BG Development

Страници: (3) 1 2 [3]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Линукс и питон програмиране, Какво се изисква
Gamma Goblin
Публикувано на: 06-02-2019, 22:54
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

QUOTE (SuN @ 06-02-2019, 22:48)
QUOTE (stewie @ 06-02-2019, 22:06)
Има ли да търси субтитри (английски) автоматично в популярните сайтове ? Overlay Mixer за рендеринг (дърто колко си искаш, обаче най-добра картина ми се вижда) ? Да си регулираш позицията на субтитрите до милимундер ? Може да съм изпаднал, но BS Player точно поради тази причина го ползвам. Прехваленото VLC няма нито една от тези опции и ми е пълна пръчка.

Защо са ти субтитри? То руския е братски език и почти всичко си му се разбира. Същото е и с братския комунистически китайски.

Като завладеят европа, ще видиш как че проговориш на жълтурски. Въпрос на време е, те за тва краварите излязпха от INF - страх ги е от жълтите , а не от братушките

--------------------
https://www.rust-lang.org/
---
Недобросъвестните оратори се опитват да изкарат лошото добро.
---
PMEmail PosterUsers Website
stewie
Публикувано на: 06-02-2019, 23:13
Quote Post

Име:
Група: Потребител

QUOTE (SuN @ 06-02-2019, 23:48)
QUOTE (stewie @ 06-02-2019, 22:06)
Има ли да търси субтитри (английски) автоматично в популярните сайтове ? Overlay Mixer за рендеринг (дърто колко си искаш, обаче най-добра картина ми се вижда) ? Да си регулираш позицията на субтитрите до милимундер ? Може да съм изпаднал, но BS Player точно поради тази причина го ползвам. Прехваленото VLC няма нито една от тези опции и ми е пълна пръчка.

Защо са ти субтитри? То руския е братски език и почти всичко си му се разбира. Същото е и с братския комунистически китайски.

Като ям и зяпам не чувам. Бг субтитри ме дразнят с некадърни преводи и затова си ползвам енгилийски.
PM
SuN
Публикувано на: 06-02-2019, 23:14
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

А Путин като яде и разбира китайски даже: https://www.youtube.com/watch?v=2zv0KN9Yy04 icon_smile.gif

--------------------
Който плаща [данъци] - зло не мисли.
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0