BG Development

Страници: (19) 1 2 [3] 4 5 ... последна »  ( Първото ново мнение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Arbeit macht frei
ici
Публикувано на: 17-11-2018, 20:25
Quote Post

Group Icon
Име: Ивайло Илчев ики
Група: VIP
Ранг: Почетен член

QUOTE (Rabin @ 17-11-2018, 15:54)
Горивото ни е трето по скъпотия в Европа, ако махнем хилядите данъци отгоре.

Много мразя като стане така, той Мърфи никога не спи да го ева. По-миналата неделя ми свърши бензина и сипах един резервоар на цена 2.41 лв. Днес ходихме нагоре-надолу с жената резервоара може да се каже че е пълен, минал съм 240 км, а навсякъде цената е 2.11 лв литъра, тук-там даже 2.07! Сигурен съм че като ми светне ламбата отново цената ще е 2.50 сигурно. Ама пък компенсирах от черният петък в Кауфланд без да искам - две шишета гел за миялната по 10.99 вместо за 21.99. Баланса е около 5 лева в моя полза. icon_smile.gif

--------------------
Reading undefined locations provides undefined data.
PMEmail PosterUsers Website
SuN
Публикувано на: 17-11-2018, 21:15
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

QUOTE (thrawn @ 17-11-2018, 19:42)
Иначе, лично аз, като чуя някой да говори за робство разбирам, че нещо не му е на ред и прекъсвам диалога с него.

Много ясно, че един робовладелец никога не трябва да си признае. Трябва да убеди останалите, че не са роби и единствения, който се е събудил (като Нео от Матрицата) е ненормалния.

Поробените духовно и умствено никога не биха били пречка за властта и парите на управляващите.

Това мнение е било редактирано от SuN на 17-11-2018, 21:16

--------------------
Копирай лесно ударено и - ѝ Ѝ
Замърсяване на въздуха в София - http://aqicn.org/city/bulgaria/sofia/druzhba/
PMEmail Poster
ici
Публикувано на: 17-11-2018, 21:23
Quote Post

Group Icon
Име: Ивайло Илчев ики
Група: VIP

Според Юдаизма, когато дойде Месията, всички праведни евреи ще възкръснат и всеки ще си има 2300 или 4900 роби, не си спомням точно, неевреи - гои. Та сега теорията е че те сами всъщност ще искат да станат роби, щото вече има прецедент и той се казва Христос. Така поне говорят съвременните евреи. icon_smile.gif

ПП. Стига отрицателна информация, има и добри новини!

Това мнение е било редактирано от ici на 17-11-2018, 21:29

Прикачена картинка (Кликнете на картинката, за да я увеличите!)
Прикачена картинка

--------------------
Reading undefined locations provides undefined data.
PMEmail PosterUsers Website
Delegate
Публикувано на: 17-11-2018, 22:07
Quote Post

Име:
Група: Потребител

Браво и хвала на такива българи! Абе ще се оправим най-накрая тая държава.
Тука младата професорка е снимана на входа на стоматологичната клиника в Сливница с абсцес на 5-ти горен вляво.

user posted image

За съжаление, загина в Донбас преди няколко години, заради разработките й в областта на нанотехнологиите.
user posted image

Това мнение е било редактирано от Delegate на 17-11-2018, 22:27
PMEmail Poster
SuN
Публикувано на: 17-11-2018, 22:29
Quote Post

Group Icon
Име:
Група: Администратор

Хрупкая = крехка? icon_lol.gif Бас ловя, че държи повече на бой с палка отколкото някои други, дето са се научили да се скътават.

--------------------
Копирай лесно ударено и - ѝ Ѝ
Замърсяване на въздуха в София - http://aqicn.org/city/bulgaria/sofia/druzhba/
PMEmail Poster
gat3way
Публикувано на: 17-11-2018, 22:46
Quote Post

Име:

Аха, с кожена палка.
PMEmail Poster
Rabin
Публикувано на: 18-11-2018, 12:22
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

https://youtu.be/TJTslr_tbvg?t=1984
Eто един добре синтезиран анализ защо на хората им писна.
Ся да не забравите да ме одумате, че било партийна ТВ, демек да прецените за съдържанието по опаковката.
Тука разни господа, дето се имат за добре охранени и смятат, че паничката им в kleta maika balgariq е по-тлъста от на другите бедняци, и които се подиграват и искат 10 лв. бензин...
Един ден съвсем внезапно може да се обърне палачинката, и да продължим да ставаме сабахлем, ама вече за 100$ месечно.
Щото аз като излязох изтръпнал млад дихател и изпростял от казармата - почнах някъде на толкова. Че и квартира плащах отгоре.
Кура ви за камшик ще направят, и пак ще се радвате. Не за друго, ами щото имало по-бедни от вас. По речниците му казват злорадство на това чувство. Народния фолклор е още по-цветист - че си подпалим къщата, да изгори на Вуте плевнята.
Айде сега да чуя как съм беден, завиждам, не мога да си намеря евтини работници и т.н. Двуцифрена инфлация на отопление, горива, данъци и данък ГО, насъщния... това само за година. Айде Ребата, зарадвай се и ми обясни колко съм тъп че не се радвам с тебе! В Кин Дза Дза е задължително да носиш намордник, И ДА СЕ РАДВАШ!
В република Габон поне отоплението не го мислят, ама тука зимата е почти половината година, и един от най-сериозните харчове, особено в градовете за който няма дори комин. У Софето фъргам около 230 лева само за ток, и съм на климатик, което си е половин мин. раб. заплата.
Реално обедняваме от ден на ден, почти всяка седмица има някой заклан от малцинствата, дори вече мъртвите не останаха в мир... Ама наще дебелосерковци изпаднали у овчи възторг с пари дето по запада ги третират за бедност и дават помощи, и живеем в рая на земята с всичко това.

Това мнение е било редактирано от Rabin на 18-11-2018, 12:28

--------------------
Цитат: "Споделете тази страница
Разкажете на всички. Споделете тази страница с приятелите и семейството си." tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 18-11-2018, 12:24
Quote Post

Име:

жалки хленчещи интелектуалчета, като им наденем истинските пранги, ще плачат за за бойко и демокрация хахахха
PM
Rabin
Публикувано на: 18-11-2018, 12:34
Quote Post

Име:
Ранг: Редовен член

QUOTE (Дон Реба @ 18-11-2018, 12:24)
жалки хленчещи интелектуалчета, като им наденем истинските пранги, ще плачат за за бойко и демокрация хахахха

Ще се наденете на шнура ми, щото повечето взеха да се усещат, че плащат прекалено много за прекалено малко насреща. Ей, таман го научиха туй магаре да не яде, пък то взе че избяга!
user posted image
https://uniconbg.com/%D0%B3%D0%B0%D0%B1%D0%...D0%B0-3346.html

--------------------
Цитат: "Споделете тази страница
Разкажете на всички. Споделете тази страница с приятелите и семейството си." tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly
PMEmail Poster
Дон Реба
Публикувано на: 18-11-2018, 12:44
Quote Post

Име:

нал итова е целта бе рабине, всички недоволници като тебе да ги изринем.амасте се вкопчили със нокти и зъби в "кочината" и не искате да ходите в габон или хондурас на висока пенсия
PM
0 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента:

Topic Options Страници: (19) 1 2 [3] 4 5 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

Copyright © 2003-2018 | BG Development | All Rights Reserved
RSS 2.0