BG Development

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Печат, или как да го направим с път
Sm1rfa
Публикувано на: 08-03-2013, 23:02
Quote Post

Име: Стоян
Група: Потребител
Ранг: Старо куче

Показвам моя опит за печат с метода на пътищата.Не е нещо сложно, долния край ми избяга малко, но съм много изморен.Когато имам време ще го преработя.Умишлено не съм добавял "реалистични" ефекти /филтри/.Това е просто тренировка, няма за цел създаване на фалшиви печати.

цъкни тук

--------------------
Търси се: Стара жена, ограбена и изхвърлена от дома ѝ. Съсухрена, силно прегърбена и с трескаво горящи очи. Не помни коя е, но често плаче и вика децата си. Винаги носи дрипаво зелено палто и избеляла червена забрадка. На един от пръстите ѝ има златна халка с гравирано "Свобода или смърт". Името ѝ е България.
PMEmail PosterUsers Website
razil
Публикувано на: 08-03-2013, 23:05
Quote Post

Име:
Ранг: Посетител

В Corew Drow ли си го правил? Питам защото съм правил доста такива на времето и самата изработка ми прилича на корелска.

--------------------
PMEmail Poster
Sm1rfa
Публикувано на: 08-03-2013, 23:11
Quote Post

Име: Стоян
Ранг: Старо куче

Не, Фотошоп ЦС 5.Създават се паралелни лайери и пътища.С еклипс туул се правят кръговете по зададения път.Съотвенто при избор на зададения път и четка със съответната големина се прави дебелината на кръглите стени.Буквите се изписват около зададения път, а във вътрешността аз ги добавих накрая.Явно съм сбъркал големината на пикселите на последния кръг и за това ми избяга долния край.

Това мнение е било редактирано от Sm1rfa на 08-03-2013, 23:12

--------------------
Търси се: Стара жена, ограбена и изхвърлена от дома ѝ. Съсухрена, силно прегърбена и с трескаво горящи очи. Не помни коя е, но често плаче и вика децата си. Винаги носи дрипаво зелено палто и избеляла червена забрадка. На един от пръстите ѝ има златна халка с гравирано "Свобода или смърт". Името ѝ е България.
PMEmail PosterUsers Website
razil
Публикувано на: 09-03-2013, 09:14
Quote Post

Име:
Ранг: Посетител

Трябва да ги правиш във векторна програма. Няма как да ти направят клише за печат от растерно изображение.

--------------------
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0