинджърите ползват телефонния ти указател а не централизиран списък с контакти. Проблемът не е при смяна на телефонния ти номер а при смяна на апарата (ако го дадеш на друг човек с твоите контакти). Ама това интелигентните хора рядко го правят.

Тъпото на тия месинджъри е, че всеки които ти знае телефонния номер може да те спами с тъпотии. Лично аз много го мразя това и гледам да си ползвам предимно bbm.
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (8) « първа ... 6 7 [8]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0