BG Development

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Картинки, картинки за тренировка
Sm1rfa
Публикувано на: 25-03-2013, 00:48
Quote Post

Име: Стоян
Група: Потребител
Ранг: Старо куче

Малко картинки, които съм правил къде набързо, къде с повече старание просто с идеята да изпробвам някой метод, четка или цялостен ефект.Може да ви е интересно.

цък1
цък2
цък3
цък4
цък5

--------------------
Търси се: Стара жена, ограбена и изхвърлена от дома ѝ. Съсухрена, силно прегърбена и с трескаво горящи очи. Не помни коя е, но често плаче и вика децата си. Винаги носи дрипаво зелено палто и избеляла червена забрадка. На един от пръстите ѝ има златна халка с гравирано "Свобода или смърт". Името ѝ е България.
PMEmail PosterUsers Website
limon
Публикувано на: 26-03-2013, 12:28
Quote Post

Име:
Ранг: Активен

Интересно се е получило. Как направи морето? И би ли ми дал четките за darkdays? Успя да ме вдъхновиш icon_lol.gif

--------------------
Не на насилието!
>>цък<<
PM
Sm1rfa
Публикувано на: 27-03-2013, 10:22
Quote Post

за морето - Filter > Render > Fibers използваш Randomize, ----> Edit > Free Transform >Rotate 90 CW, ------> Filter > Blur > Gaussian Blur на 1.0, blending mode на слоя на Overlay и клик по иконката Add Vector Mask, с Градиент тоол запълваш маската от средата до горния ръб.Ако имаш др. въпроси питай.. мисля, че имаше урок някъде за подобно нещо.

Четките ще кача довечера и ще ти пусна линк на ЛС

поздрави

--------------------
Търси се: Стара жена, ограбена и изхвърлена от дома ѝ. Съсухрена, силно прегърбена и с трескаво горящи очи. Не помни коя е, но често плаче и вика децата си. Винаги носи дрипаво зелено палто и избеляла червена забрадка. На един от пръстите ѝ има златна халка с гравирано "Свобода или смърт". Името ѝ е България.
isoqo
Публикувано на: 08-11-2013, 16:03
Quote Post

Име:
Ранг: Новопостъпил

с коя програма работиш по точно много добре са станали браво , качи още някоя друга снимка

--------------------
PMEmail Poster
Sm1rfa
Публикувано на: 08-11-2013, 23:53
Quote Post

Благодаря.
Основно Фотошоп. В момента нямам много време да рисувам като направя нещо ново ще кача

--------------------
mucarrelkat
Публикувано на: 11-03-2014, 09:47
Quote Post

Име:
Ранг: Новопостъпил

Много ми харесват! Страхотни са icon_smile.gif

--------------------
PMEmail Poster
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0