BG Development

Страници: (80) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Кой ще спечели
Golden Gega
Публикувано на: 10-07-2020, 15:45
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

В момента има определено шоу - Гешев го слага на Радев, Радев с НСО го слага на Баце, отстрани като прегладняла хиена обикаля Нинова, всичкото експерт и политолог вие от кеф и плямпа по телевизиите, Доган го слага на всички наред... Все пак, кой ще кешира на изборите е истинския въпрос. Има ли истински експерти да заложат име и авторитет кой ще е големия печеливш и кой ще бърше лиги?
PMEmail Poster
sailer
Публикувано на: 10-07-2020, 15:49
Quote Post

Име: Александър Георгиев

Шоуто е сеир за откриване на предизборния сезон. Всеки с поне 1 idle thread в мозъка си вижда че трети път навлизаме в един и същ сюжет с различни второстепенни актьори.

Това мнение е било редактирано от sailer на 10-07-2020, 15:49

--------------------
But when I taste rakija
In my head anarhija
PMEmail Poster
thrawn
Публикувано на: 10-07-2020, 15:58
Quote Post

Име:

Въпросът ти е лишен от смисъл - заемащия длъжността президент е шапкар, обучен да следва заповеди. Борисов е обигран политик който смачка всичките си политически опоненти. Добави Доганя, единствения политик от зората на демокрацията ни който все още е непреодолим фактор в политическия ни живот.

Отговорът е очевиден - заемания длъжността президент ше бъде употребен от кукловодите си (БСП) и изхвърлен на бунището, където му е и мястото. Единственото интересно е, кой ще повлече със себеси, щото очевадно няма акъл за политик (постоянно си изпуска нервите публично).

Какво много пъти се посочи - залогът е разпределението на парите за справяне с последиците от модерния грип. А това влива кръвчицата във вените на всякакви политически трупове.
Просто стой и гледай сеир.

Това мнение е било редактирано от thrawn на 10-07-2020, 15:58
PMEmail Poster
Golden Gega
Публикувано на: 10-07-2020, 15:58
Quote Post

Име:

Бе това е ясно, ма интересно е кой ще намаже.
Засега Боко води с един чеп преднина - поиска оставката на НСО шефчето преди Радев, сега шефчето замина в запаса.

Това е към сейлъра.

Това мнение е било редактирано от Golden Gega на 10-07-2020, 16:02
PMEmail Poster
OneOfTheMany
Публикувано на: 10-07-2020, 16:02
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

user posted image

Тъпото е, че който и да спечели - ние губим.

Слави пере парите на ВИС (Таки), БСП обслужва Божков, ТИМ и кой ли не, ДПС играе с Доган и Пеевски, Бойко си има вече собствена мафия, но обслужва и разни СИК-аджии, Цветанов от край време и той е мръсен.

Според мен политическите проекти на Слави, Цветанов и (може би) на Божков няма да съберат много гласове (не са толкоз много, кръглите идиоти в България), пенсионерите ще гласуват за БСП, помаците за ДПС, циганите (и хората против БСП и ДПС) за ГЕРБ, а хората дето искат някаква промяна за някакви независими дето я съберат 1-2% я не.

Та или ГЕРБ (отново) или БСП коалиция с ДПС.

--------------------
Когато умреш, не знаеш, че си умрял и не ти е тежко на теб, а на другите. Същото е и когато си тъп. Вижте за пример ЗахаСофт... Любимата песен на Захата - Аз съм селски бек
PMEmail Poster
bvbfan
Публикувано на: 10-07-2020, 16:03
Quote Post

Име:

Както винаги губещи са прости протестиращи, кога ще им увре акъла, че са употребени.

--------------------
QUOTE (Bender @ 23-04-2015, 19:11)
Xamarin: ЛАПАЙ!
Ти: Добре...
PMEmail Poster
thrawn
Публикувано на: 10-07-2020, 16:05
Quote Post

Име:

Ами Боко спечели доста - замълча си и остави шапкря сам да се закопае. И той го направи като излезе и взе да квалифицира правителството като мафия. Изостри отношенията между БСП и ДПС до степен която няма да позволи коалиция между тях (а БСП няма друг шанс за достъп до мандат).
С други думи, ако сега Боко метне оставка на есен ще има избори и сигурен 3-ти мандат (и парите остават в него).
От БСП не са толкова тъпи, че да му направят тая услуга което значи, че клоунът ще даде на зад (вече даде, като поиска оставката на шефа на НСО).

Циркът тук е как ще се коалират политическите трупове та да се върнат на политическата сцена за голямата лапачка в следващия парламент.

Това мнение е било редактирано от thrawn на 10-07-2020, 16:06
PMEmail Poster
sailer
Публикувано на: 10-07-2020, 16:09
Quote Post

Мен ми е интересно ако Слави и костовистите заместят марешки и патреотите каква конфигурация ще се получи.

--------------------
But when I taste rakija
In my head anarhija
PMEmail Poster
Golden Gega
Публикувано на: 10-07-2020, 16:15
Quote Post

Име:

QUOTE (sailer @ 10-07-2020, 16:09)
Мен ми е интересно ако Слави и костовистите заместят марешки и патреотите каква конфигурация ще се получи.

Слави дали ще си плюе в лицето като се коалира с Баце? Щото инак ще си е втори Марешки - уж в парламента ама никой не го бръсне за слива оснве за златно пръстче, и то много нарядко.
PMEmail Poster
sailer
Публикувано на: 10-07-2020, 16:17
Quote Post

QUOTE (Golden Gega @ 10-07-2020, 16:15)
QUOTE (sailer @ 10-07-2020, 16:09)

Слави дали ще си плюе в лицето като се коалира с Баце? Щото инак ще си е втори Марешки - уж в парламента ама никой не го бръсне за слива оснве за златно пръстче, и то много нарядко.

Аз точно за тва ми е интересно. Щото с тая конфигурация положението става като на балканите, всички се обичат по много.

--------------------
But when I taste rakija
In my head anarhija
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (80) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0