BG Development

Страници: (3) 1 2 [3]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> IDE или Text editor за Python
ici
Публикувано на: 04-09-2019, 13:37
Quote Post

Group Icon
Име: Луминантен Рептилоид
Група: VIP
Ранг: Почетен член

... гóвори на кирилица! ...

Т'ва е некъф местен диалект непознат по света.

--------------------
Reading undefined locations provides undefined data.
PMEmail PosterUsers Website
qtakabg
Публикувано на: 04-09-2019, 14:09
Quote Post

Име:
Група: Потребител

QUOTE (Gamma Goblin @ 04-09-2019, 12:48)
QUOTE (FidelDahan @ 03-09-2019, 21:19)
VsCode наистина ли така зле ти се струва? Струва ми се би трябвало да е добре за начало, после PyCharm Community, после PyCharm Professional.

отвратително е, постоянно изкачат някакви неща, точно като в уиндоуса

най-дразнещото е като искаш да редактираш някой файл и вскода ти го отваря и тъкмо почваш да четеш и ти сменя таба с някакъв What's New таб. Аз съм го пуснал да върша работа, а то ме занимава с глупости. Изобщо не искам да знам за обновления, нови неща и новини. Искам да прави само това което съм му казал и нищо друго. Очевидно типично по микромекски, не се справя добре.

От друга страна УЯ и много грозен и дървен. Няма проекти и workspaces като в IntelliJ примерно и е супер неудобно за работа.

Исках да го ползвам за ръст, но след 15 минути с него дадох още 100 евра за всички продукти на JetBrains.

Тези неща се конфигурират доста лесно и има workspaces.
PMEmail Poster
Gamma Goblin
Публикувано на: 04-09-2019, 14:14
Quote Post

Име:

QUOTE (qtakabg @ 04-09-2019, 14:09)
QUOTE (Gamma Goblin @ 04-09-2019, 12:48)
QUOTE (FidelDahan @ 03-09-2019, 21:19)
VsCode наистина ли така зле ти се струва? Струва ми се би трябвало да е добре за начало, после PyCharm Community, после PyCharm Professional.

отвратително е, постоянно изкачат някакви неща, точно като в уиндоуса

най-дразнещото е като искаш да редактираш някой файл и вскода ти го отваря и тъкмо почваш да четеш и ти сменя таба с някакъв What's New таб. Аз съм го пуснал да върша работа, а то ме занимава с глупости. Изобщо не искам да знам за обновления, нови неща и новини. Искам да прави само това което съм му казал и нищо друго. Очевидно типично по микромекски, не се справя добре.

От друга страна УЯ и много грозен и дървен. Няма проекти и workspaces като в IntelliJ примерно и е супер неудобно за работа.

Исках да го ползвам за ръст, но след 15 минути с него дадох още 100 евра за всички продукти на JetBrains.

Тези неща се конфигурират доста лесно и има workspaces.

Това е без значение. Интелиджея работи идеално без да го конфигурирам.

Дай един скрииншот с работни пространства да ги видя. И къде е рън/дебуг бутона ?

--------------------
PMEmail PosterUsers Website
qtakabg
Публикувано на: 04-09-2019, 14:36
Quote Post

Име:

PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0