BG Development

Страници: (8) « първа ... 6 7 [8]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> От къде да уча Ц
saruman
Публикувано на: 01-07-2020, 01:56
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

QUOTE (Дон Реба @ 25-06-2020, 07:38)
QUOTE (dvader @ 24-06-2020, 10:51)
QUOTE (Дон Реба @ 24-06-2020, 06:14)
при нас стд е непрепоръчително.

Ъхъ, знаем, само не знаем защо... ама то май и вие не знаете.

веднъж дебелия ми вика да му обясня електродинамиката, ок викам и почвам "цялата електродинамика се върти около 4 тока и взаимните им връзки - електрическо поле, магнитно поле, електрически ток, магнитен ток (няма го в природата) и двата вида реакция на пространството спрямо тях - пораждане и съпротивление" (всъщност може да се сведе само до Е и В, последните два могат да се изразят с дивергенцията на Е и В, но ще стане нечетимо). дебелия като чу това репликира "чакай, чакай какви са тия четири тока, има един ток - движение на електрическите заряди, ти не знаеш какво е ток ли" и така вечерта премина в спорове какво е ток. в резултат дебелия и до днес няма понятие от електродинамика а аз ...., ами нищо, за мен последиците бяха нулеви. и ти така, веднъж вече пита, аз ти отговорих, а ти почна да ми спориш е. е сега, да не очакваш че пак ще тръгна да обяснявам icon_smile.gif

На мен ми е интересно само Комитета какво казва като им обяснявате,че смарт поинтерите им не струват и че е по-евтино да си напишем свои icon_smile.gif

--------------------
http://www.wefunkradio.com/radio/

Remember,remember the fifth of November
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (8) « първа ... 6 7 [8]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0