BG Development

Страници: (5) [1] 2 3 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> За болонката на форума
stewie
Публикувано на: 28-04-2019, 11:44
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Почетен член

Sun тоя форум има ли план да стане за програмисти отново? Или се следва фб тренда спам = трафик = печалба? Ако ти платим ще си вържеш ли болонката да не дриска из хола?
PM
Набухвател
Публикувано на: 28-04-2019, 12:03
Quote Post

Име: Др. Йоткерь
Група: Форумен член
Ранг: Активен

DarkOne е виновен - тотално отказва да предприеме каквото и да е,а пък Сън го кефи да троли

--------------------
PMEmail Poster
Delegate
Публикувано на: 28-04-2019, 12:05
Quote Post

Име:

То е показателно накъде отива ИТ-то по тия земи. Едно време ентусиазъм, книжки, Славейков, даже любителите -програмисчета знаеха low level нещата и даже заваряваха платки, немаше такова вебажийство, само вижте каква академичност е струяла от тоя форум, и как са се отнасяли към технологиите. А ся, само ташаци, офтопик и досада.
Няма тука нови, млади надъхани програмисчета или ползват други платформи за запознанства, (DevBg)
PMEmail Poster
Rabin
Публикувано на: 28-04-2019, 12:35
Quote Post

Име:

QUOTE (Delegate @ 28-04-2019, 12:05)
То е показателно накъде отива ИТ-то по тия земи. Едно време ентусиазъм, книжки, Славейков, даже любителите -програмисчета знаеха low level нещата и даже заваряваха платки, немаше такова вебажийство, само вижте каква академичност е струяла от тоя форум, и как са се отнасяли към технологиите. А ся, само ташаци, офтопик и досада.
Няма тука нови, млади надъхани програмисчета или ползват други платформи за запознанства, (DevBg)

Платки от време на време и аз проектирам, писане на фърмуер отделно.
Ама ейна, черната овца съм, явно тенденцията е повече Стиви, повече Сънчо, повече инфантилщина. Буквално презират железото по-надолу от ИДЕ-то. Което обяснява тоталното неразбиране и недоумение как изобщо е възможно да се хостваш без да има кой да те дундурка.
Оня ден ме викат да оправям няква система из образованието. Хардуерен VPN пуснал Сънчо, чуек! У цяла кмб си пуснали простотията, по нареждане на МОН. Пазят си потребителите по една отделна щайга за една единствена програмка, щото тоя VPN е несъвместим с вътрешната мрежа. То на новото поколение уж да разчитаме, пък те не знаат кво има у компа, за сървърите пък дума да не става! Доживах и такова чудо да видя, да ти натрапват да платиш и ползваш софт, дето ти изключва машината от останалия свят!
А ся, само ташаци, офтопик и досада.
Ми за кво да си говоря с тия, дори проблемите ми по проектите ако ги напиша и не могат да ги осмислят. Квото не им е ясно - трият, и те така!

Това мнение е било редактирано от Rabin на 28-04-2019, 12:45

--------------------
Цитат: "Споделете тази страница
Разкажете на всички. Споделете тази страница с приятелите и семейството си." tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 28-04-2019, 13:49
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Дарк не е казал, не съм му сложил бан. Засега трия защото се опитва да мисли, а съм му забранил. icon_smile.gif

Ми за кво да си говоря с тия, дори проблемите ми по проектите ако ги напиша и не могат да ги осмислят.

Може да не пишеш. icon_smile.gif

П. П.
Разделена от https://forums.bgdev.org/index.php?showtopic=51300&st=50

Това мнение е било редактирано от SuN на 28-04-2019, 13:51
PMEmail Poster
makka89
Публикувано на: 28-04-2019, 14:57
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

QUOTE (Delegate @ 28-04-2019, 12:05)

Аз съм "млад" и надъхна ,но имам само няколко малки проекта и то все информационни системи..Не ми се правят още такива искам да се занимавам със нещо "по-интересно" AI,невронни мрежи и т.н. .Но усещам ,че нямам капацитета..
PMEmail Poster
stewie
Публикувано на: 28-04-2019, 15:19
Quote Post

Име:

Това тука форума на Сън ли е или на Дарк, че да не се питаме повече. Или за триене е само Дарк? С болонката ще стигнете такова дъно, че няма да има връщане.

Това мнение е било редактирано от stewie на 28-04-2019, 15:21
PM
SuN
Публикувано на: 28-04-2019, 15:56
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Форума е на дарк. Аз съм бушонче, което да изгърми и да се смени когато се вдигне форумното напрежение.
PMEmail Poster
Gamma Goblin
Публикувано на: 28-04-2019, 16:12
Quote Post

Име:

QUOTE (SuN @ 28-04-2019, 15:56)
Форума е на дарк. Аз съм бушонче, което да изгърми и да се смени когато се вдигне форумното напрежение.

отдавна трябваше да си изгърмял, трябва да бутаме форума ли за да те смени дарк ?

Това мнение е било редактирано от Gamma Goblin на 28-04-2019, 16:12

--------------------
https://www.rust-lang.org/
---
Хора, които са прекалено умни, за да се занимават с политика, са наказани да бъдат управлявани от глупаци.
---
PMEmail PosterUsers Website
dvader
Публикувано на: 28-04-2019, 19:37
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: VIP

Почвам да се питам кой е болонката...

--------------------
I find your lack of faith disturbing
PM
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (5) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2019 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0