BG Development

Страници: (4) « първа ... 2 3 [4]   ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Какво се случва с ASP.NET хостингите?, Защо някои хостинги прекратяват услугата
berge
Публикувано на: 12-04-2018, 14:37
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Новопостъпил

И да не отварям друга тема, направо тук да питам, понеже за самата игра е наложително предаването на променливите като сесийни променливи, попадаме ли под закона за използването на бисквитки, или смело да си ползваме сесийните?..
PMEmail Poster
hristonev
Публикувано на: 12-04-2018, 14:45
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

QUOTE (Gamma Goblin @ 12-04-2018, 14:11)
аз искам custom development, а не готов форум

Почвай да пишеш, аз ще съм ти тестер icon_lol.gif
PMEmail Poster
hristonev
Публикувано на: 12-04-2018, 14:48
Quote Post

Име:

QUOTE (berge @ 12-04-2018, 14:37)
И да не отварям друга тема, направо тук да питам, понеже за самата игра е наложително предаването на променливите като сесийни променливи, попадаме ли под закона за използването на бисквитки, или смело да си ползваме сесийните?..

Няма закон за бисвити, има такъм за лични данни. ИД-та, таймсмапи си предавай колкото искаш, но внимавай с имена, телефони и подобни.
ПП Времето в учене никога не е загубено icon_wink.gif.
PMEmail Poster
Gamma Goblin
Публикувано на: 12-04-2018, 14:55
Quote Post

Име:
Ранг: Почетен член

най-добре за сървър сайд е ПХП

Иначе да - трябва да показваш че пазиш бисквитки

--------------------
Напред! Живота е сраженье! Напред! И прав всегда ходи!
Напред, макар към поражение! Ако ще паднеш, прав падни!
---
Raw, and untamed in spirit, We chew this world and Spit it out
---
Challenge my own world to chaos
---
Im not intimidated by the good looking ones, it's the ugly ones that scare the shit out of me
PMEmail PosterUsers Website
berge
Публикувано на: 12-04-2018, 15:27
Quote Post

Име:

hristonev
ПП Времето в учене никога не е загубено icon_wink.gif.
------
Така е, ама искам да почна да пиша, че само с учене почва да писва, то не беше AS 3.0(flash), сега C#.., иначе дет викаш, поне придобиваш експириънса за следващия да влезеш по-бързо.. (y)

Gamma Goblin
------
И аз така мисля, примерно фейсбук, доколкото знам, е на пхп, а той е в пъти по-сложен от нашия.. За бисквитките става въпрос за предаване на променливи от рода на юзърнейма, точките, въпросите, които трябва да се паднат, въпроса, до който е стигнал, в общи линии няма лични данни, единствено ника, доколкото може въобще да се счете за такова.. За тоя род трябва ли да има бутон Съгласявам се, или буквално както го каза, просто да уведомим, че ползваме бисквитки? Доколкото разбирам и от статията, май не е за нашия случай..
https://pravatami.bg/10298
PMEmail Poster
hristonev
Публикувано на: 12-04-2018, 15:46
Quote Post

Име:

Ей, бях забравил флаш скрипта... голямо мазане падаше icon_lol.gif . За ПХП-то си е език, като всеки друг, ако ти ляга на сърцето пукаш на него. Аз джавата примерно не я понасям с милионите класове и методи. Затуй кълва елексирче сега ляга ми много арно icon_smile.gif. ПХП-то за статичен рендър е добро (пише се бързо), ама ако искаш джиджавини реално време сокети туй-онуй не става. Пробват се иначе ларавела и симфонията да влязат и в реално времевите апове...
PMEmail Poster
valioman
Публикувано на: 12-04-2018, 16:11
Quote Post

Име: Валентин Вълков

Щом вече проекта е готов , най разумно е да си купите VPS с линукс (вече е по ефтино и от нает хостинг) и да опитате да подкарате
http://www.mono-project.com/docs/web/aspnet/
или
https://docs.microsoft.com/en-us/aspnet/cor...bs=aspnetcore2x

Стига да не ползвате нещо строго джам специфично де icon_smile.gif
PMEmail Poster
r4nd0m
Публикувано на: 17-04-2018, 19:10
Quote Post

Име:
Ранг: Почетен член

Вземи си един комп тип Raspberry Pi, сложи му windows iot/може и Linux, мигрирай проекта на .net core 2.1, забучи го в мазето и тва е

--------------------
"Happiness only real when shared."
PMEmail Poster
stancho77
Публикувано на: 27-08-2018, 09:16
Quote Post

Име:

QUOTE (r4nd0m @ 17-04-2018, 19:10)
Вземи си един комп тип Raspberry Pi, сложи му windows iot/може и Linux, мигрирай проекта на .net core 2.1, забучи го в мазето и тва е

Здравейте видях публикацията ви и понеже не съм много наясно ще попитам тук. Имам сайт който предстои да бъде изтрит поради спиране на хостинг asp.net
Варианта с мини компютъра можете ли да го усъществите срещу съответното заплащане?
Благодаря предварително
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (4) « първа ... 2 3 [4]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0