BG Development

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Споделете мнение.
_todor_
Публикувано на: 26-11-2017, 13:14
Quote Post

Име:
Група: Потребител
Ранг: Новопостъпил

PMEmail Poster
ProXy
Публикувано на: 26-11-2017, 19:52
Quote Post

Име: Йордан Иванов
Ранг: Почетен член

Браво. Доста материал е. Ползват се различни алтернативи на софтуер и услуги.
Единствената ми забележка за момента е че програмирането може да бъде "ЗА", но не и "НА' Android.

--------------------
Always code as if the guy who ends up maintaining your code will be a violent psychopath who knows where you live.

https://ivanovyordan.com/
PMEmail PosterUsers Website
thrawn
Публикувано на: 26-11-2017, 20:07
Quote Post

Име:

Не струва.
Най-малкото, от години за андроид се ползва intellij а не eclipse.
PMEmail Poster
Bender
Публикувано на: 26-11-2017, 21:23
Quote Post

Име:
Група: Форумен член

1. Викай високо, не се въздържай; дигни гласа си като тръба, и посочи на народа Ми беззаконието му, и на дома Иаковов - греховете му.
2. Те всеки ден Ме търсят и искат да знаят Моите пътища като народ, който уж постъпва праведно и не оставя законите на своя Бог; те искат от Мене праведен съд, желаят да се приближат към Бога:
3. "защо ние постим, а Ти не видиш? смиряваме душите си, а Ти не знаеш?" - Ето, в деня, когато постите, вие изпълнявате своята воля и от другите изисквате тежки трудове.
4. Ето, вие постите за караници и разпри и за да биете с дръзка ръка другите; вие не постите в това време тъй, че гласът ви да бъде чут във висинето.
5. Такъв ли е постът, който съм Аз избрал, - денят, в който човек изнурява душата си, когато навежда глава като тръст и под себе си постила вретище и пепел? Това ли ще наречеш пост и ден, Господу угоден?
6. Ето поста, който избрах: разкъсай оковите на неправдата, развържи връзките на ярема, и угнетените пусни на свобода и всеки ярем разкъсай;
7. раздели хляба си с гладните, и скитниците сиромаси заведи у дома си; видиш ли гол, - облечи го, и от еднокръвния си не се крий.
8. Тогава твоята светлина ще се яви като зора, и твоето изцеление скоро ще процъфти, и твоята правда ще тръгне пред тебе, и слава Господня ще те придружава.
9. Тогава ти ще позовеш - и Господ ще чуе, ще извикаш - и Той ще каже: ето Ме! Кога отстраниш изсред себе си ярема, престанеш да дигаш пръст и да говориш оскърбително,
10. и отдадеш на гладния душата си и нахраниш душата на страдалеца, - тогава твоята светлина ще изгрее в тъмнината, и мракът ти ще бъде като пладне;
11. и Господ ще ти бъде винаги водач, и във време на суша ще насища душата ти и ще угои костите ти, и ти ще бъдеш като напоена с вода градина и като извор, чиито води никога не пресекват.
12. Тогава твоите потомци ще застроят вековни пустини: ти ще възстановиш основите на много поколения, и ще те наричат възстановител на развалини, възобновител на пътища за населението.
13. Ако заради съботата въздържиш ногата си да изпълнява прищевките ти в светия Мой ден, и ако наричаш съботата радост, свет ден Господен, чествуван, и ако я почетеш с това, да се не занимаваш с обикновените си работи, да угаждаш на прищевките си и да празнословиш, -
14. то ще имаш радост в Господа, и Аз ще те възкача на височини земни и ще ти дам да вкусиш наследието на Иакова, твоя отец: устата Господни изрекоха това.

Това мнение е било редактирано от Bender на 07-01-2018, 20:00
PM
lucky
Публикувано на: 26-11-2017, 21:35
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

Не е лошо, особено инфот за ads. Eclipse обаче вече няма място в Android developmentа. Android Studio е посоката. Бих наблегнал и на работа с adb инструмента и тестване на истинско устройство за сметка на емулатора. Кой ползва stock емулаторите за сериозна работа изобщо?
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 27-11-2017, 08:41
Quote Post

Име:

балабанка, ти нямаше ли вече регистрация в тоя форум, защо нова?
PM
qtakabg
Публикувано на: 27-11-2017, 09:13
Quote Post

Име:
Ранг: Старо куче

Стилът е много сухарски и дървеняшки и ми напомни защо не обичам български учебници. Никой, никой, никой западняк няма да почне подобно ръководство с този безумен увод - осакатен си от българската академична култура.

Това мнение е било редактирано от qtakabg на 27-11-2017, 09:14
PMEmail Poster
thrawn
Публикувано на: 27-11-2017, 09:45
Quote Post

Име:

Не знам защо, но аз се сетих за един лаф - преди да станеш писател трябва да си бил читател.

Кой дава код на скрийншоти? Да не говорим за напълно погрешната терминология.

Когато стигнах до финалните страници, ми стана ясно, че ставало дума за милиционерския университет (може и някъде в началото да го е пишело, ма не съм видял). Което обяснява доста неща.

Това мнение е било редактирано от thrawn на 27-11-2017, 09:53
PMEmail Poster
Golden Gega
Публикувано на: 27-11-2017, 10:29
Quote Post

Име:
Ранг: Старо куче

За някаква много низша титла в БАН става. За друго не.
PMEmail Poster
1 потребители преглеждат тази тема в момента (1 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0