BG Development

Страници: (2) [1] 2   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Съвременно робство
qtakabg
Публикувано на: 10-02-2018, 15:50
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Старо куче

PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 10-02-2018, 16:37
Quote Post

Име:
Ранг: Почетен член

колко ти платиха робовладелците да им лобираш, а? icon_wink.gif
PM
gat3way
Публикувано на: 10-02-2018, 17:53
Quote Post

Име:

Тия не са емигранти, тия отиват да поработят там и да натрупат опит, после се връщат в България и стават успешни предприемачи.
PMEmail Poster
stewie
Публикувано на: 10-02-2018, 20:04
Quote Post

Име:
Група: Форумен член

Да полезна статия, прехвърлих я набързо и се отказах от мечтата ми да съм тираджия в чужбина. Деа а толкова мечтаех да си сложа плакат на Лепа Брена, герб на някой ПФК и да си пусна шкембе докато съм по някой чуждестранен аутобан.
PM
lucky
Публикувано на: 11-02-2018, 03:00
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

Ма това е само за спеицифични тираджии. Тея дето карат от пристанището. Стюи, за теб ще е по-бяла ситуацията. Е виж Миша Шамара вече коя година бичи камиони по хамериканския асфалт и го играе рапер от време на време icon_lol.gif

Това мнение е било редактирано от DarkOne на 11-02-2018, 19:37
PMEmail Poster
stewie
Публикувано на: 11-02-2018, 03:18
Quote Post

Име:
Група: Форумен член

Михо все повече се появява във Варна дочувам от агенти, а последно е бил само диспечер на тираджии. Явно се е издигнал в меринджей, да не му се подиграваме злобно.
PM
SuN
Публикувано на: 11-02-2018, 09:04
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Явно се е издигнал в меринджей, да не му се подиграваме злобно.

Никакви подигравки не са. Докато ти само си мечтаеш да станеш негър бачкатор на софтуерните плантации в хамерика, човека вече трупа капитал, от който ще спечели дивиденти след време.

--------------------
Копирай лесно ударено и - ѝ Ѝ
Замърсяване на въздуха в София - http://aqicn.org/city/bulgaria/sofia/druzhba/
PMEmail Poster
qtakabg
Публикувано на: 11-02-2018, 09:46
Quote Post

Име:

Спомням си преди 10 години бях нощна смяна съпорт в Глобул и към 7 сутринта ми звъни някакъв Михаил да му пусна роуминга, че е на летището и тръгва за САЩ след малко. Звучеше ми познат гласа, ама не се усетих по време на разговора. После го гугълнах и разбрах, че е Шамара. По онова време имаше някакви доста тегави условия за активиране на роуминг. Не си спомням точно, но трябваше определен брой месеци да си абонат и още някакви глупости. Ако не отговаряш, трябваше май да идеш да си внесеш депозит на каса. Човекът не отговаряше на условията и трябваше да му откажа. Обикновено в такава ситуация хората ги избиваше на агресия и почваха да ме уволняват по телефона или да псуват, а имаше един незрящ, който ме прокълна дори. Обаче Шамара беше много любезен и се държа ОК, което ми се стори доста учудващо за човек с такива текстове.

Това мнение е било редактирано от qtakabg на 11-02-2018, 10:00
PMEmail Poster
ici
Публикувано на: 11-02-2018, 11:29
Quote Post

Group Icon
Име: Ивайло Илчев ики
Група: VIP

Тук един приятел от Чикаго е постнал снимка, по-скоро жена му. Беше шофьор, май на шефа на БНБ, там пак е шофьор, лятото жена му се оплакваше че само си седял в къщи, той се оправдаваше че камиона имал повреда и трябвало да седи в сервиза. Всяко лято са в България, всеки месец пътуват някъде за по няколко дена. Съвсем нормално си живеят. Даже по-добре от нормално. Камиона си е негов. Участва в профсъюз. Не съм го питал за разрешение да пускам каквото и да от него затова закривам лицето му.

Прикачена картинка (Кликнете на картинката, за да я увеличите!)
Прикачена картинка

--------------------
Както и при християнската религия, така и при социализмът, най-лошата реклама за идеята са нейните последователи. - Джордж Оруел
PMEmail PosterUsers Website
qtakabg
Публикувано на: 11-02-2018, 11:55
Quote Post

Име:

Стартед фром да ботам, нау тиражия. Вярвам ти, и аз имам братчед шофьор в САЩ. Изплаща къща, която аз само мога да сънувам, и храни 2 чавета. Не знам по колко часа бачка, но подозирам, че са поне с 60-70% повече от мен.
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0