BG Development

Страници: (7) « първа ... 5 6 [7]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Избори две в едно на 09.06.2024г, Ще гласувате или ще пасувате?
SuN
Публикувано на: 18-06-2024, 22:42
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор
Ранг: Почетен член

QUOTE (Delegate @ 14-06-2024, 20:37)
...
Има нещо там, да. Обвиняват го, (Ивелин), че пере пари, но в същото време виждам, че тия пари се наливат в исторически замъци, което не е типично за "крадец"
...

Не следя скандала (очаквам да е наказателна акция), но ей това как ми направи впечатление... веднага се сетих (нищо, че сега коментирам) за тази новина:

Загиналият Ивайло Чобанов-Пилето е с богато криминално досие.
...
Чобанов има криминална регистрация от 2002 г. за нанасяне на побой на служител от МВР, за кражба, за хулиганство, за унищожаване на частна собственост, за отправяне на заплахи. Установено е, че през август 2012 година е държал 22-годишна жена против волята ѝ. Тя е била малтретирана и принуждавана да проституира.
...
При аутопсията станало ясно, че в кръвта на Иво Пилето има следи от кокаин, амфетамини и много други наркотици, с изключение на марихуана.
...
Видял неправилно паркиралия пикап и се ядосал.

Еми не е типично за лице с богато криминално досие да не търпи неправилно паркирали... (понеже помня голяма част от видео записа - шофьора не беше паркирал, а беше спрял и престояваше, но журналисти...)

Това мнение е било редактирано от SuN на 18-06-2024, 22:44

--------------------
Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти.
PMEmail Poster
ici
Публикувано на: 18-06-2024, 22:55
Quote Post

Group Icon
Име: Ивайло Илчев
Група: VIP

Автомобила е в престой, когато е спрян за кратко време, през което пътниците в него да могат да слязат или да се качат, или да се извършат различни товаро-разтоварителни работи в присъствие на шофьора.

Ако някой седи в автомобила и си бърка в носа два часа, това не означава че е в престой. Така можеш да се спасиш от паяк, но не и на място забранено за паркиране.

--------------------
Ние не сме в една лодка, ние сме в една буря. Лодките са различни.

Следващият път когато се почувстваш ненужен, грозен и недооценен, помни че освен това си и тъп.
PMEmail PosterUsers Website
SuN
Публикувано на: 18-06-2024, 23:21
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Щеше да си прав, ако имаше точна дефиниция за кратко. Аз мога за 15 минути да вляза в банка и да изляза с пари.

--------------------
Само аз не троля.
Всички коментари са плод на художествена измислица и нямат общо с действителни и недействителни лица, събития и факти.
PMEmail Poster
ici
Публикувано на: 19-06-2024, 00:19
Quote Post

Group Icon
Име: Ивайло Илчев
Група: VIP

Не можеш да си представиш колко са бързи тези със скобите! Виждал съм пред митницата как слагат скоба преди човека да е влязъл в сградата!

--------------------
Ние не сме в една лодка, ние сме в една буря. Лодките са различни.

Следващият път когато се почувстваш ненужен, грозен и недооценен, помни че освен това си и тъп.
PMEmail PosterUsers Website
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (7) « първа ... 5 6 [7]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0